Fantastyczny100% poleceń
10
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Kukucka

Last minute
Kod oferty: WAK584713
budynek głównyobiekt, teren hoteluobiektpokój, balkon / taraspokój, kuchnia / aneks kuchennykuchnia / aneks kuchennyrodzinnypokójpokójpokójpokójpokójpokój, kuchnia / aneks kuchennypokój, balkon / taraspokój, balkon / taraspokój, kuchnia / aneks kuchennypokój, kuchnia / aneks kuchennypokójpokój, kuchnia / aneks kuchennyłazienkałazienkarecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrestauracjarestauracjarestauracja
budynek główny
obiekt, teren hotelu
obiekt
pokój, balkon / taras
pokój, kuchnia / aneks kuchenny

Nasi klienci docenili

 • najwyżej położony kurort narciarski na Słowacji
 • narciarski park dziecięcy Maxiland
 • świetna wieczorna jazda na sankach po oświetlonej trasie o dł. 2,6 km
 • trasy świetnie przygotowane, dla każdego
 • Opis oferty

  Region: Tatry WysokieOrganizator: KarpatiaKod oferty: WAK584713

  Miejscowość

  Tatranska Lomnica

  Covid info!

  wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

  Opis obiektu

  Obiekt położony blisko dolnej stacji kolejki na Skalnate Pleso - Lomnicki Stit.

  Zakwaterowanie

  W budynku głównym (HOTEL) znajduje się centralna restauracja, na piętrze pokoje 2-osobowe (możliwość tylko łóżeczka dla dziecka<6 lat), na wyższych kondygnacjach APARTAMENTY 2-os - sypialnia 2-osobowa, pokój dzienny z rozkładanym wypoczynkiem (dostawka dla max. 2 osób), w pełni wyposażony aneks kuchenny, TV-Sat, WiFi. W budynkach sąsiadujących (REZIDENCIE) znajdują się APARTAMENTY - sypialnia 2-osobowa, pokój dzienny z rozkładanym wypoczynkiem (dostawka dla max. 2 osób), w pełni wyposażony aneks kuchenny, TV-Sat, WiFi, APARTAMENTY 4-os - 2 sypialnie, pokój dzienny z rozkładanym wypoczynkiem (dostawka dla max. 2 osób).

  Do dyspozycji gości

  W budynku głównym restauracja, WELLNESS CENTRUM (sauna sucha, sauna parowa, jacuzzi, kąpiel Kneipp'a, strefa relaksu z widokiem na Tatry) - płatna dodatkowo 8 EUR/ os/ 2 h, przy pobycie min. 3 noce 2 h/ pobyt wstęp gratis, przechowalnia sprzętu narciarskiego, pokój zabaw dla dzieci, parking, w budynkach REZIDENCIE znajdują się sauna sucha lub mokra można z nich korzystać wymiennie zamiast w budynku hotelowym.

  Informacje dodatkowe

  Jedno dziecko do lat 6 na dostawce GRATIS. Taksa klimatyczna płatna na miejscu ok. 1,5 Eur/ dzień. Możliwość wykupienia wyżywienia - śniadanie 69,-zł/ dorosły, 44,-zł dziecko<6; obiadokolacja 93,-zł/ dorosły, 58,-zł/ dziecko<6.

  Opis miejscowości

  Tatrzańska Łomnica

  Leży ok. 5km na wschód od Starego Smokovca w obrębie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Można tu zwiedzić Muzeum Tatrzańskiego Parku Narodowego - zobaczycie tam Państwo okazy tatrzańskich roślin i wypchanych zwierząt oraz poznacie historię regionu. Doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa - najlepsze warunki śniegowe w ośrodku są w miesiącach grudzień - marzec. Całkowita długość tras zjazdowych wynosi 7,5km, z czego 4,9km jest sztucznie naśnieżanych. trasy zjazdowe ilość/długość 8/7,5km, ilość wyciągów/kolejek linowych 2/5, wysokość nad poziomem morza 904-2196m n.p.m.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Piątek
  14.05.2021

  Wykwaterowanie

  Piątek
  21.05.2021

  Opinie

  7.5
  Michał
  Pobyt - Wrzesień 2013
  Elegancki hotel jako baza wypadowa do wedrówek po wysokich Tatrach. Zastrzezenia mieliśmy do jakości obsługi (przy śniadaniu nikt nie mowił w języku aElegancka baza na zdobywanie Rysów

  Ocena klientów

  hcLogo_height_17px
  100%

  Poleca ten hotel

  Wszystkie opinie oKukucka

  Mapa

  Pogoda

  17°C
  5°C
  6

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od dnia 17 lutego 2021 roku obywatele polscy wjeżdżający do Republiki Słowackiej podlegają bezwzględnej kwarantannie w warunkach domowych lub państwowych ośrodkach izolacji na okres 14 dni, po uprzedniej obowiązkowej rejestracji.

  Obowiązkowy formularz PLF: zobacz więcej

  Obowiązkowa rejestracja: zobacz więcej Minister zdrowia Republiki Słowackiej Marek Krajcí ogłosił, że od 15 grudnia 2020 na stoku i w hotelu trzeba się będzie wykazać negatywnym wynikiem testu nie starszym niż 72 godziny. Będzie on wykonywany bezpłatnie.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Słowackiej jest paszport bądź dowód osobisty.
  Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej.
  Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.

  Przewodnik

  Opis obiektu

  Tatrzańska Łomnica to pierwsze uzdrowisko klimatyczne, jakie powstało w Tatrach. Amatorzy białego szaleństwa mają do dyspozycji prawie 9 km tras zjazdowych o różnym stopniu trudności. Na zaawansowanych narciarzy czeka czarna trasa w ośrodku Skalnate Pleso, jedna z najbardziej stromych w Tatrach. Zakupione karnety narciarskie obowiązują również na terenie Strbskiego Plesa oraz Smokovca co zwiększa możliwości szusowania.

  Sporty

  Na terenie uzdrowiska można uprawiać narciarstwo biegowe, łyżwiarstwo a nawet paralotniarstwo.
  Inne atrakcje to między innymi obserwatorium astronomiczne, do którego można wjechać koleją linową prowadzącą na sam szczyt Łomnicy. Warto odwiedzić również Jaskinię Bielską, która słynie z urozmaiconych tworów naciekowych.

  Kamery