Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Koliba Kamzik

Last minute
Kod oferty: WAK637998
obiekt, budynek głównybudynek głównypokójpokój, kuchnia / aneks kuchennypokójpokójpokój, kuchnia / aneks kuchennypokójpokójapartamentpokójpokójpokój, kuchnia / aneks kuchennykuchnia / aneks kuchennypokój, kuchnia / aneks kuchennypokój, kuchnia / aneks kuchennypokójłazienkarestauracjarestauracja
obiekt, budynek główny
budynek główny
pokój
pokój, kuchnia / aneks kuchenny
pokój

Nasi klienci docenili

 • większość tras dla początkujących
 • dla dzieci do 12 r. życia MAX World (park dla małych narciarzy)
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  OC - SKI w cenie

  277
  za wycieczkę

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

  lub

  Opis oferty

  Region: Tatry WysokieOrganizator: NekeraKod oferty: WAK637998

  Kraj

  Slowacja

  Położenie

  W miejscowości Starý Smokovec, na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, na wysokości ok. 1000m. n.p.m.. Do centrum miejscowości ok. 100m. Aquacity Poprad oddalone o ok. 15km. Centrum miejscowości Poprad i stacja kolejowa oddalone o ok. 10km. Przystanek autobusowy 500m. Najbliższe tereny narciarskie oraz kolejka linowa Hrebeniok Stary Smokovec oddalone o ok. 200m. Tereny do narciarstwa biegowego w Tatrzańskiej Łomnicy oddalone o 7km.

  Wyposażenie

  Do dyspozycji Gości w hotelu: recepcja, sala śniadaniowa, restauracja Koliba Kamzik, taras.

  Dostęp do internetu

  Wi-Fi na terenie hotelu i w pokojach gratis.

  Zakwaterowanie

  Pokój studio 2-4 osobowy, ok. 30m2, TV-sat, telefon, wnęka kuchenna, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, część jadalna, rozkładana sofa dla trzeciej i czwartej osoby. Prysznic, WC. Pokoje rodzinne, ok. 38m2, salon z rozkładaną sofą dla 2 osób oraz oddzilna sypialnia z łóżiem podwójnym, TV-sat, telefon, wnęka kuchenna, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, część jadalna. Prysznic, WC. Łóżeczko dla dziecka do 2 lat za opłatą 15 EUR / dzień.

  Wyżywienie

  Ze śniadaniami: śniadanie kontynentalne.

  Parkowanie

  Za opłatą: parking przy hotelu, 6 EUR / dzień, płatny na miejscu.

  Zwierzęta domowe

  Hotel nie akceptuje zwierząt domowych.

  Ważne informacje

  Zameldowanie od godziny 14:00, wymeldowanie do godz. 10:00, Jeśli planują Państwo przyjazd po godzinie 18:00, prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją.

  Opłata klimatyczna

  1 EUR os./dzień (Goście powyżej 18 lat), płatna na miejscu w hotelu.

  Cena zawiera

  Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

  Telefoniczna Opieka W Języku Polskim

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Poniedziałek
  10.05.2021

  Wykwaterowanie

  Piątek
  21.05.2021

  Opinie

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review
  no offer review

  Mapa

  Pogoda

  17°C
  5°C
  6

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od dnia 17 lutego 2021 roku obywatele polscy wjeżdżający do Republiki Słowackiej podlegają bezwzględnej kwarantannie w warunkach domowych lub państwowych ośrodkach izolacji na okres 14 dni, po uprzedniej obowiązkowej rejestracji.

  Obowiązkowy formularz PLF: zobacz więcej

  Obowiązkowa rejestracja: zobacz więcej Minister zdrowia Republiki Słowackiej Marek Krajcí ogłosił, że od 15 grudnia 2020 na stoku i w hotelu trzeba się będzie wykazać negatywnym wynikiem testu nie starszym niż 72 godziny. Będzie on wykonywany bezpłatnie.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Słowackiej jest paszport bądź dowód osobisty.
  Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej.
  Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.

  Przewodnik

  Opis obiektu

  Stary Smokovec to popularny ośrodek sportów zimowych, oferujący dobre warunki do uprawiania narciarstwa alpejskiego i klasycznego, saneczkarstwa oraz pieszej turystyki. W miejscowości znajdują się liczne hotele, domy wczasowe i sanatoria, wypożyczalnie sprzętu sportowego, sklepy. Stacja posiada bardzo wygodne połączenie kolejką elektryczną ze wszystkimi miejscowościami Wysokich Tatr. Większość tras narciarskich należy do łatwych - zjazd do Smokovca to idealne miejsce dla początkujących narciarzy.

  Kamery