Dobry7 opinii100% poleceń
7.8
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Fis (Strbske Pleso)

Kod oferty: WAK669625
Last minute
Kod oferty: WAK669625
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Nasi klienci docenili

 • wraz z Tatrzańską Łomnicą i Starym Smokowcem tworzą kompleks Wysokie Tatry (jeden skipass)
 • niedaleko do parku rodzinnej rozrywki TATRALANDIA
 • nowa, wielkopowierzchniowa samoobsługowa restauracja Slalom Club
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  classic
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Pokój dwuosobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę
  Trwa weryfikacja ceny

  Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

  lub

  Opis oferty

  Region: Tatry WysokieOrganizator: ItakaKod oferty: WAK669625

  Region

  Słowacja /

  Opis oferty:

  Kameralny, położony w słowackich Tatrach Wysokich, w malowniczym górskim otoczeniu, jest idealną bazą dla sportowców i lubiących aktywny wypoczynek. Komfortowe pokoje są praktycznie urządzone, a na miejscu Goście mogą korzystać z dostępu do internetu i parkingu. Po aktywnym dniu świetnym pomysłem na relaks i regenerację będzie wizyta w centrum wellness z saunami, jacuzzi i szeroką ofertą masaży.

  Położenie:

  Na wysokości 1346m n.p.m., w Tatrach Wysokich, ok. 1,6km od centrum miejscowości ŠTRBSKÉ PLESO; ok. 25km od lotniska w Popradzie, ok. 166km od lotniska w Krakowie; ok. 1,7km od stacji kolejowej w Štrbské Pleso.

  Hotel:

  Trzygwiazdkowy, 78 pokoi, całodobowa recepcja, restauracja - dania w formie bufetu, á la carte, lobby bar; parking, przechowalnia sprzętu narciarskiego; 2 sale konferencyjne dla ok. 95 osób, taras słoneczny, bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro.

  Economy:

  2-os., ok. 14m², łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, internet bezprzewodowy, telefon;

  Standardowy:

  2-os., ok. 17m², łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, internet bezprzewodowy, telefon;

  Rodzinny:

  2-os., ok. 25m², wyposażenie jak w pokoju standardowym; pokój rodzinny za dopłatą;

  Rodzinny lux:

  2-os., ok. 25m², w stylu nowoczesnym, wyposażenie jak w pokoju rodzinnym; pokój rodzinny LUX za dopłatą;

  Suite:

  2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 35m², dwie sypialnie, wyposażenie jak w pokoju rodzinnym; suite za dopłatą.

  Sport i rozrywka:

  Centrum wellness (bezpłatny wstęp: 3 godz./dzień): sauna parowa eukaliptusowa i ziołowa, sauna infrared, jacuzzi, tepidarium, pokój relaksacyjny, płatne: masaże, zabiegi na twarz i ciało; za opłatą: centrum fitness wyposażone w profesjonalne przyrządy do ćwiczeń siłowych oraz 3 rowery stacjonarne, hala sportowa.

  Gratis:

  Wi-Fiparking

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Środa
  01.09.2021

  Wykwaterowanie

  Środa
  08.09.2021

  Opinie dodane przez

  9.1
  Piotr Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Grudzień 2018Rodzina z dziećmi
  Bardzo udany pobyt. Przyjechaliśmy na narty więc w tym aspekcie oceniamy hotel. Położenie idealne. Towarzystwo pierwsza klasa. W samym Strbskim Plesie europejczycy bez migrantów. Spokojnie i miło. Bez problemu można chodzić wieczorami na piwko z jegemaistrem... Pobyt miodzio... Rodzina zachwycona, a przez to i ja :-)
  ZaletyPołożenie właściwie na samym stoku. Miła obsługa
  WadyPłatne napoje do kolacji. Pokoje trochę z lat 80

  9.6
  Piotr
  Pobyt - Grudzień 2018Rodzina z dziećmi
  Lokalizacja 12 pkt. na 10 ?? Idealna lokalizacja dla narciarzy. Hotel właściwie na stoku. Jedzenie dobre, obsługa pomocna. Wszyscy rozumieją po polsku i są bardzo mili. Wśród gości hotelu i innych osób w Strebskim Plesie sami europejczycy więc spokojnie i bezpiecznie.
  ZaletyLokalizacja, jedzenie, obsługa
  WadyMałe pokoje. W hotelu czuć czar lat 70 i 80

  8.5
  Edmund Ligman Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2017Para
  Unowoczesnic hotel,obsluga wspaniala,jedzenie pyszne,informacja doskonala,bardzo mili pracownicy.
  Zaletyprofesjonalna i mila obsluga,smaczne jedzenie,polozenie blisko glownych szlakow,czysto
  Wadybrak

  8.4
  nika Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Luty 2010Rodzina z dziećmi
  Doskonałe miejsce na narty. Hotel położony tuż przy stoku i przy wyciągach.
  7.2
  Zygmunt

  Pogoda

  18°C
  6°C
  6

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od dnia 14 czerwca 2021 roku obywatele polscy wjeżdżający do Republiki Słowackiej mogą być zwolnieni z obowiązkowej kwarantanny(po uprzedniej obowiązkowej rejestracji na dedykowanej stronie internetowej: zobacz więcej lub zobacz więcej.

  Powyższe dotyczy osób, które spełniają jeden z poniższych warunków:
  a) posiadają zaświadczenie o negatywnym wyniku testu RT-PCR na COVID-19 nie starszym niż 72 h,
  b) wjeżdżają z Austrii, Czech, Polski lub Węgier i posiadają zaświadczenie o negatywnym wyniku testu antygenowego na COVID-19 nie starszego niż 24 h, wykonanym w jednym z tych krajów lub na Słowacji,
  c) posiadają dokument potwierdzający fakt, że w ciągu ostatnich 180 dni przebyli zachorowanie na COVID-19,
  d) nie ukończyli 18 lat,
  e) posiadają dokument potwierdzający fakt, że zostali zaszczepieni pierwszą dawką szczepionki przeciw COVID-19 (AstraZeneca, Johnson&Johnson, Moderna lub Pfizer/BioNTech) i od daty tego szczepienia minęło co najmniej 21 dni, a ponadto:

  - w przypadku dwudawkowej szczepionki przeciw COVID-19 (AstraZeneca, Moderna lub Pfizer/BioNTech), nie minęło więcej niż 90 dni od daty podania pierwszej szczepionki, a druga dawka tego szczepienia nie była jeszcze podana,
  - w przypadku zaszczepionych drugą dawką dwudawkowej szczepionki przeciw COVID-19 (AstraZeneca, Moderna lub Pfizer/BioNTech) nie minęło więcej niż 12 miesięcy od daty podania pierwszej szczepionki,
  - w przypadku jednodawkowej szczepionki przeciw COVID-19 (Johnson&Johnson) nie minęło więcej niż 12 miesięcy od daty tego szczepienia,
  - w przypadku zaszczepionych jedną dawką szczepionki przeciw COVID-19 (AstraZeneca, Johnson&Johnson, Moderna lub Pfizer/BioNTech) od dnia pierwszego szczepienia minęło nie więcej niż 12 miesięcy, a ta dawka szczepionki została podana w terminie do 180 dni od chwili przebycia zachorowania na COVID-19.

  Obowiązkowy formularz PLF zobacz więcej

  Obowiązkowa rejestracja zobacz więcej. Minister zdrowia Republiki Słowackiej Marek Krajcí ogłosił, że od 15 grudnia 2020 na stoku i w hotelu trzeba się będzie wykazać negatywnym wynikiem testu nie starszym niż 72 godziny. Będzie on wykonywany bezpłatnie.

  Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą, oraz kwarantanny:
  - osoba wjeżdżająca na terytorium Republiki Słowackiej, która w ciągu ostatnich 14 dni odwiedziła wyłącznie państwa członkowskie UE, Islandię, Norwegię, Lichtenstein, Szwajcarię lub Wielką Brytanię i posiadająca dokument potwierdzający fakt, że została ona zaszczepiona przeciw COVID-19 pierwszą dawką szczepionki mRNA lub wektorowej, przy czym minęły co najmniej 4 tygodnie od tego szczepienia
  - osoba wjeżdżająca na terytorium Republiki Słowackiej, która w ciągu ostatnich 14 dni odwiedziła wyłącznie państwa członkowskie UE, Islandię, Norwegię, Lichtenstein, Szwajcarię lub Wielką Brytanię i posiadająca dokument potwierdzający fakt, że w ciągu ostatnich 180 dni przebyła ona zachorowanie na COVID-19,
  - osoba wjeżdżająca na terytorium Republiki Słowackiej, która w ciągu ostatnich 14 dni odwiedziła wyłącznie państwa członkowskie UE, Islandię, Norwegię, Lichtenstein, Szwajcarię lub Wielką Brytanię i posiadająca dokument potwierdzający fakt, że osoba ta została zaszczepiona przeciw COVID-19 pełną dawką szczepionki mRNA lub wektorowej, przy czym ta dawka szczepionki została podana w terminie do 180 dni od chwili przebycia zachorowania na COVID-19 (patrz informacja poniżej);

  UWAGA:
  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

  Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

  Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Słowackiej jest paszport bądź dowód osobisty.
  Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej.
  Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.