Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Cinnamon Bey

Kod oferty: WAK699262
Kod oferty: WAK699262
1/16
basen
pokój
pokój
pokój
łazienka

Opis oferty

Region: Zachodnia ProwincjaOrganizator: Rego-BisKod oferty: WAK699262

****+

Sri Lanka/Zachodnia Prowincja

Atuty

• piękne położenie na cyplu bezpośrednio przy dwóch odcinkach szerokiej, piaszczystej plaży

• duży basen w rozległym ogrodzie

• przestronne, komfortowe pokoje

• wysoka jakość obsługi cenionej lankijskiej sieci Cinnamon

• bardzo dobra relacja jakości do ceny

• dzieci do 12 lat pobyt gratis

Naszym zdaniem

Cinnamon Bey to dobrze oceniany, pięciogwiazdkowy hotel znanej i lubianej lankijskiej sieci Cinnamon, która oferuje komfortowy wypoczynek na Sri Lance i Malediwach. Hotel wyróżnia piękne położenie tuż przy wchodzącym w ocean cyplu, co zapewnia Gościom dostęp do dwóch odcinków szerokiej, piaszczystej plaży. Goście mogą korzystać m.in. z dwóch basenów, centrum fitness, a na smakoszy czeka bogata oferta kulinarna w 5 restauracjach z przysmakami lokalnej i międzynarodowej kuchni.

Położenie

• na południowo-zachodnim wybrzeżu Sri Lanki

• w turystycznej miejscowości Beruwala

• na cyplu bezpośrednio przy piaszczystej plaży

• ok 60km od największego miasta Sri Lanki - Colombo

• ok 90km od międzynarodowego lotniska

Plaża

Bezpośrednio przy hotelu długa, publiczna piaszczysta, z łagodnym zejściem do morza i rafą (pływanie możliwe kilkadziesiąt metrów od hotelu). Hotel nie zapewnia serwisu plażowego, leżaki i parasole w strefie basenowej w ogrodzie.

Do dyspozycji gości

Bezpłatnie: śniadania w formie bufetu, obiady i kolacje w formie bufetu głównej lub wybór z menu w restauracji głównej, bar z przekąskami i lodami oraz bar w lobby, Wi-Fi na terenie całego hotelu, dwa baseny, basen dla dzieci, leżaki i parasole przy basenach, aquaaerobik, sala fitness, joga, badminton, tenis stołowy, animacje, występy na żywo, sauna w ramach centrum spa

Dodatkowo płatne: dania z karty w restauracjach tematycznych: Fire (kuchnia włoska, dania z grilla), Rock Salt (kuchnia azjatycka), Raw (sushi i owoce morza), Mezz2 (restauracja na tarasie z kuchnią Bliskiego Wschodu), zabiegi kosmetyczne i masaże w centrum spa, sporty wodne na plaży (zewnętrzni dostawcy): narty wodne, wędkowanie, skutery.

Dla dzieci

Brodzik dla dzieci, wysokie krzesełka w restauracji, możliwość zamówienia łóżeczka do pokoju. Za dodatkową opłata możliwość wynajęcia opiekunki.

Pokoje

Zakwaterowanie po godz. 14:00, wykwaterowanie do godz. 12:00

Superior o powierzchni ok 39m2, przeznaczony dla maksymalnie 3 osób dorosłych, łazienka z prysznicem, wc, suszarka, zestaw kosmetyków, sypialnia z łóżkiem typu king lub dwoma łózkami pojedynczymi, otwarta część dzienna ze stolikiem i krzesłami, Wi-Fi, klimatyzacja, lodówka/minibar, zestaw do przyrządzania kawy/herbaty, TV, telefon, sejf, balkon. Możliwy widok na ogród, basen.

Dostępne również pokoje Superior Ocean View położone w budynku głównym, na wyższych piętrach, z widokiem na ocean.

Udogodnienia

Przy plaży

All inclusive

Sklep z pamiątkami

Parking

Wymiana walut

Sejf hotelowy

Przechowalnia bagażu

Pralnia

Wi-Fi na terenie całego hotelu

Restauracja bufetowa

Restauracje a la carte

Bary

Baseny

Basen dla dzieci

Kids club

Leżaki i parasole przy basenach

Badminton

Rzutki

Sala fitness

Animacje i występy na żywo

Sauna

Centrum SPA

Zaplecze konferencyjne

Sporty wodne na plaży od zewnętrznych dostawców

Wyżywienie

All Inclusive - śniadania w formie bufetu, obiady i kolacje w formie bufetu lub dania z karty (w restauracji głównej), przekąski (10:00-17:00), bezpłatne napoje (napoje bezalkoholowe, kawa, herbata, woda mineralna, piwo, soki, lokalne napoje alkoholowe, koktajle) serwowane w barach w godzinach ich funkcjonowania.

Cena zawiera

• Przelot samolotem rejsowym z Polski na Sri Lankę - bezposredni (liniami LOT) lub z przesiadką (Emirates, Fly Dubai, Qatar) w klasie economy

• Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,

• Transfer autokarem na trasie lotnisko - hotel - lotnisko

• Ubezpieczenie rozszerzone ŚWIAT obejmujące: ubezpieczenie od zachorowania w następstwie epidemii, KL do 50 000 EUR, NNW do 4 000 EUR, bagaż podróżny 400 EUR, ubezpieczenie od chorób przewlekłych

• Opiekę anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta na miejscu

• Całodobowy telefon alarmowy do biura Rego-Bis w Polsce

• Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

• Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy

[- Podatek Vat

Oferta z przelotem]Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami LOT bagaż podręczny 8 kg

Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami Emirates bagaż podręczny 7 kg oraz bagaż rejestrowany 25 kg w cenie.

Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami Fly Dubai bagaż podręczny 7 kg oraz bagaż rejestrowany 20 kg w cenie.

Cena nie zawiera

• Opłatę za wykup wizy elektronicznej 35 USD

• Wycieczek fakultatywnych,

• Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,

Oferta z przelotem

Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami LOT dopłata za bagaż rejestrowany 23 kg wynosi 300 zł.

Ważne informacje dotyczące przepisów wjazdowych

Przy podróży na Sri Lankę wymagane jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6miesięcy (ponad termin planowanego zakończenia pobytu na Sri Lance).

Od dnia 1 stycznia 2012 r. władze Sri Lanki wprowadziły system elektronicznej autoryzacji wjazdu - Electronic Travel Authorization (ETA), który jest wymagany dla wszystkich osób przybywających na Sri Lankę. Wniosek wizowy online jest dostępny pod adresem https://eta.gov.lk/slvisa/ (koszt wizy 35 USD/os).

Zasady wjazdu - covid

Realizacja wakacji na Sri Lance możliwa jest wyłacznie dla osób w pełni zaszczepionych.

Osoby, które przyjęły pełny cykl szczepienia na co najmniej 14 dni przed datą przylotu na wyspę zwolnione sa z kwarantanny.

Warunkiem jest

Wcześniejsze otrzymanie wizy online: www.eta.gov.lk/slvisa/;

Okazanie negatywnego wyniku testu PCR wykonanego w ciągu 72 godzin przed wylotem;

Okazania oryginału dokumentu potwierdzającego pełne zaszczepienie (wraz poświadczoną kopią tłumaczenia na język angielski jeśli dokument nie jest sporządzony w języku angielskim);

Wypełnienia deklaracji dotyczącej stanu zdrowia.

Powyższe wymagania wraz z obowiązkiem szczepień dotyczą wszystkich gości od 12 roku zycia.

Od dzieci w wieku 2-12 lat nie wymaga się certyfikatu szczepienia, jednak konieczne jest przedstawienie negatywnego wyniku testu (wykonanego w ciągu 72 godzin przed wylotem).

W przypadku lotów rejsowych z przesiadką należy zapoznać się z warunkami przewoźnika (linii lotniczej), a także kraju, w którym odbywa się przesiadka. Może zdarzyć się, iż kraj tranzytowy wymaga okazania negatywnego wyniku testu na obecność COVID-19 - zarówno przy wylocie, jak i w drodze powrotnej. Szczegółowe informacje na temat aktualnie obowiązujących przepisów wjazdowych, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, znajdą Państwo na stronie danego przewoźnika, obsługującego Państwa lot.

Rezerwacje "do potwierdzenia"

Oferty wakacji na Sri Lance podlegają innym zasadom zakładania rezerwacji (szczegóły poniżej) zaliczkowania oraz nie są objętę aktualną promocją.

Rezerwacje, w których przelot oparty jest na samolocie rejsowym/liniowym po założeniu muszą zostać potwierdzone przez Organizatora. Warunkiem potwierdzenia takiej rezerwacji jest wpłata zaliczki (29% wartości ceny imprezy) w momencie założenia rezerwacji. Cena ofert z przelotem samolotem rejsowym/liniowym uzależniona jest od AKTUALNEJ ceny przewoźnika, zatem może ulec zmianie w trakcie zakładania lub w momencie potwierdzania przez Organizatora rezerwacji. W sytuacji, gdy pojawią się wyżej opisane różnice w cenie, Organizator będzie się kontaktował z Klientem lub Agentem w celu potwierdzenia akceptacji nowej ceny.

WAŻNE: prosimy o uważne sprawdzanie podawanych danych osobowych - wszelkie, nawet kosmetyczne zmiany danych Klienta w przypadku rezerwacji ofert opartych o samoloty rejsowe są płatne.

Składka na turystyczny fundusz pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).

• składka TFP jest obowiązkowa

• składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej

• składka TFP nie podlega zwrotowi

Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

Dodatkowe ubezpieczenie na wypadek kwarantanny lub izolacji

Pomoc w przypadku izolacji

W przypadku nałożenia na Ubezpieczonego konieczności poddania się izolacji z powodu nagłego zachorowania na Covid-19 podczas pobytu za granicą zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową izolacją, jeżeli izolacja nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.

Pomoc w przypadku kwarantanny

W przypadku nałożenia na Ubezpieczonego przez lokalne służby sanitarne konieczności poddania się kwarantannie w związku z Covid-19 podczas pobytu za granicą, zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową kwarantanną, jeżeli kwarantanna nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych oraz koszty transportu powrotnego do Polski lub kraju rezydencji jeżeli przekraczają pierwotnie przewidziany czas podróży, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.

Ważne informacje

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.

Informacja dla podróżujących z dziećmi

Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dzieckona wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Wtorek, 05.07.2022
17:40
09:00
WAWWarszawa - Chopin
CMBColombo

Powrót

Wtorek, 19.07.2022
03:50
13:20
CMBColombo
WAWWarszawa - Chopin

Dostępne pokoje

Superior superior promo room

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Superior superior ocean view

widok na morze, superior
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Mapa

Pogoda

29°C
25°C
28°C
6

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Formularz lokalizacji pasażera wypełniony przed wylotem zobacz więcej.
Ubezpieczenie kosztów leczenia covid-19 wykupione na stronie informacyjnej Sri Lanki. Zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie o ile podróżujący został zaszczepiony pełną dawką szczepionki przynajmniej 14 dni przed wylotem. Certyfikat szczepienia powinien być przetłumaczony na język angielski.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje jeżeli podróżujący wyzdrowiał z COVID-19 w okresie od 6 miesięcy do 7 dni przed podróżą oraz przyjął przynajmniej jedną dawkę szczepionki. Podróżujący musi przedstawić dokumenty potwierdzające ozdrowienie i przyjęcie szczepionki- oba w języku angielskim. Jeżeli podróżujący nie spełnia powyższych wymagań traktowany jest jako osoba niezaszczepiona.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia- dotyczy również szczepienia. Starsze dzieci (12 - 18 lat) jeżeli przyjęły jedną dawkę szczepionki, traktowane są jako osoby w pełni zaszczepione.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR wykonany nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem lub antygenowy nie wcześniej niż 48 godzin przed wylotem. Zaświadczenia powinny być przetłumaczone na język angielski. Po przylocie wykonywany jest drugi test- PCR.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Wymagany okres ważności paszportu przy wjeździe wynosi minimum 6 miesięcy ponad termin planowanego zakończenia pobytu na Sri Lance. Konieczne jest posiadanie biletu powrotnego. Każdy cudzoziemiec powinien posiadać środki finansowe w wysokości minimum 30 USD na dzień pobytu.
Władze Sri Lanki podjęły decyzję o wprowadzeniu z dniem 1 stycznia 2012 r. systemu elektronicznej autoryzacji wjazdu - Electronic Travel Authorization (ETA), który jest wymagany dla wszystkich osób przybywających na Sri Lankę.

Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.