Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Avani Kalutara (Ex. Kani Lanka)

Kod oferty: WAK716832
Kod oferty: WAK716832
10
teren hotelu
basen
basen
pokój
recepcja / lobby

Opis oferty

Region: Zachodnia ProwincjaOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK716832
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

TOMEK
Listopad 2015 ·

Para

Dodano: 03.12.2015
8.8
hotel ok ale drogi?.idac plażą w lewą strone ok 600m od hotelu można znależć inny malutki hotelik przy plaży gdzie jest bardzo dobre i NIEDROGIE JEDZENIE!POLECAM WSZYTSKIM KTORZY NIE CHCĄ BYĆ SKAZANI NA DROGIE POSIŁKI W HOTELU AVANI!
ZaletyPOŁOŻENIE,JEDZENIE,DOBRA OSŁUGA
WadyKIEPSKI DOJAD DO HOTELU ZE STRONY ULICY,DROGO!

dode
Styczeń 2011 ·

Para

Dodano: 01.02.2011
9.4
bardzo dobry hotel z miłą obsługą, w spokojnym, cichym miejscu

Janusz
Listopad 2010 ·

Para

Dodano: 01.12.2010
7.6
Gorąco polecam ten hotel tym, którzy marzą o odpoczynku w spokoju. Znakomita kuchnia z uwzględnieniem miejscowych potraw. Ocean taki sobie, trochę za blisko jest duża rzeka, która do niego wpada. Plaża nie jest \"zagospodarowana\" ale bardzo blisko hotelu, więc to nie przeszkadza. Obsługa życzliwa. Dużo możliwości wyjazdów na zwiedzanie, w tym za pośrednictwem hotelu. Opcja \"all inclusive\", której nie lubię, jest tutaj w pełni uzasadniona.

Gosia
Styczeń 2010 ·
Dodano: 14.01.2010
8.8
Rzeczywiście jak napisła moja poprzedniczka daleko do miasta. Tuk tuki są świetne! Sam hotel jest ok, ale brakowało mi piaszczystej szerokiej plaży. W okolicach hotelu bardzo widoczne są zniszczenia po tsunami

matylda
Luty 2009 ·
Dodano: 03.02.2009
9.6
hotel przepięknie położony z fantastyczną obsługą zadowoli najbardziej wymagającego klienta

Mapa

Pogoda

28°C
23°C
27°C
12

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.
Ubezpieczenie kosztów leczenia covid-19 wykupione na stronie informacyjnej Sri Lanki. Zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie o ile podróżujący został zaszczepiony pełną dawką szczepionki przynajmniej 14 dni przed wylotem. Certyfikat szczepienia powinien być przetłumaczony na język angielski.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje jeżeli podróżujący wyzdrowiał z COVID-19 w okresie od 6 miesięcy do 7 dni przed podróżą oraz przyjął przynajmniej jedną dawkę szczepionki. Podróżujący musi przedstawić dokumenty potwierdzające ozdrowienie i przyjęcie szczepionki- oba w języku angielskim. Jeżeli podróżujący nie spełnia powyższych wymagań traktowany jest jako osoba niezaszczepiona.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia- dotyczy również szczepienia. Starsze dzieci (12 - 18 lat) jeżeli przyjęły jedną dawkę szczepionki, traktowane są jako osoby w pełni zaszczepione.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR wykonany nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem lub antygenowy nie wcześniej niż 48 godzin przed wylotem. Zaświadczenia powinny być przetłumaczone na język angielski. Po przylocie wykonywany jest drugi test- PCR.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Wymagany okres ważności paszportu przy wjeździe wynosi minimum 6 miesięcy ponad termin planowanego zakończenia pobytu na Sri Lance. Konieczne jest posiadanie biletu powrotnego. Każdy cudzoziemiec powinien posiadać środki finansowe w wysokości minimum 30 USD na dzień pobytu.
Władze Sri Lanki podjęły decyzję o wprowadzeniu z dniem 1 stycznia 2012 r. systemu elektronicznej autoryzacji wjazdu - Electronic Travel Authorization (ETA), który jest wymagany dla wszystkich osób przybywających na Sri Lankę.

Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.