Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Sol Caribe San Andres

Kod oferty: WAK639458
Przedsprzedaż
Kod oferty: WAK639458
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Opis oferty

Region: San AndresOrganizator: Ecco TravelKod oferty: WAK639458

Region

Kolumbia

Opis

Hotel położony jest na wyspie, w pobliżu plażyDo dyspozycji gości basen, centrum fitness W pobliżu hotelu wiele atrakcji turystycznychSmaczne posiłki i dobra kawaPakiet All Inclusive obejmuje:śniadania, obiady, kolacje, przekąski, open bar (napoje bezalkoholowe, woda, piwo, lokalne alkohole). Zakwaterowanie w pokojach stnadardowych

Lokalizacja

W San Andrés, ok. 2km od lotniska, ok. 1, 5km od plaży, w pobliżu lokalnego centrum.

Wyposażenie

Restauracje: 1, bary: 1, windy: 1, baseny odkryte: 1, taras słoneczny, internet, informacja turystyczna, recepcja 24h, przechowalnia bagażu, centrum konferencyjne, sala TV, wnętrza klimatyzowane, pokoje dla niepalących, wypożyczalnia samochodów, sejf, room service, brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, bar przy basenie.

Basen

Basen odkryty, ręczniki bezpłatne, parasole i leżaki bezpłatne, brodzik.

Pokoje

Łazienka z wanną lub prysznicem, klimatyzacja, telewizja

Plaża

Piaszczysta.

Sport na plaży

Windsurfing (płatny) (poza obiektem).

Sport i fitness

Centrum fitness, solarium, tenis stołowy, siłownia.

Rozrywka

Klub nocny na dachu hotelu.

Dla dzieci

Gry stołowe, puzzle

Wyżywienie

Pakiet All Inclusive.

All inclusive

Pakiet All Inclusive obejmuje:
śniadania, obiady, kolacje,
przekąski,
open bar (napoje bezalkoholowe, woda, piwo, lokalne alkohole).

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Wtorek, 07.12.2021
WAWWarszawa - Chopin
ADZSan Andres

Powrót

Środa, 15.12.2021
ADZSan Andres
WAWWarszawa - Chopin

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Pogoda

21°C
8°C
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że loty do Kolumbii zostały wznowione.
Pasażerowie muszą wypełnić formularz Check Mig dostępny na stronie: zobacz więcej nie później niż 24 h przed wylotem.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

UWAGA

W nawiązaniu do aktualizacji rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 czerwca 2021 roku w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby wracające do Polski z państw nienależących do strefy Schengen, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub EFTA obowiązane będą poddać się 10 dniowej kwarantannie licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy.

Obowiązek odbycia kwarantanny nie dotyczy osób zaszczepionych na COVID-19, ozdrowieńców oraz dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujących pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.

Okres kwarantanny ulega skróceniu w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu na Covid wykonanego po 7 dniach od momentu przekroczenia granicy.
Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport.
Obywatele RP mogą przebywać na terenie Kolumbii bez wiz. Okres bezwizowego przebywania na terytorium Republiki Kolumbii zależy od charakteru pobytu i dla turystów wynosi - do 90 dni (z możliwością odpłatnego przedłużenia o kolejny okres, do 90 dni).
Szczepienia ochronne nie są obowiązkowe przy wjeździe do Kolumbii, jednakże wymaga się szczepień przeciw żółtej febrze przed lotniczymi podróżami do stref tropikalnych tego kraju, tj. do departamentu Amazonas i niektórych rejonów wybrzeża Pacyfiku.
Przy wyjeździe z Kolumbii drogą lotniczą należy uiścić opłatę wyjazdową w wysokości około 40 USD. Opłata obowiązuje osoby, które przebywały w Kolumbii powyżej 60 dni oraz osoby zamieszkałe w Kolumbii na stałe. Z opłaty zwolnienie są turyści przebywający na terenie Kolumbii poniżej 60 dni. Opłata może być zawarta w bilecie lotniczym