Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Centara Ceysands Resort

Last minute
Kod oferty: WAK597567
basen, plaża
teren hotelu, basen
obiekt, teren hotelu, basen
pokój
pokój
basen, plażateren hotelu, basenobiekt, teren hotelu, basenpokójpokójrestauracjarestauracjarestauracjaSPA

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

widok na morze, superior
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

525
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Wylot

22:3028.08.2020 Piątek
TXLBerlin
15:2029.08.2020 Sobota
CMBColombo

Powrót

10:5011.09.2020 Piątek
CMBColombo
20:2011.09.2020 Piątek
TXLBerlin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK597567Region: Południowa ProwincjaOrganizator: Prima Holiday

Położenie

Cudownie położony hotel bezpośrednio przy plaży, znajduje się na półwyspie Bentota,

Pomiędzy rzęką o tej samej nazwie a Oceanem Indyjskim, do hotelu klienci dostają się za pomocą łodzi,

Centrum niewielkiego miasteczka znajduje się ok 5km od hotelu. Odległość pomiędzy lotniskiem a hotelem stanowi 97km. Ośrodek Centara Ceysands Resort & Spa położony jest w odległości 15minut jazdy od słynnej fermy żółwi morskich.

Plaża

Cudownie położony hotel bezpośrednio przy pięknej, szerokiej plaży, znajduje się na półwyspie Bentota

Hotel

Hotel należy do popularnej sieci hotelowej "Centara", obiekt został otwarty w czerwcu 2014 roku.

Bardzo doceniany przez Gości hotelowych, otoczony ogrodem, łącznie posiada 165 pokoi.

Do dyspozycji gości

Recepcja, poczekalnia, sklepy, bar, coffeshop, restauracja, restauracja a la carte, bar przy basenie, taras, sklep z pamiątkami, jubiler, pralnia (płatna).

Internet

Wi - Fi bezpłatnie, punkt internetowy za opłatą.

Konferencje/incentive

Sala konferencyjna

Sport, rekreacja i rozrywka

Bezpłatnie: dwa baseny (jeden z brodzikiem dla dzieci), siatkówka, tenis stołowy, animacje, muzyka na żywo. Płatnie: tenis, bilard (w cenie przy opcji all inclusive), żeglowanie, surfing, narty wodne, nurkowanie, centrum Ayuverda z zabiegami leczniczymi, masaże. Leżaki, parasole, ręczniki kąpielowe w cenie.

Dla dzieci

Opiekunka do dziecka (płatna), basen dla dzieci, miniklub (3-12 lat), łóżeczko dla dziecka (w cenie)

Zakwaterowanie

Pokoje typu Superior o powirzchni ok 32mkw. przestronne i stylowo urządzone. Wyposażenie: łazienka (wanna/prysznic, suszarkę do włosów, WC), klimatyzacje, TV, telefon, sejf, mini bar(dodatkowo płatny), przyrząd do parzenia kawy, taras.

Pokoje typu Deluxe Ocean, powierzchnia ok. 34m2, wyposażenie jak w pokoju Superior, widok na ocean.

Pokoje typu Deluxe Pool Terrace, powierzchnia ok. 34m2, wyposażenie jak w pokoju Superior, widok na basen.

Wyżywienie

BB - śniadania

HB - śniadania i obiadokolacje. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Cena

Cena PLN zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę anglo- i niemieckojęzycznego rezydenta (polskojęzyczny rezydent na telefon), ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, VAT.

Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC)

15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę

10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.

Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

Warunki wjazdowe

Władze Sri Lanki podjęły decyzję o wprowadzeniu z dniem 1 stycznia 2012 r. Electronic Travel Authorization (ETA), który jest wymagany dla wszystkich osób przybywających na Sri Lankę (więcej informacji można uzyskać na stronie: http://www.eta.gov.lk).

Opłata za wydanie wizy w systemie ETA wynosi 35 USD. Wiza może zostać także wydana po przylocie na lotnisku, co wiąże się z opłatą 40 USD.

Wymagany okres ważności paszportu przy wjeździe wynosi minimum 6miesięcy ponad termin planowanego zakończenia pobytu na Sri Lance. Konieczne jest posiadanie biletu powrotnego. Każdy cudzoziemiec powinien posiadać środki finansowe w wysokości minimum 30 USD na dzień pobytu. Informujemy, iż w dniu 01.08.2019 władze Sri Lanki podjęły decyzję o zdjęciu opłaty wizowej między innymi dla obywateli Polski. Bezpłatna wiza będzie obowiązywać przez okres 6miesięcy, tj. do 30.04.2020 roku. Bezpłatną wizę można wyrobić na stronie www.eta.gov.lk lub na lotnisku bezpośrednio po przylocie.

SZCZEPIENIA, SŁUŻBA ZDROWIA

Nie ma obowiązku szczepień ochronnych, ale zalecane jest zaszczepienie się przeciw żółtaczce typu A i B oraz tężcowi. W sprawie szczegółowej i aktualnej informacji dotyczącej szczepień należy kontaktować się z wojewódzką stacją sanitarno - epidemiologiczną. Koszt dziennego pobytu w szpitalu publicznym wynosi ok. 30 USD. Opłata ta nie uwzględnia kosztów usługi lekarskiej i podanych lekarstw. Polskie placówki dyplomatyczne

Brak polskiej placówki dyplomatycznej. Ambasador RP w New Delhi (Indie) akredytowany jest również w Demokratycznej Socjalistycznej Republice Sri Lanki.

Konsulat RP w Kolombo

Konsul Honorowy: Mr Desamanya Kandiah Balendra (Ken)

C/o Deputy Chairman's Office Phoenix Ventures Ltd. 2nd Floor,

409 Galle Rd. Colombo 03 Sri Lanka

Tel. (00-9411) 256 56 12, 693 307

Fax. (00-9411) 266 96 39

Kenbalendra@hotmail.com

Przedstawicielstwa dyplomatyczne akredytowane w Polsce

Ambasada Demokratyczno-Socjalistycznej Republiki Sri Lanki

Al. Wilanowska 313 A

02-665 Warszawa

Tel.: 853 88 96, 853 88 97

Fax: 843 53 48

Lankaemb@medianet.pl

Www.srilanka.pl

Www.ceylontea.com.pl

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
29°C
Temperatura w nocy
25°C
Temperatura wody
27°C
Liczba godzin słonecznych
6

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Przed podróżą

Paszporty

Wymagany okres ważności paszportu przy wjeździe wynosi minimum 6 miesięcy ponad termin planowanego zakończenia pobytu na Sri Lance. Konieczne jest posiadanie biletu powrotnego. Każdy cudzoziemiec powinien posiadać środki finansowe w wysokości minimum 30 USD na dzień pobytu.

W związku z wprowadzeniem stanu wyjątkowego w wyniku ataków terrorystycznych na Sri Lance, Ministerstwo Spraw Zagranicznych odradza podróże, które nie są konieczne.

Wizy

Władze Sri Lanki podjęły decyzję o wprowadzeniu z dniem 1 stycznia 2012 r. systemu elektronicznej autoryzacji wjazdu - Electronic Travel Authorization (ETA), który jest wymagany dla wszystkich osób przybywających na Sri Lankę.

Uwaga! Władze Sri Lanki podjęły decyzję o ponownym wniesieniu opłat za wizę. Wizę wykupić można bezpośrednio na lotnisku na Sri Lance lub poprzez złożenie wniosku wizowego poprzez system ETA (Electronic Travel Authorisation). Wizy turystyczne wydawane są na lotnisku w Kolombo, na okres do 30 dni, w cenie 40 USD/os. Wizę można również uzyskać za pośrednictwem strony internetowej www.eta.gov.lk - w cenie 35 USD/os.

Szczepienia, służba zdrowia

Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszystkie lotniska na Sri Lance są zamknięte.
Wiza wydawane dla wszystkich kwalifikujących się obywateli zostały zawieszone.
Decyzja pozostaje w mocy do odwołania.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00