Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Grand Palace (Portoroz)

Kod oferty: WAK584286
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK584286Region: PrimorskaOrganizator: Exim Tours
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
Temperatura w dzień
18°C
Temperatura w nocy
13°C
Temperatura wody
19°C
Liczba godzin słonecznych
5

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Przed podróżą

Paszporty

Od osób odwiedzających Słowenię wymagane jest posiadanie ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Przed wjazdem należy upewnić się, czy dokument jest czytelny, w dobrym stanie technicznym i pozwala na jednoznaczne stwierdzenie tożsamości.

Wizy

Słowenia należy do krajów strefy Schengen stąd na granicach z Austrią, Węgrami i Włochami nie funkcjonują stałe posterunki graniczne. Niemniej, z uwagi na aktualną sytuację w Europie, coraz częściej organizowane są okresowe kontrole paszportowo-osobowe na ww. granicach. Policja może w związku z tym przeprowadzać kontrole tożsamości na terytorium całego kraju. Granica słoweńsko-chorwacka stanowi granicę zewnętrzną Unii Europejskiej i strefy Schengen. Obowiązuje na niej pełny system kontroli paszportowo-celnej.

Szczepienia, służba zdrowia

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że w związku z pogorszeniem sytuacji epidemiologicznej od 21 sierpnia 2020 r. Polska ponownie znalazła się na tzw. żółtej liście. Oznacza to, iż naszych obywateli, którzy chcieliby na terytorium Słowenii pozostać dłużej niż 12 godzin, obowiązuje 14-dniowa kwarantanna. Obowiązek kwarantanny nie dotyczy osób w tranzycie (w tym również tych przybywających z krajów znajdujących się na tzw. czerwonej liście?, tj. jeżeli ich pobyt na terenie Słowenii nie przekracza 12 h. Obywatele RP posiadający potwierdzoną rezerwację (dokonaną przed 21.08.2020 r.), mogą przyjechać do Słowenii pod warunkiem przedłożenia negatywnego wyniku testu na COVID-19 (RT-PCR), który nie jest starszy niż 36 godzin i został wykonany w kraju UE lub strefy Schengen.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00