Dobry2 opinie
6,7
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Luka (Besenova)

Last minute
Kod oferty: WAK282814
basen
aquapark
aquapark
recepcja / lobby
pokój
basenaquaparkaquaparkrecepcja / lobbypokójpokójpokójpokójpokójkuchnia / aneks kuchenny
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

Studio dwuosobowe

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

30.11.2020 Poniedziałek

Wykwaterowanie

07.12.2020 Poniedziałek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK282814Region: Tatry NiskieOrganizator: Karpatia

Miejscowość

Besenova

Covid info!

wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

Ważne!

PODANE CENY SĄ ORIENTACYJNE zależne od stanu dostępnych miejsc na dzien dokonania zapytania (wyższe/ niższe)

• SPRAWDŻ AKTUALNĄ CENĘ

Promocja!

wstęp do Parku Wodnego GRATIS! Dodatkowe bonusy: wstęp już na 15minut przed otwarciem Aquaparku (rezerwacja leżaków), poranne i wieczorne animacje dla dzieci w restauracji Culinaria, bufet dziecięcy podczas posiłków, do kolacji lody dla dzieci.

Opis obiektu

Obiekt położony bezpośrednio przy basenach termalnych,

Do dyspozycji gości na terenie kompleksu

Kawiarnia Cafe de Luka, restauracja, w GIGA - restauracja BABU, bary przy basenach z bezpośrednim wejściem,

Zakwaterowanie

W studiach 2 os. z możliwością 2 dostawek. Wszystkie studia posiadają: LCD TV z systemem Pay TV, radio, sejf, telefon, łazienkę z kabiną prysznicową, WC, lodówkę z minibarem, w pełni wyposażony aneks kuchenny, łącze internetowe WiFi, 2 szlafroki, suszarka do włosów. W pomieszczeniach obowiązuje zakaz palenia.

Wyżywienie

Śniadanie.

Lato

Pobyty min. 2 noce.

Możliwość dokupienia obiadokolacji 56,-zł / dorosły, 37,-zł / dziecko (6-12 lat).

Dzieci do lat 6 GRATIS na wspólnym spaniu z rodzicami.

Zima

Podane Ceny Są Orientacyjne

Zależne od stanu dostępnych miejsc na dzień dokonania zapytania (wyższe/ niższe)

• SPRAWDŻ AKTUALNĄ CENĘ

• - pobyty min. 2 noce, pobyt sylwestrowy min. 3 noce, Wielkanoc min. 3 noce. Możliwość dokupienia wyżywienia 60,-zł / dorosły, 40,-zł / dziecko (6-12 lat). Dziecko do lat 6 GRATIS na wspólnym spaniu z rodzicami. NIEOBOWIĄZKOWE DOPŁATY: do WIGILII - 150,-zł/ dorosły, 80,-zł/ dziecko (6-12); do BALU sylwestrowego - 350,-zł/ dorosły, 200,-zł/ dziecko (6-12).

Oferta first minute!

• najniższa możliwa cena, 80% całości imprezy płatne przy rezerwacji, potrącenie 80% z całości imprezy w przypadku rezygnacji

W cenie pobytu pakiet harmonia

Harmonia Wellness & Spa Sauna - saunowy świat - rzymska, solna - Steam, mentol, fińskiej, sauny suchej i nowo otwartym Sauna Dome. Harmonia Wellness & Spa to strefa ogólnodostępna bez kostiumów kąpielowych dla kobiet i mężczyzn. Wejście jednorazowe na max. 3 godz. Klient ma dodatkowe 40minut na przebranie się. Po przekroczeniu limitu automatycznie doliczana jest dopłata dorosły 9 Eur / dla dzieci 6 Eur. Wejście do świata saun dla dzieci od 6 do 12 lat jest możliwe tylko w czasie 10:00-11:00, maksymalny pobyt w świecie saun jest do 14:00.

Wstęp do aquaparku gratis!

Również w dniu przyjazdu przed zakwaterowaniem jak i w ostatnim dniu po wykwaterowaniu.

Relax packet

(8 basenów zewnętrznych z wodą geotermalną, 5 basenów zewnętrznych z wodą czystą, 2 kryte baseny ze stali nierdzewnej, 3 jacuzzi w basenowej hali, zewnętrzny fitness, rury i zjeżdżalnie zewnętrzne + kryty basen ze sztucznymi falami, wieża z 6 zjeżdżalniami o łącznej długości ponad 1km, basen dziecięcy z atrakcjami, strefa adrenaliny z rwącą rzeką, fun bubble pool) - 69,-zł/ cały dzień/ dorosły; 57,-zł/ dziecko (6-12), dzieci do lat 6 GRATIS.

Za dodatkową opłatą

Taksa klimatyczna płatna na miejscu 1 Eur/ osoba/ dzień.

Informacje dodatkowe

Ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w Signal Iduna. Możliwość wykupienia kosztów rezygnacji (KR) - 3% ceny imprezy. Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy (KR) - 3% ceny imprezy.

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od ryzyk związanych z amatorskim/rekreacyjnym uprawianiem sportów (np. jazda na rowerze, turystyka górska, aktywny wypoczynek, pływanie, jazda na nartach (SKI), jazda konna, itp.) - 5,-zł/os./dzień (ubezpieczenie dla dzieci - bez zniżek). Dzieci do lat 6 bez łóżka - pobyt ze śniadaniem gratis.

Skipassy

• możliwość dokupienia skipassów do zakupionych pobytów (nie dłuższe niż sam pobyt), zakup karty GOPASS - 9,-zł + cena karnetu. Dni korzystania ze skipassów muszą następować po sobie (konkretne dni można określić na recepcji po przyjeździe). Można "wymienić" 1 dzień jazdy na nartach na 1 dzień wstępu do Aquaparków Tatralandia lub Besenova.

Karta GOPASS jest kartą identyfikacyjną programu GOPASS wydaną przez spółkę TMR, a.s., zawiera chip z możliwością załadowania karnetu narciarskiego. Karta GOPASS uprawnia posiadacza do uzyskania rabatów, innych korzyści, korzystania z usług programu GOPASS oraz do zakupów w sklepie internetowym programu GOPASS. Karta ma unikalny numer i jest nieprzenośna.

Rejestracji kart Gopass w programie Gopass i aktywacji zamówionych karnetów narciarskich dokona recepcja hotelu w dzień przyjazdu Klienta. Klient ma obowiązek podać wszystkie potrzebne dane, niezbędne do rejestracji karty Gopass. Równocześnie musi podać konkretne dni, kiedy wykorzysta karnet narciarski w ośrodkach narciarskich TMR

Zniżki na skipassy

GRATIS dzieci do lat 6 przy wykupieniu skipassu przez osobę dorosłą. Bilet dziecięcy - dzieci w wieku 6-12 lat (nieukończone) - potrzebny dokument tożsamości. Junior - osoby w wieku 12-18 lat (nieukończone) i posiadacze kart Euro 26, GO 26, ISIC, ITIC - potrzebny dowód tożsamości. Senior - posiadacze kart inwalidzkich oraz osoby powyżej 60 roku życia - potrzebny dowód tożsamości. Osoba zainteresowana rabatem - dzieci, junior i senior -musi potwierdzić swój wiek aktualnym dowodem tożsamości, który zawiera zdjęcie, nazwisko, datę urodzenia i jest potwierdzony pieczęcią urzędową.

Skipass Jasna

Obejmuje centra narciarskie w Jasnej (północna oraz południowa strona Chopoku) oraz Tatry Wysokie.

Opis miejscowości

Besenova

Mała miejscowość na Liptovie, blisko granicy z Polską, słynna z nowoczesnego kompleksu otwartych, całorocznych basenów z wodą termalną. Plotka głosi, iż kąpiel w tych basenach działa odmładzająco, a dzięki znacznej zawartości litu woda wpływa bardzo pozytywnie na psychikę a ponadto działa lecząco na układ ruchowy, pomaga przy problemach urologicznych i dermatologicznych. GINO PARADISE BESENOVA: BASENY ZEWNĘTRZNE z geotermalną wodą udostępnione były w 1993 roku, odnowiono je i zrekonstruowano w latach 2006- 2007, obecnie jest czynnych 8 basenów z wodą termalną, woda termalna o temperaturze 60,5 °C wypływa z głębokości 1987m, temperatura wody w basenach od 26 do 39°C, do dyspozycji są: 2 baseny pływackie, 5 relaksacyjnych - 1 ze stali szlachetnej, oraz basen z rurami i zjeżdżalniami, 3 zewnętrzne zjeżdżalnie, 6 basenów jest czynnych przez cały rok, w basenach relaksacyjnych znajdują się różnego rodzaje atrakcje - podwodne ławy z systemem masaży, wodne fontanny, wodny grzyb, wodna czasza, ... BASENY ZEWNĘTRZNE ze zwykłą wodą 5 nowych basenów z materiału antykorozyjnego z przejrzystą, pitną, ogrzewaną wodą, temperatura wody w basenach od 24 do 37°C, baseny czynne są w okresie letnim, 5m basen pływacki SPORT - powierzchnia 336m2, z wyznaczonymi torami, słupkami startowymi oraz liniami nawrotowymi, Basen relaksacyjny MARA - powierzchnia 600m2, na jego obwodzie znajdują się ławy i leżanki z systemem masaży wodnych, Basen dla dzieci - powierzchnia 100m2, atrakcje - fontanna, wodny jeżyk, "Dzika rzeka" - powierzchnia 125m2, specjalne urządzenia wytwarzające prąd wodny, Basen ze zjeżdżalniami - 2 rury oraz trzyczęściowa zjeżdżalnia, WEWNĘTRZNE BASENY - basen pływacki z materiału antykorozyjnego z kurtynami wodnymi oraz kolejnymi atrakcjami wodnymi, do którego prowadzi zjeżdżalnia, basen wypoczynkowy wykonany z materiału antykorozyjnego z leżankami podwodnymi i dyszami do masażu oraz brodzik dla dzieci ze ślizgawką, grzybkiem i jeżem wodnym. Wszystkie baseny wewnątrz wykonane zostały ze stali nierdzewnej, w hali basenowej znajduje się również zjeżdżalnia, napełnione są podgrzewaną woda pitną o temperaturze 27 - 39 °C

Baseny są czynne przez cały rok. basen z miejscami siedzącymi - w basenie znajduje się podwodna ława, ława powietrzna, natryski masujące, miotacze wodne, urządzenie wytwarzające bąbelki. temperatura wody 36 - 40 °c. duży basen pływacki - rura ze stali nierdzewnej, miotacze wodne, natryski. w basenie znajdują się schody przeznaczone do siedzenia. basen dla dzieci - zjeżdżalnia, grzybek wodny, jeż wodny. strefa adrenalina - całoroczna, znajduje się tu wieża ze zjeżdżalnią wysoką na 30m, oferująca panoramiczny widok oraz 6 zjeżdżalni o łącznej długości ponad 1km wraz z najdłuższą zjeżdżalnią na słowacji. wspaniałe przeżycia i niepowtarzalną atmosferę morza i morskich fal oferuje basen ze sztucznymi falami. wszystkie dzieci mogą się bawić w nowym brodziku wyposażonym w wodne atrakcje dla dzieci jak

Ślizgawki, mini-zjeżdżalnie, działka wodne, bicze wodne... Zakosztujcie jazdy na najdłuższej zjeżdżalni na Słowacji, lub ścigajcie się ze swoimi przeciwnikami na zjeżdżalni wyścigowej z dźwiękiem i mocą silnika formuły F1. Nietradycyjne przeżycia zapewni Państwu także jazda na zjeżdżalni ze specjalnymi efektami świetlnymi i dźwiękowymi. WELLNESS CENTRUM - Witalny świat - kompleks saun i inhalacji (solna, ziołowa, rzymska, miętowa, fińska), basen lodowy, whirlpool, kąpiel kneippa, tepidarium, hydromasaże... Relax centrum - fitness, masaże, solarium, manicure, pedicure. NOWOŚĆ! - nowe 2 odkryte baseny z wodą geotermalną, aqubarem i wodnymi atrakcjami, w kwietniu 2017 planowane jest otwarcie Atrium z leżakami oraz nowej sauny parowej. NARTY - 10km Rozomberok, ok. 20km Jasna pod Chopokom.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
5°C
Temperatura w nocy
-2°C
Liczba godzin słonecznych
3

Przewodnik

Opis Obiektu

Niskie Tatry to piękne, rozłożyste pasmo górskie położone w samym sercu Słowacji, na południe od Wysokich Tatr. Góry te rozciągają się od Popradu do Bańskiej Bystrzycy, ich piękno wraz z malowniczą Dolina Demanowską możemy podziwiać z najwyższego szczytu Chopoka (2024 m n.p.m.).

Cały region posiada wspaniale rozwiniętą infrastrukturę narciarską. Mnóstwo świetnie przygotowanych i sztucznie naśnieżanych tras zjazdowych, kryte baseny, lodowiska, liczne kawiarnie, restauracje doskonale uzupełniają naturalne walory tej części Tatr. Tereny narciarskie: 800 - 2024 m n.p.m.

Apres ski

Urlop w Tatrach Niskich to oprócz znakomitej zabawy na śniegu także gwarancja aktywnego wypoczynku i moc atrakcji po odpięciu nart. Doskonała zabawa czeka nas również w osławionym aquaparku "Tatralandia" w Liptowskim Mikulaszu. Dzieci będą mogły doskonalić lub dopiero zaczynać swoją przygodę z nartami w jednej ze szkółek narciarskich, na pewno ucieszy je także możliwość uczestnictwa w kuligu. Dorośli natomiast skorzystają z bogatej oferty restauracji, knajpek i chat góralskich, w których przy dobrej muzyce i smacznym jedzeniu spędzą miły wieczór. A jeżeli zamarzy się nam chwila relaksu - możemy skorzystać z sauny, basenu lub z usług centrum fitness.

Snowaprki

Tatry Niskie to doskonały pomysł na zimowy urlop dla wszystkich amatorów podniebnych akrobacji i, trików, muld i skoczni. Znajduje się tu najstarszy słowacki snowpark - Snowpark Jasna. Aby spełnić rosnące wymagania klientów zainwestowano w nowoczesny system zaśnieżania na aż 1500-metrowym odcinku. Strefa Fun Zone z trasami, boksami i skoczniami to propozycja zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. A straight boxy, small jumpy, street down?y, flat boxy i kickery to tylko niektóre z atrakcji.

Mapa tras

Opinie

Opinie dodane przez

8.9
Renowka
Pobyt - Styczeń 2012Rodzina z dziećmi
Obiekt położony bezpośrednio przy basenach, pokoje z aneksami kuchennymi co jest dużym plusem bo wyżywienie na terenie kąpieliska jest drogawe. Baseny fajne ale trzeba uważać bo woda farbi stroje - byłam i w lecie i w zimie - w zimie spokojniej w lecie dużo atrakcji i animacji ale dzieci i dorosłych. Ofertę kupuję zawsze z last lub first minute - wtedy się najbardziej opłaca i cena jest adekwatna do jakości.
4.4
anna
Pobyt - Styczeń 2011Para
hotel nie zasługuje na 4*,nie posiada windy(przy 3 poziomach),obsługa niesympatyczna,brak wymiany ręczników,tylko na usilne żądanie,podczas tygodniowego pobytu ani razu nie umyto kabiny prysznicowej,sedesu, nie zmieniono ani nie ścielono pościeli, nie zmieniono przez tydzień poranników używanych na baseny w których jest ciemna woda,tak więc po tygodniu wyglądały jak ścierki do podłogi.Niski standard,kiepskie wyżywienie a wysokie ceny.Nie dziwią pustki w obiekcie.Na uwagi w recepcji stwierdzono, iż nie musimy do nich przyjeżdżać.Dużo podróżuję,ale pierwszy raz spotkałam się z taką obsługą.Byłam w Besenovej już 6 razy,korzystałam z basenów ale zawsze mieszkałam w pensjonacie poza Termal Parkiem.

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Słowackiej jest paszport bądź dowód osobisty

Wizy

Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej.

Szczepienia, służba zdrowia

Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.

Informujemy, że z dniem 1 października 2020 roku władze Republiki Słowackiej wprowadziły stan nadzwyczajny.
Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od dnia 2 listopada 2020 roku wjazd i pobyt w Republice Słowackiej oraz tranzyt przez jej terytorium jest możliwy wyłącznie dla osób posiadających zaświadczenie o negatywnym wyniku testu RT-PCR na COVID-19. W godzinach od 1.00 do 5.00 w nocy powyższe zaświadczenie nie jest wymagane. Od dnia 9 listopada 2020 roku zwolnieni z obowiązku posiadania tego dokumentu są kierowcy samochodów ciężarowych wykonujących transport towarów pod warunkiem opuszczenia terytorium Republiki Słowackiej w nieprzekraczalnym czasie 48 godzin od momentu wjazdu.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00