Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Wakacje.plWczasyTajlandiaBangkokCha AmGrand Pacific Sovereign Resort

Grand Pacific Sovereign Resort

Kod oferty: WAK596445
Kod oferty: WAK596445
obiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, teren hotelu, basenobiekt, teren hotelu, basenobiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, teren hotelu, basenobiekt, teren hotelu, basenbasenbasenbasenobiekt, teren hotelu, basenteren hotelu, basen, restauracjapokójpokójpokójpokójpokójpokójrestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjaSPAsport i rekreacja, SPAsport i rekreacja, SPA
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, teren hotelu, basen
obiekt, teren hotelu, basen
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, teren hotelu, basen
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: BangkokOrganizator: Ecco TravelKod oferty: WAK596445
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

8.8
Jagna vv
Ja lubie takie spokojne miejsca i żadne głośne rozrywki nie są mi do szczęścia potrzebne. Ważna uwaga ale pozytywna. Jest to młody hotel = nowy. Gwarantuje to pokoje w wyśmienitej kondycji i sprawność sprzętów ogólnego użytku. Na śniadach każdy mógł sobie coś wybrać, menu z karty było niezłe. Nie mieliśmy żadnych sensacji z żołądkiem. Pracownicy byli otwarci, angielski znali w miarę przyzwoicie.
7.2
Arek vv
Nowe hotel zachowany w tradycyjnym Tasjkim stylu. Jest daleko od miasta i oprócz taksówek ciężko jest się do niego dostać inaczej. Plaża jest po przeciwnej stronie małej ulicy, i w sumie nie jest niczym nadzwyczajnym. W hotelu jest przyjemny basen, wkomponowany w całość ośrodka. Śniadanka urozmaicone, dużo owoców. Podsumowując jest to średni hotel w swojej klasie, dla ludzi ceniących chill out.

Mapa

Pogoda

33°C
25°C
30°C
5

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że została przywrócona możliwość lotów turystycznych do Tajlandii na pobyt do 30 dni. Podróżujący muszą wykonać na 72h przed wylotem test RT-PCR, wypełnić certyfikat Fit to Fly (również na 72h przed wylotem) oraz formularz wjazdowy.
Po przylocie podróżni poddani są badaniom przesiewowym oraz kwarantannie. Każdy musi mieć wykupione ubezpieczenie od zachorowania na COVID-19 na przynajmniej 100,000 USD.

UWAGA

W nawiązaniu do aktualizacji rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 czerwca 2021 roku w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby wracające do Polski z państw nienależących do strefy Schengen, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub EFTA obowiązane będą poddać się 10 dniowej kwarantannie licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy.

Obowiązek odbycia kwarantanny nie dotyczy osób zaszczepionych na COVID-19, ozdrowieńców oraz dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujących pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.

Okres kwarantanny ulega skróceniu w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu na Covid wykonanego po 7 dniach od momentu przekroczenia granicy.
Przy wjeździe w ruchu bezwizowym wymagany i bezwzględnie przestrzegany jest wymóg co najmniej 6-miesięcznego okresu ważności paszportu (liczony od daty wjazdu na terytorium Tajlandii), posiadanie biletu powrotnego oraz środków finansowych (10.000 THB na osobę).

Urzędnicy imigracyjni mogą wymagać dodatkowych dokumentów potwierdzających turystyczny charakter wizyty (np. rezerwacja hotelowa, plan podróży). Niespełnienie tego warunku jest jednoznaczne z odmową wjazdu, a tym samym pasażer zawracany jest do portu macierzystego. Osoby o niedbałym i nieestetycznym wyglądzie mogą nie uzyskać zgody na wjazd.

Polacy, którzy podróżują do Tajlandii w celu turystycznym na okres do 30 dni, nie muszą mieć wizy.

W przypadku wizyt o innym charakterze lub wizyt turystycznych przekraczających 30 dni konieczne jest ubieganie się o wizę w przedstawicielstwie dyplomatycznym Królestwa Tajlandii. Szczegółowe informacje na temat zasad wydawania wiz znajdują się na stronie MSZ Tajlandii oraz Ambasady Królestwa Tajlandii w Warszawie.otniczym przejściem granicznym lub 15 dni w przypadku wjazdu przejściem lądowym (z Kambodży, Laosu, Malezji). Ruch bezwizowy dotyczy jedynie wizyt o charakterze turystycznym.
Opłata lotniskowa wynosi 700 THB na trasach międzynarodowych oraz od 50 do 200 THB na krajowych i wliczana jest w cenę biletu. W przypadku lotów transferowych opłata nie jest doliczana do kosztów zakupu biletu, decydując się zatem na opuszczenie lotniska nawet na kilka godzin, niezbędnym jest uiszczenie opłaty przy przekraczaniu granicy.