Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Borovica

Kod oferty: WAK657922
Last minute
Kod oferty: WAK657922
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Nasi klienci docenili

 • wraz z Tatrzańską Łomnicą i Starym Smokowcem tworzą kompleks Wysokie Tatry (jeden skipass)
 • niedaleko do parku rodzinnej rozrywki TATRALANDIA
 • nowa, wielkopowierzchniowa samoobsługowa restauracja Slalom Club
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę
  Trwa weryfikacja ceny

  Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

  lub

  Opis oferty

  Region: Tatry WysokieOrganizator: ItakaKod oferty: WAK657922

  Region

  Słowacja /

  Opis oferty:

  Odwiedź prawdziwą oazę spokoju, ukrytą pośród tatrzańskich lasów, i odetchnij świeżym, górskim powietrzem. To doskonały wybór na aktywny urlop o każdej porze roku. A po dniach pełnych wrażeń na relaks zapraszają wygodne, przytulne pokoje oraz centrum wellness z basenem, jacuzzi z widokiem na góry i bogatą ofertą zabiegów. Idealnym dopełnieniem wypoczynku będą znakomite dania serwowane w hotelowej restauracji - spróbuj przysmaków lokalnej kuchni i zakochaj się w malowniczych słowackich Tatrach!

  Położenie:

  Na wysokości 1346m n.p.m., w Tatrach Wysokich, ok. 1km od centrum miejscowości ŠTRBSKÉ PLESO, ok. 1,7km od Jeziora Szczyrbskiego, ok. 30km od AquaCity Poprad, ok. 50km od aquaparku Tatralandia i ok. 60km od aquaparku Bešeňová; ok. 22km od lotniska w Popradzie, ok. 165km od lotniska w Krakowie; ok. 1,2km od stacji kolejowej w Štrbské Pleso.

  Wyciągi narciarskie:

  W sezonie zimowym: ok. 1,9km od wyciągu krzesełkowego Solisko Express (dojazd bezpłatnym skibusem) oraz wyciągu orczykowego Vlek Interski; łącznie w ośrodku narciarskim Štrbské Pleso: ok. 9km tras zjazdowych (7 łatwych, 5 średnich), ok. 27km tras do narciarstwa biegowego, 7 wyciągów (3 wyciągi krzesełkowe, 3 wyciągi orczykowe, 1 taśma narciarska), snowpark; trasy do narciarstwa biegowego bezpośrednio przed hotelem.

  Hotel:

  Czterogwiazdkowy, 50 pokoi, 3 piętra, winda, recepcja, restauracja z panoramicznym widokiem na okolicę - dania w formie bufetu (7.00-10.00 i 17.30-21.00) i á la carte (12.00-15.00), kuchnia międzynarodowa i tradycyjna kuchnia słowacka, 2 bary; salon kominkowy, parking; sala konferencyjna dla maks. 120 osób; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: opiekunka do dziecka, fryzjer, pralnia, wypożyczalnia rowerów; akceptowane zwierzęta domowe (za opłatą: ok. 35 EUR/noc); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express.

  Standardowy:

  2-os., ok. 25m², elegancki, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka, szlafroki), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, sejf, minibar (płatny wg konsumpcji); balkon;

  Deluxe:

  2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 35-40m², elegancki, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka, szlafroki), wyposażenie jak w pokoju standardowym; dodatkowo: czajnik, kominek; balkon;

  Rodzinny:

  2-os. (możliwość 1,2,3 lub 4 dostawek), elegancki, ok. 55m², sypialnia wydzielona optycznie i salon dzienny, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka, szlafroki), wyposażenie jak w pokoju deluxe; balkon; pokoje: deluxe i rodzinny na zamówienie, za dopłatą.

  Sport i rozrywka:

  Siłownia, bilard; pokój zabaw dla dzieci, miniklub (2 razy w tygodniu), animacje dla dzieci (2 razy w tygodniu); za opłatą: symulator golfa; eleganckie centrum wellness: bezpłatnie: basen, ok. 100m², przy basenie bezpłatne leżaki, brodzik, jacuzzi, sauna fińska, sauna infrared, terapia Kneipp'a, strefa relaksacji, tepidarium, jacuzzi na tarasie z panoramicznym widokiem na góry, za opłatą: hammam, fizjoterapia, zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało.

  Gratis:

  Wi-Fiparkingwstęp do centrum wellnessskibus (w sezonie zimowym)

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Niedziela
  08.08.2021

  Wykwaterowanie

  Niedziela
  15.08.2021

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review

  Mapa

  Pogoda

  22°C
  9°C
  7

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od dnia 14 czerwca 2021 roku obywatele polscy wjeżdżający do Republiki Słowackiej mogą być zwolnieni z obowiązkowej kwarantanny(po uprzedniej obowiązkowej rejestracji na dedykowanej stronie internetowej: zobacz więcej lub zobacz więcej.

  Powyższe dotyczy osób, które spełniają jeden z poniższych warunków:
  a) posiadają zaświadczenie o negatywnym wyniku testu RT-PCR na COVID-19 nie starszym niż 72 h,
  b) wjeżdżają z Austrii, Czech, Polski lub Węgier i posiadają zaświadczenie o negatywnym wyniku testu antygenowego na COVID-19 nie starszego niż 24 h, wykonanym w jednym z tych krajów lub na Słowacji,
  c) posiadają dokument potwierdzający fakt, że w ciągu ostatnich 180 dni przebyli zachorowanie na COVID-19,
  d) nie ukończyli 18 lat,
  e) posiadają dokument potwierdzający fakt, że zostali zaszczepieni pierwszą dawką szczepionki przeciw COVID-19 (AstraZeneca, Johnson&Johnson, Moderna lub Pfizer/BioNTech) i od daty tego szczepienia minęło co najmniej 21 dni, a ponadto:

  - w przypadku dwudawkowej szczepionki przeciw COVID-19 (AstraZeneca, Moderna lub Pfizer/BioNTech), nie minęło więcej niż 90 dni od daty podania pierwszej szczepionki, a druga dawka tego szczepienia nie była jeszcze podana,
  - w przypadku zaszczepionych drugą dawką dwudawkowej szczepionki przeciw COVID-19 (AstraZeneca, Moderna lub Pfizer/BioNTech) nie minęło więcej niż 12 miesięcy od daty podania pierwszej szczepionki,
  - w przypadku jednodawkowej szczepionki przeciw COVID-19 (Johnson&Johnson) nie minęło więcej niż 12 miesięcy od daty tego szczepienia,
  - w przypadku zaszczepionych jedną dawką szczepionki przeciw COVID-19 (AstraZeneca, Johnson&Johnson, Moderna lub Pfizer/BioNTech) od dnia pierwszego szczepienia minęło nie więcej niż 12 miesięcy, a ta dawka szczepionki została podana w terminie do 180 dni od chwili przebycia zachorowania na COVID-19.

  Obowiązkowy formularz PLF zobacz więcej

  Obowiązkowa rejestracja zobacz więcej. Minister zdrowia Republiki Słowackiej Marek Krajcí ogłosił, że od 15 grudnia 2020 na stoku i w hotelu trzeba się będzie wykazać negatywnym wynikiem testu nie starszym niż 72 godziny. Będzie on wykonywany bezpłatnie.

  Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą, oraz kwarantanny:
  - osoba wjeżdżająca na terytorium Republiki Słowackiej, która w ciągu ostatnich 14 dni odwiedziła wyłącznie państwa członkowskie UE, Islandię, Norwegię, Lichtenstein, Szwajcarię lub Wielką Brytanię i posiadająca dokument potwierdzający fakt, że została ona zaszczepiona przeciw COVID-19 pierwszą dawką szczepionki mRNA lub wektorowej, przy czym minęły co najmniej 4 tygodnie od tego szczepienia
  - osoba wjeżdżająca na terytorium Republiki Słowackiej, która w ciągu ostatnich 14 dni odwiedziła wyłącznie państwa członkowskie UE, Islandię, Norwegię, Lichtenstein, Szwajcarię lub Wielką Brytanię i posiadająca dokument potwierdzający fakt, że w ciągu ostatnich 180 dni przebyła ona zachorowanie na COVID-19,
  - osoba wjeżdżająca na terytorium Republiki Słowackiej, która w ciągu ostatnich 14 dni odwiedziła wyłącznie państwa członkowskie UE, Islandię, Norwegię, Lichtenstein, Szwajcarię lub Wielką Brytanię i posiadająca dokument potwierdzający fakt, że osoba ta została zaszczepiona przeciw COVID-19 pełną dawką szczepionki mRNA lub wektorowej, przy czym ta dawka szczepionki została podana w terminie do 180 dni od chwili przebycia zachorowania na COVID-19 (patrz informacja poniżej);

  UWAGA:
  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

  Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

  Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Słowackiej jest paszport bądź dowód osobisty.
  Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej.
  Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.