Sun Aqua Iru Veli
Malediwy / Atol Nilandhe / Kandimas

zniżka do 40% tylko 10% zaliczki Sun Aqua Iru Veli

Dodaj do schowka Best Reisen
All Inclusive samolotem

Nr WAK564190

First Minute 10 700 zł 7 dni / os.
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Kod oferty

WAK564190

Naszym zdaniem

Eleganckie, przestronne wille, otoczone błękitnymi wodami oceanu i rajską zielenią. Wyśmienita kuchnia i niezapomniane zabiegi spa.

Położenie

Na północnym atolu Nilandhe (inaczej zwany Dhaalu), 40minut lotu od międzynarodowego lotniska Velana.

Wyposażenie

Całodobowa recepcja, restauracja główna Aqua Orange, Grouper Grill, Roma (restauracja włoska), piwnica winna, bar Chemistry, bar przy basenie, gabinet lekarski, wymiana walut, sklep z pamiątkami.

Pokoje

Łącznie 125 pokoi, każdy z prywatnym basenem.

Beach suite with pool - usytuowane na plaży, klimatyzacja, telewizor, telefon, lodówka, biurko, część wyczpoczynkowa, sejf, meble ogrodowe, łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka do włosów, szlafrok, kapcie, bezpłatny zestaw kosmetyków, prywatny besen. Powierzchnia 93m2.

Ocean suite with pool - usytuowane na wodzie, klimatyzacja, telewizor, telefon, lodówka, biurko, część wyczpoczynkowa, sejf, meble ogrodowe, łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka do włosów, szlafrok, kapcie, bezpłatny zestaw kosmetyków, prywatny besen. Powierzchnia 124m2.

Zakwaterowanie dzieci w willach na wodzie - na odpowiedzialność rodziców. Hotel wymaga podpisania stosownego oświadczenia przez rodziców / opiekunów.

Wyżywienie

All inclusive - śniadania, obiady i kolacje.

Sport i rozrywka

Basen, siłownia, tenis stołowy, gry planszowe, badminton, siatkówka, sporty wodne: jet skiing, żeglarstwo, katamaran, kajaki, spa, lokalne wycieczki: rejsy o zachodzie słońca, wędkowanie, wycieczka po okolicznych wyspach.

Dla dzieci

Klub dla dzieci (gry i zabawy, animacje) dla dzieci 3 - 12 lat, dodatkowo płatna opiekunka.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6miesięcy.

Opiekunowie podróżujący z dzieckiem/dziećmi w wieku 0-2 lat zobowiązani są do uiszczenia opłaty Green Tax w kwocie 6 za dziecko za noc bezpośrednio w hotelu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Warunki uczestnictwa

Paszporty

Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów).

Wizy

Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych zezwalający na wjazd i pobyt na terytorium Malediwów do 30 dni. Warunkiem otrzymania wizy pobytowej (turystycznej) jest: przedstawienie ważnego paszportu (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów), biletu powrotnego, rezerwacja hotelu lub potwierdzenia posiadania wystarczających środków finansowych pokrywających zamierzony pobyt (150 USD/dzień)

Szczepienia, służba zdrowia

Międzynarodowe świadectwo szczepień nie jest warunkiem wjazdu, ale trzeba pamiętać o dużym niebezpieczeństwie zarażenia się cholerą, tyfusem, polio, żółtaczką typu A, B i E.