Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Ravindra Beach Resort

Kod oferty: WAK161365
Kod oferty: WAK161365
obiekt, basenbasenbasenplażaplażadla dziecipokójpokój, balkon / taraspokójteren hotelu
obiekt, basen
basen
basen
plaża
plaża
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: Chon BuriOrganizator: Ecco TravelKod oferty: WAK161365
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opinie dodane przez

8.4
ktos
Hotel na wysokim poziome, polecany dla osob poszukujacych spokoju i relaksu. Połozony 10 min. drogi busem od centrum Pattay. Hotelowa restauracja na wysokim poziomie, ceny jak polsce obiad ok 20-30 zł. Po drugiej stronie ulicy jest bar(po schodkach) gdzie obiad z 2 dan mozna zjesc za 10 zł, typowo tajska kuchnia. Ogolnie polecam jedzenie ze straganow ulicznych, do ktorego przekonalam sie dopiero po tygodniu pobytu (szczegolnie nalesniki z mango :-). Plaza złota, szeroka, ale nie kąpałam się w morzu, gdyz obok jest mini port gdzie cumuja jachty, woda w morzu lekko mętna. Polecam masaze tajskie, obejrzenie Alkazaru - teatr transwestytow ( bardzo egzotyczny),wycieczke na rzeke Kwai (średnio, może lepiej wybrac opcje wypadu do Kambodzy). Bardzo sypatyczne wczasy, chetnie powroce do tajlandii...
8.4
Marzena Muzyka Klient Wakacje.pl
Pobyt - Listopad 2011Para
Dla tych, którzy chcą zasmakować nocnych rozrywek i życia w centrum miasta, wadą może być położenie hotelu, który jest oddalony 10-12 km od centrum Pattayi.Dojazd nie jest problemem,ale nocą trzeba wracać tax ,ponieważ ostatni bus hotelowy wraca o 22. Natomiast Ci, którzy chcą odpocząć, doświadczyć ciszy i spokoju z pewności docenią harmonijny wystrój i idealne położenie hotelu.
9.2
silvvia
Pobyt - Luty 2010Para
Hotel idealny, nowy, swietny nawet dla wymagajacych klientow. W cichej okolicy a za razem bardzo niedaleko centrum - dojazd tuk-tukiem ok 10 min.
7.7
XXX Klient Wakacje.pl
Pobyt - Styczeń 2010Para
Hotel sliczny.Duzy i czysty.pokoje bardzo ladne.plaza jedna z ladniejszych w tej okolicy(inne hotele nie maja takiej ladnej).nie waerto wykupywac kolacji.na miescie smaczniej i o polowe taniej.do miasta jest kawalek ale dobra komunikacja.hotel spokojny i cichy
8.8
Zuzanna vv
Bardzo fajne miejsce, jednak nie obyło się bez minusów. - z racji położenia nie ma wielu sklepów i restauracji w pobliżu obiektu, - nie ma ratownika na plaży ani na basenie, - nie ma też szczególnych zajęć dla najmłodszych.

Mapa

Ogród botaniczny Nong Nooch Tropical Botanical Garden 8 km w linii prostej od hotelu
Tajlandia słynie z pięknych ogrodów botanicznych. Żaden z nich nie jest jednak tak wspaniały jak Nong Nooch Tropical Botanical Garden. To specjalnie dla niego do Pattayi przybywają turyści z okolicznych miejscowości lub wręcz szukając hotelu w Pattayi wybierają ten, który jest położony jak najbliżej tego wyjątkowego miejsca. Poza krajobrazami, które wprost onieśmielają swoim pięknem, będziemy mogli także przeżyć niezapomniane chwile podczas jednego z licznych pokazów, które znajdują się w programie zwiedzania ogrodu. Najbardziej popularnym i zarazem najbardziej lubianym przez dzieci jest show z udziałem słoni (zwróćmy uwagę jak bardzo oddane i wierne są swoim opiekunom). Kolejne atrakcje to między innymi parada taneczna, pokaz sztuk walki, odwiedziny w małym zoo i przejażdżka na słoniu. Ogród możemy także zwiedzać rowerem, autobusem turystycznym lub łodzią.

Zobacz więcej

Podwodne akwarium Underwater World Pattaya 16 km w linii prostej od hotelu
Wizyta w Underwater World Pattaya (obecnie jednym z największych akwariów w Azji) to doskonała rozrywka nie tylko dla najmłodszych ale i całej rodziny. Oprócz egzotycznych gatunków ryb, które będziemy mieć prawie na wyciągnięcie reki, czeka tu na nas wiele dodatkowych atrakcji. Ulubioną zabawą najmłodszych jest karmienie małych rybek Koi butelką mleka. Możemy także wykupić dodatkową atrakcję jaką jest nurkowanie w akwarium w towarzystwie rekinów, a całe wydarzenie mogą dokładnie obserwować towarzysze naszej wycieczki. Akwarium jest czynne codziennie w godzinach od 9.00 do 18.00.

Zobacz więcej

Sanctuary of Truth 16 km w linii prostej od hotelu
Sanctuary of Truth (Sanktuarium Prawdy) w całości zostało wzniesione z drewna według starożytnej metody. Drewniane elementy dekoracyjnej fasady zostały wykonane z wyjątkową pieczołowitością - po zachodzie słońca, kiedy sanktuarium jest oświetlone, wyglądają wprost zjawiskowo. Podziwiając tę wyjątkową budowlę poczujemy w sobie ducha starożytnej filozofii Wschodu.

Zobacz więcej

Świątynia Wat Khao Phra Bat 49 km w linii prostej od hotelu
W Tajlandii znajdziemy blisko 400 świątyń. Nie wszystkie - mimo szczerych chęci - uda się nam zwiedzić, jednak będąc w Pattayi wybierzmy się do Wat Khao Phra Bat aby zobaczyć 18-metrowy posąg Buddy. Swiątynia jest położona na malowniczym wzgórzu, z którego rozpościera się przepiękny widok na ocean i miasto (to dodatkowy i zarazem bardzo atrakcyjny walor turystyczny tego miejsca).

Zobacz więcej

Pogoda

30°C
24°C
28°C
5

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że została przywrócona możliwość lotów turystycznych do Tajlandii na pobyt do 30 dni. Podróżujący muszą wykonać na 72h przed wylotem test RT-PCR, wypełnić certyfikat Fit to Fly (również na 72h przed wylotem) oraz formularz wjazdowy.
Po przylocie podróżni poddani są badaniom przesiewowym oraz kwarantannie. Każdy musi mieć wykupione ubezpieczenie od zachorowania na COVID-19 na przynajmniej 100,000 USD.

UWAGA

W nawiązaniu do aktualizacji rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 czerwca 2021 roku w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby wracające do Polski z państw nienależących do strefy Schengen, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub EFTA obowiązane będą poddać się 10 dniowej kwarantannie licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy.

Obowiązek odbycia kwarantanny nie dotyczy osób zaszczepionych na COVID-19, ozdrowieńców oraz dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujących pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.

Okres kwarantanny ulega skróceniu w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu na Covid wykonanego po 7 dniach od momentu przekroczenia granicy.
Przy wjeździe w ruchu bezwizowym wymagany i bezwzględnie przestrzegany jest wymóg co najmniej 6-miesięcznego okresu ważności paszportu (liczony od daty wjazdu na terytorium Tajlandii), posiadanie biletu powrotnego oraz środków finansowych (10.000 THB na osobę).

Urzędnicy imigracyjni mogą wymagać dodatkowych dokumentów potwierdzających turystyczny charakter wizyty (np. rezerwacja hotelowa, plan podróży). Niespełnienie tego warunku jest jednoznaczne z odmową wjazdu, a tym samym pasażer zawracany jest do portu macierzystego. Osoby o niedbałym i nieestetycznym wyglądzie mogą nie uzyskać zgody na wjazd.

Polacy, którzy podróżują do Tajlandii w celu turystycznym na okres do 30 dni, nie muszą mieć wizy.

W przypadku wizyt o innym charakterze lub wizyt turystycznych przekraczających 30 dni konieczne jest ubieganie się o wizę w przedstawicielstwie dyplomatycznym Królestwa Tajlandii. Szczegółowe informacje na temat zasad wydawania wiz znajdują się na stronie MSZ Tajlandii oraz Ambasady Królestwa Tajlandii w Warszawie.otniczym przejściem granicznym lub 15 dni w przypadku wjazdu przejściem lądowym (z Kambodży, Laosu, Malezji). Ruch bezwizowy dotyczy jedynie wizyt o charakterze turystycznym.
Opłata lotniskowa wynosi 700 THB na trasach międzynarodowych oraz od 50 do 200 THB na krajowych i wliczana jest w cenę biletu. W przypadku lotów transferowych opłata nie jest doliczana do kosztów zakupu biletu, decydując się zatem na opuszczenie lotniska nawet na kilka godzin, niezbędnym jest uiszczenie opłaty przy przekraczaniu granicy.