Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Sea Regal

Kod oferty: WAK648019
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Neseber - niekwestionowany numer jeden na liście bułgarskich hitów. Malowniczo położony - na półwyspie wychodzącym w morze.
 • Las Vegas Wschodu - idealna propozycja na wakacje w przystępnej cenie dla amatorów życia nocnego.
 • Action Aquapark - największy park wodny w Słonecznym Brzegu z 18-metrową zjeżdżalnią.
 • Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Wylot

  08.06.2021 Wtorek
  WAWWarszawa - Chopin
  08.06.2021 Wtorek
  BOJBourgas

  Powrót

  15.06.2021 Wtorek
  BOJBourgas
  15.06.2021 Wtorek
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK648019Region: Słoneczny BrzegOrganizator: Onholidays

  Bułgaria/Słoneczny Brzeg

  Opis

  Sea Regal Apart Hotel położony jest blisko morza, w najbardziej atrakcyjnym miejscu kurortu Słoneczny Brzeg - Cacao Beach. Sea Regal to zamknięte osiedle, które oferuje swoim gościom przytulną atmosferę sprzyjającą spokojnemu wypoczynkowi, a kilka metrów od aparthotelu znajdują się liczne restauracje, bary i supermarkety. 50metrów od kompleksu znajduje się przystanek autobusowy, z którego łatwo można dojechać do centrum kurortu i Starego Miasta w Nesebyrze. Na Starym Mieście w Nesebyrze odbywają się różne festiwale dla dzieci i największy coroczny festiwal Świętej Bogorodicy. Miasto przez cały dzień tętni muzyką, tańcami i rodzinnymi zajęciami, które kończą się spektakularnymi pokazami sztucznych ogni.

  Położenie

  Odległość od plaży - 400m

  Odległośc od centrum Słonecznego Brzegu - 2km

  Odległośc od lotniska w Burgas - 30km

  Plaża

  Plaża publiczna, piaszczysta, leżaki i parasole dodatkowo płatne.

  Hotel udogodnienia

  Do dyspozycji Gości: recepcja, lobby, basen odkryty, leżaki i parasole przy basenie, parking, ochrona, brodzik dla dzieci.

  Obiekt nie akceptuje zwierząt.

  Check in od 14:00

  Check out do 12:00

  Pokoje

  Apartament - sypialnia i pokój dzienny z rozkładaną sofą. Maksymalne obłożenie w apartamencie z 1 sypialnią - 2 osoby na zwykłych łóżkach + 2 na dostawkach. Wszystkie apartamenty są w pełni umeblowane z klimatyzacją, w pełni wyposażoną kuchnią z lodówką, balkonem ze stołem i krzesłami.

  Dziecko w hotelu do 11,99 lat.

  Łóżeczko dla niemowlaka dodatkowo płatne - 3EUR/dzień - wymagana wcześniejsza rezerwacja.

  Wyżywienie

  Bez wyżywienia

  Dodatkowo płatne

  Dodatkowo płatne: leżaki i parasole na plaży, łóżeczko dla niemowlaka (3EUR/dzień).

  Dodatkowe informacje

  • Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz ich formy, a także funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej, w tym atrakcji, retauracji, barów, mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które Organizator nie będzie miał wpływu.

  Prezentowane w ofercie zdjęcia pokojów są zdjęciami przykładowymi. Pokoje mogą różnić się od tych prezentowanych w ofercie. Nie każdy pokój w danym hotelu wygląda tak samo jak ten prezentowany w ofercie. Zdjęcia pokojów nie stanowią części oferty.

  Hotel zastrzega sobie prawo wymeldowania Klientów, którzy w sposób rażący naruszają zasady hotelu i ogólnie przyjęte dobre obyczaje.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  25°C
  Temperatura w nocy
  16°C
  Temperatura wody
  20°C
  Liczba godzin słonecznych
  9

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni (bez względu na wiek) udający się do Bułgarii mają obowiązek okazać służbom lotniskowym negatywny wynik testu RT-PCR w kierunku COVID-19, wykonanego maksymalnie na 72 godz. przed wylotem. Czas liczony jest od momentu pobrania próbek do badania, do godziny planowanego startu samolotu. Dokument potwierdzający negatywny wynik testu musi być w języku angielskim.
  Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
  W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.