Dobry3 opinie100% poleceń
7.3
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Club Davos

Kod oferty: WAK638145
Kod oferty: WAK638145
1/19
obiekt
teren hotelu
teren hotelu
teren hotelu
basen

Opis oferty

Region: EngadinaOrganizator: NekeraKod oferty: WAK638145

Kraj

Szwajcaria

Położenie

W spokojnym i nasłonecznionym miejscu, na południowym zboczu Davos-Platz. Centrum z restauracjami i sklepami ok. 300m. Kolejka Jakobshornbahn ok. 300m.

Wyposażenie

Obszerny hotel ze 145 pokojami. Hol z barem, recepcja, kiosk, sklep z pamiątkami, kącik internetowy restauracja/sala śniadaniowa, winda, narciarnia.

Wyżywienie

Ze śniadaniami lub z dwoma posiłkami, śniadania w formie bufetu, kolacja wybór z 4 dań.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe standard (ok. 20m2): wanna lub prysznic, WC, suszarka, telefon, TV, sejf, WiFi. Pokoje dwuosobowe komfort (ok. 22m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard. Pokoje dwuosobowe od strony południowej (ok. 23m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard, balkon. Pokoje jednoosobowe standard (ok. 20m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard. Pokoje jednoosobowe od strony południowej (ok. 20m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard.

Wellness

Kryty basen (ok. 32m2), sauna fińska.

Opłata klimatyczna

Ok. 5,90 CHF/dzień (od 12 lat).

Parkowanie

W ramach dostępności, ok. 10 CHF/dzień, garaż ok. 15 CHF/dzień.

Zwierzę domowe

Ok. 10 CHF/dzień.

Kategoria nekera

3 gwiazdki, kategoria lokalna: 3 gwiazdki.

Przyjazd od 16:00, wyjazd do 11:00

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

Ważne

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach Nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https://www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem

Telefoniczna Opieka W Języku Polskim

Mocne strony

• kolejka ok. 300m

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Piątek
16.12.2022

Wykwaterowanie

Piątek
23.12.2022

Dostępne pokoje

Doppelzimmer standard "nord"

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Mapa

Pogoda

6°C
1°C
2

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie:nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu turystycznego do 90 dni jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Wizy nie są wymagane.

Przewodnik

Opis obiektu

To popularne miasteczko narciarskie i uzdrowisko, położone na wysokości 1560m npm, połączone systemem tras i wyciągów z sąsiednią, równie chętnie odwiedzaną stacją Klosters.

Sporty

Amatorzy rozrywek i spotów niekoniecznie zimowych również nie będą zawiedzeni. W Davos znajduje się kręgielnia, tor saneczkowy, lodowisko kryte i na świeżym powietrze, basen, a także możliwość przelotu paralotnią. Miłośnicy sportów "bardziej ekstremalnych" mają do dyspozycji kasyno.

Atrakcje turystyczne

Davos posiada też centrum kongresowe, dlatego świetnie nadaje się na wyjazd integracyjny, motywacyjny bądź biznesowy. Urokliwe knajpki wieczorami organizują koncerty oraz degustacje specjałów szwajcarskiej kuchni. Hotele natomiast zaopatrzone są w luksusowe atrakcje, z których zadowolone będą zwłaszcza panie - są tu centra fitnessu, salony masażu, łaźnie parowe oraz kąpieliska termalne, które z pewnością pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie i zdrowie.

Mapa tras

Kamery