Bardzo dobry2 opinie100% poleceń
8.6
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plNartySłowacjaVelka Fatra (Turczańskie Teplice)

Velka Fatra (Turczańskie Teplice)

Kod oferty: WAK654088
Last minute
Kod oferty: WAK654088
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Organizator: ItakaKod oferty: WAK654088

Region

Słowacja (narty) /

Opis oferty:

Położony w centrum miejscowości uzdrowiskowej Turčianske Teplice gwarantuje komfortowy pobyt w wyjątkowym otoczeniu oraz bogaty wybór zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych. Tutaj nie tylko zadbasz o zdrowie i urodę, ale także wypoczniesz i zregenerujesz swoje siły. Na aktywnych tuż przy hotelu czeka aquapark z wodą termalną, a na miłośników białego szaleństwa ośrodki narciarskie w okolicy. Po dniu pełnym wrażeń wypocznij w przestronnych pokojach, wyposażonych we wszystkie niezbędne wygody.

Położenie:

W południowej części Kotliny Turczańskiej, w samym sercu uzdrowiska TURČIANSKE TEPLICE, na wysokości 495m n.p.m., bezpośrednio połączony z Aquaparkiem Turčianske Teplice, ok. 200m od sklepów i restauracji, ok. 10km od Zamku Blatnica, ok. 14km od kopalni złota w Kremnicy; ok. 80km od lotniska Pieszczany, ok. 200km od lotniska w Bratysławie; przystanek autobusowy ok. 600m od hotelu, ok. 700m od dworca kolejowego Turčianske Teplice.

Wyciągi narciarskie:

Ok. 17km od ośrodka narciarskiego Snowland-Valčianska Dolina: 7 tras zjazdowych o łącznej długości ok. 6km i zróżnicowanym poziomie trudności (3 łatwe, 4 średnie), 7 wyciągów (1 czteroosobowy wyciąg krzesełkowy, 6 wyciągów orczykowych); ok. 25km od ośrodka Jasenska Dolina: 8 tras zjazdowych o łącznej długości ok. 5km i zróżnicowanym poziomie trudności (2 trasy łatwe, 2 średnie, 4 trudne), 7 wyciągów (1 czteroosobowy wyciąg krzesełkowy, 6 wyciągów orczykowych); ok. 43km od ośrodka Winter Park Martinky: 9 tras zjazdowych o łącznej długości 7,5km i zróżnicowanym poziomie trudności (5 tras łatwych, 4 średnie), 6 wyciągów (1 sześcioosobowy wyciąg krzesełkowy, 5 wyciągów orczykowych).

Hotel:

Czterogwiazdkowy, nowoczesny, całkowicie odnowiony w 2015 r., 260 pokoi, 5 pięter, winda, lobby, całodobowa recepcja; restauracja Maximilian - dania w formie bufetu i á la carte, bar, 3 kawiarnie: Maximilián, Art Caffe, Net Cafe, przechowalnia bagażu, parking; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: garaż (ok. 4 EUR/dzień); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro.

Standardowy:

2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20m², ogrzewany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka, szlafrok), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, radio, lodówka; balkon.

Sport i rozrywka:

Strefa wellness: baseny termalne: basen pływacki zewnętrzny (całoroczny), ok. 200m², temp. wody: ok. 27-28?C, basen kryty, ok.70m², temp. wody: ok. 33-37?C; centrum fitness; za opłatą: zabiegi w centrum odnowy biologicznej, zabiegi lecznicze i rehabilitacyjne, balneoterapia; Spa & Aquapark Turčianske Teplice (bezpłatnie: 3 godz./dzień): baseny termalne: basen zewnętrzny, ok. 280m², gł. 1,1-1,2m, temp. wody: ok. 30?C, rwąca rzeka, mała zapora, dysze i leżaki do masażu wodnego, basen pływacki zewnętrzny, ok. 325m², gł. 1-1,8m, temp. wody: ok. 28?C, dysze do masażu wodnego, 5 torów pływackich, basen zewnętrzny dla dzieci, ok. 48m², gł. 0,3m, temp. wody: ok. 34?C, 2 baseny kryte, w tym 1 z biczami wodnymi i hydromasażem, jacuzzi, temp. wody: ok. 35?C; zjeżdżalnie: Kamikadze (47m) przy basenie zewnętrznym i Movie (97m) przy basenie krytym- całoroczne kręte zjeżdżalnie z efektami dźwiękowymi i świetlnymi.

Gratis:

Wi-Fiwstęp do strefy wellnesswstęp do aquaparkuparking

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
14.08.2021

Wykwaterowanie

Sobota
21.08.2021

Opinie dodane przez

8.5
basia_lbn
Pobyt - Grudzień 2007Para
Świetne rozwiązanie dla ceniących aktywny wypoczynek - narty, aqua park, wieczorami "coś się dzieje" w restauracji, można dorzucić zabiegi, solarium, spacery. Czas można wypełnić co do minuty :) Bardzo pozytywnie.
8.6
konri
Pobyt - Lipiec 2007Rodzina z dziećmi
standart dobry ,kuchnia super cisza i spokój , bogata oferta zabiegów sanatoryjnych w niskich cenach

Mapa

Pogoda

26°C
14°C
18°C
9

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od dnia 14 czerwca 2021 roku obywatele polscy wjeżdżający do Republiki Słowackiej mogą być zwolnieni z obowiązkowej kwarantanny(po uprzedniej obowiązkowej rejestracji na dedykowanej stronie internetowej: zobacz więcej lub zobacz więcej.

Powyższe dotyczy osób, które spełniają jeden z poniższych warunków:
a) posiadają zaświadczenie o negatywnym wyniku testu RT-PCR na COVID-19 nie starszym niż 72 h,
b) wjeżdżają z Austrii, Czech, Polski lub Węgier i posiadają zaświadczenie o negatywnym wyniku testu antygenowego na COVID-19 nie starszego niż 24 h, wykonanym w jednym z tych krajów lub na Słowacji,
c) posiadają dokument potwierdzający fakt, że w ciągu ostatnich 180 dni przebyli zachorowanie na COVID-19,
d) nie ukończyli 18 lat,
e) posiadają dokument potwierdzający fakt, że zostali zaszczepieni pierwszą dawką szczepionki przeciw COVID-19 (AstraZeneca, Johnson&Johnson, Moderna lub Pfizer/BioNTech) i od daty tego szczepienia minęło co najmniej 21 dni, a ponadto:

- w przypadku dwudawkowej szczepionki przeciw COVID-19 (AstraZeneca, Moderna lub Pfizer/BioNTech), nie minęło więcej niż 90 dni od daty podania pierwszej szczepionki, a druga dawka tego szczepienia nie była jeszcze podana,
- w przypadku zaszczepionych drugą dawką dwudawkowej szczepionki przeciw COVID-19 (AstraZeneca, Moderna lub Pfizer/BioNTech) nie minęło więcej niż 12 miesięcy od daty podania pierwszej szczepionki,
- w przypadku jednodawkowej szczepionki przeciw COVID-19 (Johnson&Johnson) nie minęło więcej niż 12 miesięcy od daty tego szczepienia,
- w przypadku zaszczepionych jedną dawką szczepionki przeciw COVID-19 (AstraZeneca, Johnson&Johnson, Moderna lub Pfizer/BioNTech) od dnia pierwszego szczepienia minęło nie więcej niż 12 miesięcy, a ta dawka szczepionki została podana w terminie do 180 dni od chwili przebycia zachorowania na COVID-19.

Obowiązkowy formularz PLF zobacz więcej

Obowiązkowa rejestracja zobacz więcej. Minister zdrowia Republiki Słowackiej Marek Krajcí ogłosił, że od 15 grudnia 2020 na stoku i w hotelu trzeba się będzie wykazać negatywnym wynikiem testu nie starszym niż 72 godziny. Będzie on wykonywany bezpłatnie.

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą, oraz kwarantanny:
- osoba wjeżdżająca na terytorium Republiki Słowackiej, która w ciągu ostatnich 14 dni odwiedziła wyłącznie państwa członkowskie UE, Islandię, Norwegię, Lichtenstein, Szwajcarię lub Wielką Brytanię i posiadająca dokument potwierdzający fakt, że została ona zaszczepiona przeciw COVID-19 pierwszą dawką szczepionki mRNA lub wektorowej, przy czym minęły co najmniej 4 tygodnie od tego szczepienia
- osoba wjeżdżająca na terytorium Republiki Słowackiej, która w ciągu ostatnich 14 dni odwiedziła wyłącznie państwa członkowskie UE, Islandię, Norwegię, Lichtenstein, Szwajcarię lub Wielką Brytanię i posiadająca dokument potwierdzający fakt, że w ciągu ostatnich 180 dni przebyła ona zachorowanie na COVID-19,
- osoba wjeżdżająca na terytorium Republiki Słowackiej, która w ciągu ostatnich 14 dni odwiedziła wyłącznie państwa członkowskie UE, Islandię, Norwegię, Lichtenstein, Szwajcarię lub Wielką Brytanię i posiadająca dokument potwierdzający fakt, że osoba ta została zaszczepiona przeciw COVID-19 pełną dawką szczepionki mRNA lub wektorowej, przy czym ta dawka szczepionki została podana w terminie do 180 dni od chwili przebycia zachorowania na COVID-19 (patrz informacja poniżej);

UWAGA:
W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Słowackiej jest paszport bądź dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej.
Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.