Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Sorea Maj (Liptovsky Jan)

Kod oferty: WAK593762
obiekt
obiekt
restauracja
restauracja
basen
obiektobiektrestauracjarestauracjabasendrink barrestauracja
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK593762Region: Tatry NiskieOrganizator: Logos Tour
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
18°C
Temperatura w nocy
6°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przewodnik

Opis Obiektu

Niskie Tatry to piękne, rozłożyste pasmo górskie położone w samym sercu Słowacji, na południe od Wysokich Tatr. Góry te rozciągają się od Popradu do Bańskiej Bystrzycy, ich piękno wraz z malowniczą Dolina Demanowską możemy podziwiać z najwyższego szczytu Chopoka (2024 m n.p.m.).

Cały region posiada wspaniale rozwiniętą infrastrukturę narciarską. Mnóstwo świetnie przygotowanych i sztucznie naśnieżanych tras zjazdowych, kryte baseny, lodowiska, liczne kawiarnie, restauracje doskonale uzupełniają naturalne walory tej części Tatr. Tereny narciarskie: 800 - 2024 m n.p.m.

Apres ski

Urlop w Tatrach Niskich to oprócz znakomitej zabawy na śniegu także gwarancja aktywnego wypoczynku i moc atrakcji po odpięciu nart. Doskonała zabawa czeka nas również w osławionym aquaparku "Tatralandia" w Liptowskim Mikulaszu. Dzieci będą mogły doskonalić lub dopiero zaczynać swoją przygodę z nartami w jednej ze szkółek narciarskich, na pewno ucieszy je także możliwość uczestnictwa w kuligu. Dorośli natomiast skorzystają z bogatej oferty restauracji, knajpek i chat góralskich, w których przy dobrej muzyce i smacznym jedzeniu spędzą miły wieczór. A jeżeli zamarzy się nam chwila relaksu - możemy skorzystać z sauny, basenu lub z usług centrum fitness.

Snowaprki

Tatry Niskie to doskonały pomysł na zimowy urlop dla wszystkich amatorów podniebnych akrobacji i, trików, muld i skoczni. Znajduje się tu najstarszy słowacki snowpark - Snowpark Jasna. Aby spełnić rosnące wymagania klientów zainwestowano w nowoczesny system zaśnieżania na aż 1500-metrowym odcinku. Strefa Fun Zone z trasami, boksami i skoczniami to propozycja zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. A straight boxy, small jumpy, street down?y, flat boxy i kickery to tylko niektóre z atrakcji.

Ceny skipassów

Dni
Wysoki sezon
Niski sezon
6
Dorośli 185
Dzieci 148
Dorośli 148
Dzieci 130

Mapa tras

Opinie

Opinie dodane przez

6.4
Zbigniew Klient Wakacje.pl
Pobyt - Styczeń 2014Para
Polecam srtandard stosowhy do ceny. Nie rozumie dlaczego w ofercie hotel Sorea Maj ma 3 gwiazdki a w zapytaniu o opinię tylko 2 ?
ZaletyPolozenie w poblizu atrakcji turystycznych atrakcyjna cena stosowna do stadandardu hotelu. Duzy parking idealne warunki do trekingu i spacerow dolina Jańską .Bliski i łatwy dojazd na stoki Chopoku. Miła obsługa.
WadyWadliwie i w sposób niedopuszczalny zamocowane sejfy w pokojach mozna łatwo wyrwac ze sciany wyjmując klucz. Zamiast muzyki relaksacyjnej na korytarzach otwarzano program radiowy. Mały wybór meni czeste powtorki. Braki w wyposazeniu nierówna wysokość materacy na łaczonych ł?źkach.

5.6
Robert
Pobyt - Styczeń 2008Para
Po ostatniej wizycie w 2008, a byłem wczesniej w 2007, zdecydowanie odradzam pobyt ze względu na wysokie ceny oraz straszliwą obsługę. Wyżywienie do bani - byłem chory po porannej jajecznicy.
4.9
Beata Klient Wakacje.pl
Pobyt - Grudzień 2007Para
Absolutnie hotel nie zasługuje na 3*. Pokoje z brudnymi wykładzinami, popękanymi i brudnymi ścianami. Brak lodówki, wody mineralnej. W łazience oczywiście ani suszarki do włosów, a papier toaletowy oczywiście szary.<br>Ale największy "hit" pobytu to obsługa w restauracji hotelowej i bar bistro- niedosłyszący kelnerzy i kelnerki, na oko tak przewaga wiekowa po 50- tce :). Przy tłumie ok.50-70 osób jeden wiekowy pan kelner, który nie reagował na próbę zamówiena kawy, albo mruczał- teraz nie mam czasu. Tak samo przy próbie zamówienia zupy- po godz oczekiwania niestety jej nie dostaliśmy, po czym okazało się, że zjadł ją ktoś inny.<br>Bal sylwestrowy- gorzej niż tragedia! Zero jedzenia i picia- dosłownie! O godz. 19.00 podano zimny obiad (porcja obiadowa, bo w tym dniu nie było obiadu), ani kawy ani herbaty nie mogliśmy się doprosić, nawet jak mówiliśmy, że zapłacimy. Muzyka taki sam poziom co reszta.<br>Jednym zdaniem podsumowując ten hotel to naprawdę wielkie rozczarowanie. Odradzamy wszystkim!<br>
8.2
Anna Pawlicka
Pobyt - Luty 2006Para

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Słowackiej jest paszport bądź dowód osobisty

Wizy

Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej.

Szczepienia, służba zdrowia

Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerom nie wolno wjeżdżać na Słowację.
- Nie dotyczy to obywateli i mieszkańców Słowacji.
Powracający obywatele i mieszkańcy Słowacji podlegają 14-dniowej kwarantannie.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00