Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Hauser

Last minute
Kod oferty: WAK648404
Oferta dostępna wyłącznie dla klientów Wakacje.pl. Nie znajdziesz jej nigdzie indziej!
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

ubezpieczenie Covid-19 gratis

Europe Mountains - polisa COVID-19 gratis

ubezpieczenie Covid-19 gratis
Ubezpieczenie COVID-19 gratis - w razie rezygnacji z powodu zachorowania na COVID-19 lub skierowania na kwarantannę otrzymujesz kompleksową ochronę (obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka i wynikającą z niego konieczność hospitalizacji).
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

25.04.2021 Niedziela

Wykwaterowanie

09.05.2021 Niedziela

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK648404Region: EngadinaOrganizator: Europe Mountains

Region

Sankt Moritz

Opis

Ubezpieczenie W PODRÓŻY GLOBTROTER – zawarte w cenie tej oferty, to kompleksowa ochrona na wypadek konieczności rezygnacji, która działa także w przypadku zachorowania na COVID-19 lub skierowania ubezpieczonego na obowiązkową kwarantannę. Ochrona obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka oraz wynikającą z niego konieczność hospitalizacji.

Jesteśmy firmą rodzinną od czwartego pokolenia i gospodarzem z pasją. W naszym charakterystycznym budynku w centrum St. Moritz znajdziesz przyjazny hotel z nowymi pokojami, przyjazną restauracją, pierwszorzędną cukiernią i popularnym RooBarem. Poczuj się z nami jak w domu, czekamy na Ciebie.

Nasze starannie odnowione 51 pokoi jest funkcjonalnych i niezwykle przytulnych dzięki lokalnemu drewnu księżycowemu. Nasze drewno księżycowe z S-chanf to rodzima sosna i modrzew, które zostały ścięte podczas ubywającego księżyca. Moonwood jest bardziej stabilny, trwalszy i bardziej odporny. Wejdź do naszych pokoi, poczuj przytulność i wdychaj cudowny zapach.

Pokój dla 1 osoby

Radio, sejf w pokoju, suszarka do włosów, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic

Pokój dla 2 osób

Radio, sejf w pokoju, suszarka do włosów, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic

W cenie

Sejf w pokoju

Dostęp do internetu

Internet Wi-Fi

Strefa Wi-Fi

Śniadania w formie bufetu

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Garaż

Parking

Rezerwacja nie zawiera

Zmiana wyżywienia w rezerwacji na 2 posiłki

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 0m.

Ski bus - 100m.

Wyciągi - 400m.

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu, zmiana wyżywienia w rezerwacji na 2 posiłki.

Parking

Garaż, parking niestrzeżony.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach.

Usługi hotelowe

Kawiarnia, restauracja, pokoje dla niepalących, winda, recepcja.

Wyposażenie pokoi

Sejf w pokoju, radio, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic, suszarka do włosów.

Zwierzęta

Zwierzęta nie są przyjmowane.

Lokalizacja hotelu

Sklepy - 0m, stacja pkp - 2km, centrum miasta - 5km, lotnisko - 220km, przystanek autobusu - 100m, wysokość (n.p.m.) - 1800m, wyciągi - 300m, sklep spożywczy - 100m.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
17°C
Temperatura w nocy
9°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że do 21 Marca 2021 r. wszyscy przyjeżdżający do Szwajcarii, nawet z państw i regionów spoza listy obszarów wysokiego ryzyka (a więc również z Polski), będą zobowiązani:
- okazać negatywny wynik testu PCR na obecność koronawirusa SARS-CoV-19 w przypadku podróży samolotem (wykonany w ciągu ostatnich 72 godzin przed wejściem na pokład),
- zarejestrować się za pomocą elektronicznego formularza lub wypełnić ankietę udostępnioną przez przewoźnika w przypadku podróży komunikacją zbiorową (tj. samolotem, pociągiem, autobusem, statkiem).
Od 22 marca 2021 osoby przyjeżdżające do Szwajcarii z Polski będą zobowiązane:

- wypełnić przed przyjazdem elektroniczny formularz rejestracyjny, zobacz więcej

- posiadać negatywny wynik testu na SARS-CoV-2 (test PCR wykonany w ciągu ostatnich 72 h przed wjazdem do Szwajcarii),

- po przyjeździe do Szwajcarii zgłosić w ciągu dwóch dni swój przyjazd odpowiednim władzom kantonalnym,

- odbyć kwarantannę (10 dni).

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu turystycznego do 90 dni jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Wizy nie są wymagane.

Przewodnik

Opis obiektu

St. Moritz to jeden z najbardziej luksusowych, szwajcarskich kurortów narciarskich. Sezon trwa tu od grudnia do kwietnia, a warunki panujące na stokach zadowolą nawet najbardziej wymagających pasjonatów sportów zimowych. Kurort dwukrotnie pełnił funkcję gospodarza Zimowych Igrzysk Olimpijskich. St. Moritz razem ze stacjami, takimi jak Pontresina, Celerina, Silvaplana i Sils tworzą atrakcyjną i urokliwą krainę Szwajcarii - Górną Engadynę. Świetnie rozwinięte bazy rekreacyjno- sportowa oraz noclegowa pozwalają turystom na korzystanie z niemal nieograniczonej oferty rozrywek, a piękna słoneczna, mroźna pogoda zachęca do szaleństw na śniegu. Na narciarzy czeka aż 60 wyciągów i 203 kilometry dobrze przygotowanych tras. Amatorzy snowboardu mogą poszaleć w specjalnie utworzonych parkach snowboardowych, a biegacze mają do dyspozycji 150 km tras przeznaczonych właśnie dla pasjonatów tej dyscypliny sportu.

Atrakcje turystyczne

Tym, którzy niekoniecznie chcą sprawdzać swoją kondycję na stokach, polecamy spacery nad jeziora górskie. Co istotne, na terenie kurortu położone są hotele, które gwarantują swoim gościom mnóstwo atrakcji. Są tu lodowiska, można wybrać się na przejażdżkę zaprzęgiem konnym, skorzystać z krytego kortu tenisowego lub boiska do squasha. Wieczorami można udać się do dyskoteki lub kawiarni.

Mapa tras

Kamery

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review