Dobry5 opinii
7,1
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Club Koggala Village

Last minute
Kod oferty: WAK631163
obiekt
obiekt
teren hotelu, basen
pokój
pokój
obiektobiektteren hotelu, basenpokójpokój
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Hotel przy piaszczystej plaży
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  525
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę

  Informacje o podróży

  Wylot

  29.01.2021 Piątek
  WAWWarszawa - Chopin
  30.01.2021 Sobota
  CMBColombo

  Powrót

  11.02.2021 Czwartek
  CMBColombo
  12.02.2021 Piątek
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK631163Region: Południowa ProwincjaOrganizator: Konsorcjum Biur Podróży

  Położenie

  Obiekt położony wzdłuż południowego wybrzeża Sri Lanki, zapewnia wspaniałe tropikalne doświadczenie w otoczeniu piaszczystych plaż i jeziora Koggala z jego egzotycznymi małymi wysepkami i kolorowym ptactwem. Poznaj wyspy Temple Island i Cinnamon Island, biorąc udział w rejsie łodzią po jeziorze Koggala lub wybierz jedną z wielu innych wycieczek, począwszy od malowniczej wyprawy do Parku Narodowego Bundala, po pełne przygód wycieczki z obserwacją wielorybów i delfinów.

  Pokoje

  Ośrodek oferuje 28 elegancko urządzonych bungalowów. Każdy z nich posiada taras z widokiem na morze, gdzie można odpocząć i cieszyć się wspaniałym widokiem zachodzącego słońca za oceanem. Dodatkowo wyposażone są one w łóżko typu king-size, TV, sejf i mini bar (dodatkowo płatny).

  Do dyspozycji gości

  Dostęp do Wi-Fi w miejscach publicznych, basen, bar przy basenie serwujący szeroką gamę tropikalnych przekąsek i wyśmienitych drinków, restauracja z widokiem na ocean oferująca dania kuchni lankijskiej i międzynarodowej, a także przysmaki z owoców morza

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy Warszawa-Kolombo-Warszawa w kwocie 2350zł/os. lub 4000zł/os. w terminie 16.12.20-10.01.2021, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie według wybranej opcji, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta na miejscu, ubezpieczenie Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, obligatoryjną składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG w wysokości 13 zł/osoba, obligatoryjną składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP w wysokości 13 zł/osoba.

  Cena nie zawiera

  Napiwków, wydatków własnych, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2%, kosztów wizy turystycznej, dopłat do posiłków.

  Uwagi

  1. Z dniem 1 stycznia 2012 roku władze Sri Lanki podjęły decyzję o wprowadzeniu systemu elektronicznej autoryzacji wjazdu (ETA), która wymagana jest dla każdego kto chce przybyć na Sri Lankę. Konsorcjum pośredniczy w uzyskaniu wizy. Szczegóły oraz aktualne informacje wizowe na www.wizowanie.com.

  2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).

  3. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej, za odpowiednią dopłatą.

  4. Dzieci w wieku 0-5 lat są wolne od kosztów.

  5. Obowiązkowa dopłata do kolacji wigilijnej 70 USD/os. dla wyżywienia BB, 60 USD/os. dla wyżywienia HB i All Inclusive.

  6. Obowiązkowa dopłata do kolacji sylwestrowej 70 USD/os. dla wyżywienia BB, 60 USD/os. dla wyżywienia HB i All Inclusive.

  7. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

  Covid-19

  Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu.

  Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę.

  Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

  Międzynarodowy ruch lotniczy na Sri Lance pozostaje zawieszony. Do odwołania zawieszono wszystkie dotychczas wydane wizy. Wizy turystyczne nie są wydawane. Informacje na temat przedłużania wiz dla osób przebywających na Sri Lance dostępne są na stronie internetowej eservices.immigration.gov.lk.

  Aktualności dot. sektora turystycznego publikowane są na stronie www.sltda.gov.lk.

  Aktualne informacje dot. zasad wjazdu i pobytu publikowane są również na stronie Ambasady RP w Nowym Delhi.

  Gwarancja niezmienności ceny

  Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

  Do 3500zł/osoba - 65 zł/osoba

  3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

  Od 6001 do 9000zł/osoba - 170 zł/osoba

  Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  30°C
  Temperatura w nocy
  22°C
  Temperatura wody
  27°C
  Liczba godzin słonecznych
  8

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszystkie lotniska na Sri Lance są zamknięte.
  Wiza wydawane dla wszystkich kwalifikujących się obywateli zostały zawieszone.
  Decyzja pozostaje w mocy do odwołania.
  Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.
  Wymagany okres ważności paszportu przy wjeździe wynosi minimum 6 miesięcy ponad termin planowanego zakończenia pobytu na Sri Lance. Konieczne jest posiadanie biletu powrotnego. Każdy cudzoziemiec powinien posiadać środki finansowe w wysokości minimum 30 USD na dzień pobytu.

  W związku z wprowadzeniem stanu wyjątkowego w wyniku ataków terrorystycznych na Sri Lance, Ministerstwo Spraw Zagranicznych odradza podróże, które nie są konieczne.
  Władze Sri Lanki podjęły decyzję o wprowadzeniu z dniem 1 stycznia 2012 r. systemu elektronicznej autoryzacji wjazdu - Electronic Travel Authorization (ETA), który jest wymagany dla wszystkich osób przybywających na Sri Lankę.

  Uwaga! Władze Sri Lanki podjęły decyzję o ponownym wniesieniu opłat za wizę. Wizę wykupić można bezpośrednio na lotnisku na Sri Lance lub poprzez złożenie wniosku wizowego poprzez system ETA (Electronic Travel Authorisation). Wizy turystyczne wydawane są na lotnisku w Kolombo, na okres do 30 dni, w cenie 40 USD/os. Wizę można również uzyskać za pośrednictwem strony internetowej www.eta.gov.lk - w cenie 35 USD/os.
  Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  8.1
  Wlodek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Styczeń 2014Para
  Ostatnio dużo latamy, ale tak fantastycznej lokalizacji, to jeszcze nie mieliśmy. Leżąc w łóżku podziwialiśmy ocean. Szum fal zagłuszał odgłosy lodówki czy klimy. Rewelacja! Poza tym cisza i spokój. Village pod względem bliskości oceanu jest o wiele atrakcyjniejszy niż sąsiedni Koggala Beach. Warto wiedzieć, że na wprost bungalowów nie można się kąpać w oceanie (pozostałości rafy). Należy przejść 50 m. w prawo i szaleć na falach. Ocean to nie morze, więc trzeba wystrzegać się wypłynięcia na głębszą wodę. Potem trudno wrócić :( 100m. w lewo jest osłonięta od fal zatoczka - takie naturalne jacuzzi.:) Proszę nie bać się tubylców. Są bardzo mili, niestety często biedni. Można się poczuć jak amerykanin na wczasach w PRL-u. Warto zabrać trochę słodyczy - aby zobaczyć radość obdarowywanych dzieci. Wycieczki tut-tukami fantastyczne i szokująco tanie. Na przykład uzgodniliśmy wycieczkę na plantację herbaty na 400 rupii (10 zł). Oprócz plantacji, degustacji herbat i poczęstunku ciastkami, zaliczyliśmy także dom naszego kierowcy i bliższe i dalsze okolice. 4 godzinna wycieczka za 10 zł! Na siłę wcisnęliśmy kierowcy podwójną stawkę - bo upierał się przy uzgodnionych 400 r. Przyroda oszałamiająca, Dominikana niech się schowa ze wstydu. Z dłuższych wycieczek warto wybrać się do sierocińca słoni, ale cena (140 dolarów) i stan autobusu podstawionego przez Itakę, to zgroza. Duży minus dla Itaki :( Inne miejsca, które się w czasie tej wycieczki odwiedza nie zachwyciły mnie. Ciekawsze można zobaczyć w okolicy jadąc tuk-tukiem. Wycieczka łodzią - z hotelu Koggala Club 5 minut tuk-tukiem, a potem 3 godziny łodzią. Cena blisko 10-krotnie niższa niż za wycieczkę oferowaną przez Itakę. No ale co kto lubi. Jedni wolą zwiedzać w grupach 50 osobowych, inni tylko w towarzystwie żony ;) Jedzenie. My wybraliśmy HB. Al inclusive jest ubogi. Na kolacji w HB jest możliwość robienia herbaty, kawy, W ciągu dnia polecam kokosy za 100 rupii z dostawą do domku :)
  ZaletyRewelacyjne położenie. Duży plus dla Itaki, że wynajmuje bungalowy położone tuż przy oceanie.
  WadySkromny, prawie brak animacji. Ponoć dowożone jedzenie. Dla nas to nie był to problem.
  +6

  8.2
  Łukasz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Styczeń 2012Para
  Hotel adekwatny do ceny. Obsługa bardzo przyjemna i pomocna. Pokoje przestronne, stylowo umeblowane budynki wymagają jednak remontu (podczas oberwania chmury z dachu kapała woda do pokoju:P ) z pokoju niesamowity widok na ocean, kuchnia urozmaicona - jedzenie dobre,plaże piękne piaszczyste - idealne do spacerów.
  3.9
  Dariusz Krzykowski
  Pobyt - Grudzień 2011Para
  Hotel bardzo słaby. Brud i syf. jedzenie i bar to raczej 1 *. Nie polecam nawed wrogowi. Darek
  7.7
  ekaczm
  Pobyt - Luty 2010Para
  Polecam wszystkie pokoje, od 100-720, ale nie 801>. Jedzenie przepyszne, ale dla europejczyka dobre 3-4 dni, potem już za ostre, chyba że ktoś tak lubi.Plaża piękna, ale ocean zdradliwy. Polecam chwycić kontakt z plażowym chłopcem (39lat)ma na imię Salim, który organizował nam wycieczki, za fajne pieniądze, a poza wycieczkami był naszym aniołem stróżem.Jadąc na zakupy do Koggali, jego tata zawoził nas za darmo tuk-tukiem. Od Salima bucha wręcz dobro-GORĄCO GO POLECAM bo takich ludzi już się nie spotyka. Odpowiem na każde pytania
  7.7
  Adam
  Pobyt - Kwiecień 2007Para
  Ładne miejsce, rewelacyjna plaża, miła obsługa. Polecam wycieczki z Carlosem :)