Dobry1 opinia100% poleceń
7,9
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Grandhotel Stary Smokovec

Last minute
Kod oferty: WAK225087
budynek główny
budynek główny, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
obiekt
budynek główny, teren hotelu
budynek głównybudynek główny, teren hoteluobiekt, teren hoteluobiektbudynek główny, teren hoteluobiektbasenbasenbasenbasenSPAsaunarecepcja / lobbypokójpokójpokójpokój, balkon / taraspokójłazienkałazienkarestauracja, drink barsuitelobby barrestauracjarestauracjarestauracjapubrestauracja
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • większość tras dla początkujących
 • dla dzieci do 12 r. życia MAX World (park dla małych narciarzy)
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  OC - SKI w cenie

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  19.03.2021 Piątek

  Wykwaterowanie

  26.03.2021 Piątek

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK225087Region: Tatry WysokieOrganizator: Karpatia

  Miejscowość

  Smokovce/ Tatry Wysokie

  Covid info!

  wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

  Ważne!

  PODANE CENY SĄ ORIENTACYJNE zależne od stanu dostępnych miejsc na dzien dokonania zapytania (wyższe/ niższe)

  • SPRAWDŻ AKTUALNĄ CENĘ

  Opis obiektu

  Położony w Starym Smokovcu, w sercu Wysokich Tatr, łączy w sobie romantyczną atmosferę 100-letniego zabytkowego budynku oraz nowoczesny luksus, komfort zakwaterowania i wysoki standard usług.

  Do dyspozycji gości

  Sale konferencyjne, przestronna hotelowa restauracja, kawiarnia Castro Cafe, Wilson Bar, Śniadania w formie bufetu. Możliwość zabrania zwierząt domowych (do 15 kg) - 15 Eur/noc.

  Zakwaterowanie

  Pokoje 2-osobowe z możliwością dostawki (w większości po remoncie), z łazienką, TV, pokoje de luxe i apartamenty za dopłatą

  Wyżywienie

  Śniadania w formie bufetu

  Lato

  • pobyty min. 2 noce. Możliwość dokupienia obiadokolacji 74,-zł / dorosły, 54,-zł / dziecko (6-12 lat).

  Dzieci do lat 6 GRATIS na wspólnym spaniu z rodzicami. Dopłata do pokoju DE LUXE 92,-zł/ pokój/ noc.

  Zima

  - Podane Ceny Są Orientacyjne

  Zależne od stanu dostępnych miejsc na dzień dokonania zapytania (wyższe/ niższe)

  • SPRAWDŻ AKTUALNĄ CENĘ

  • - pobyty min. 2 noce, pobyt sylwestrowy oraz Wielkanoc min. 4 noce. Możliwość dokupienia wyżywienia 79,-zł / dorosły, 59,-zł / dziecko (6-12 lat), OBOWIĄZKOWA DOPŁATA DO OBIADOKOLACJI w świątecznych turnusach oraz w wysokim sezonie - szczegółowa informacja w biurze. Dopłata do pokoju DE LUXE 92,-zł/ pokój/ noc, do apartamentu 322,-zł/ apt./ noc. Dzieci do lat 6 GRATIS na wspólnym spaniu z rodzicami. OBOWIĄZKOWE DOPŁATY: do WIGILII - 364,-zł/ dorosły, 225,-zł/ dziecko (6-12); do BALU sylwestrowego - 595,-zł/ dorosły, 292,-zł/ dziecko (6-12).

  Oferta first minute!

  • najniższa możliwa cena, 80% całości imprezy płatne przy rezerwacji, potrącenie 80% z całości imprezy w przypadku rezygnacji

  W cenie

  WELNESS CENTRUM (3 rodzaje saun - sucha, parowa, infrasauna, jacuzzi, basen, siłownia) gratis dla gości 3 h/ dziennie,

  Dodatkowo płatne solarium i masaże.

  Ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w Signal Iduna. Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy (KR) - 3% ceny imprezy.

  Możliwość wykupienia ubezpieczenia od ryzyk związanych z amatorskim/rekreacyjnym uprawianiem sportów (np. jazda na rowerze, turystyka górska, aktywny wypoczynek, pływanie, jazda na nartach (SKI), jazda konna, itp.) - 5,-zł/os./dzień (ubezpieczenie dla dzieci - bez zniżek).

  Informacje dodatkowe

  Dziecko do lat 6 bez łóżka gratis. Taksa klimatyczna płatna na miejscu ok 1 Eur.

  Skipassy

  • możliwość dokupienia skipassów do zakupionych pobytów (nie dłuższe niż sam pobyt), zakup karty GOPASS - 9,-zł + cena karnetu. Dni korzystania ze skipassów muszą następować po sobie (konkretne dni można określić na recepcji po przyjeździe). Można "wymienić" 1 dzień jazdy na nartach na 1 dzień wstępu do Aquaparków Tatralandia lub Besenova.

  Karta GOPASS jest kartą indentyfikacyjną programu GOPASS wydaną przez spółkę TMR, a.s., zawiera chip z możliwością załadowania karnetu narciarskiego. Karta GOPASS uprawnia posiadacza do uzyskania rabatów, innych korzyści, korzystania z usług programu GOPASS oraz do zakupów w sklepie internetowym programu GOPASS. Karta ma unikalny numer i jest nieprzenośna.

  Rejestracji kart Gopass w programie Gopass i aktywacji zamówionych karnetów narciarskich dokona recepcja hotelu w dzień przyjazdu Klienta. Klient ma obowiązek podać wszystkie potrzebne dane, niezbędne do rejestracji karty Gopass. Równocześnie musi podać konkretne dni, kiedy wykorzysta karnet narciarski w ośrodkach narciarskich TMR

  Zniżki na skipassy

  GRATIS dzieci do lat. Bilet dziecięcy dla dzieci 6-12 lat, junior 12-18 lat. Senior - posiadacze kart inwalidzkich oraz osoby powyżej 60 lat - potrzebny dowód tożsamości. Osoba zainteresowana rabatem - dzieci, junior i senior -musi potwierdzić swój wiek aktualnym dowodem tożsamości, który zawiera zdjęcie, nazwisko, datę urodzenia i jest potwierdzony pieczęcią urzędową.

  Skipass Tatry Wysokie

  Obejmuje centra narciarskie w Tatrzańskiej Łomnicy, Strbskim Plesie oraz w Starym Smokovcu.

  Opis miejscowości

  Smokovce

  Największa osada leżąca na południowej stronie Wysokich Tatr u stóp Slavkovskiego szczytu, tworzy ją zespół miejscowości - Stary Smokovec i Novy Smokovec w centrum, Górny Smokovec odrobinę na wschód i Dolny Smokovec, nieco na południe. W miejscowości znajdują się liczne hotele, domy wczasowe i sanatoria, wypożyczalnie sprzętu sportowego, sklepy.

  Narty

  Stary Smokovec trasy zjazdowe ilość/długość - 6/4,4km, ilość wyciągów/kolejek linowych - 5/1, wysokość nad poziomem morza - 1017-1480m n.p.m.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  6°C
  Temperatura w nocy
  -4°C
  Liczba godzin słonecznych
  5

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od dnia 17 lutego 2021 roku obywatele polscy wjeżdżający do Republiki Słowackiej podlegają bezwzględnej kwarantannie w warunkach domowych lub państwowych ośrodkach izolacji na okres 14 dni, po uprzedniej obowiązkowej rejestracji.

  Obowiązkowy formularz PLF: zobacz więcej

  Obowiązkowa rejestracja: zobacz więcej Minister zdrowia Republiki Słowackiej Marek Krajcí ogłosił, że od 15 grudnia 2020 na stoku i w hotelu trzeba się będzie wykazać negatywnym wynikiem testu nie starszym niż 72 godziny. Będzie on wykonywany bezpłatnie.
  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Słowackiej jest paszport bądź dowód osobisty.
  Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej.
  Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.

  Przewodnik

  Opis obiektu

  Stary Smokovec to popularny ośrodek sportów zimowych, oferujący dobre warunki do uprawiania narciarstwa alpejskiego i klasycznego, saneczkarstwa oraz pieszej turystyki. W miejscowości znajdują się liczne hotele, domy wczasowe i sanatoria, wypożyczalnie sprzętu sportowego, sklepy. Stacja posiada bardzo wygodne połączenie kolejką elektryczną ze wszystkimi miejscowościami Wysokich Tatr. Większość tras narciarskich należy do łatwych - zjazd do Smokovca to idealne miejsce dla początkujących narciarzy.

  Kamery

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.9
  maja
  Pobyt - Grudzień 2005Rodzina z dziećmi
  Hotel ze 100 letnią tradycją, odnowiony. Pokoje duże, nowe z telewizorem, lodówką i dobrze wyposażoną łazienką. W hotelu jest nowe welness centrum, gdzie można znakomicie wypocząć po narciarskim szaleństwie. Grand Hotel jest doskonale położony w centrum Smokowca Starego zaraz obok kolejki jeżdżącej na Hrebionok.