Fantastyczny3 opinie100% poleceń
10
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Koh Chang Kacha Resort

Kod oferty: WAK248369
Kod oferty: WAK248369
obiekt, basenobiekt, basenobiektbasenbasenrestauracjateren hoteluteren hoteluplaża
obiekt, basen
obiekt, basen
obiekt
basen
basen
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Nasi klienci docenili

 • Przy hotelu drobnoziarnista plaża White Sand Beach.
 • Sporty na plaży: siatkówka, kajaki, motorowe sporty wodne (płatne), sporty wodne.
 • W okolicy: nurkowanie, snorkeling, kolarstwo górskie, łowienie ryb, przejażdżki na słoniach, wycieczki.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę
  Trwa weryfikacja ceny

  Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

  lub

  Opis oferty

  Region: Koh ChangOrganizator: Ecco TravelKod oferty: WAK248369

  Region

  Tajlandia/Koh Chang

  Opis

  Hotel centralnie zlokalizowany przy drobnoziarnistej plaży White Sand Beach jest idealnym miejscem dla miłośników słońca i krystalicznie czystego morza. Obiekt harmonijnie łączy nowoczesność i wygodę z tradycją tajskiego stylu architektury wkomponowanej w otoczenie tropikalnej przyrody. Można tu rozkoszować się świeżymi owocami morza, tajską kuchnia i wspaniałymi zachodami słońca na plaży.

  Lokalizacja

  W pobliżu centrum handlowego.

  Wyposażenie

  Restauracje: 1, baseny odkryte: 1, lobby bar, bar na plaży, bar przy basenie, sejf (płatny), room service, snack bar, pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne), internet, internet bezprzewodowy (płatny), recepcja 24h, ogród, przechowalnia bagażu, centrum konferencyjne, brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

  Pokoje

  Klimatyzacja indywidualnie sterowana, telewizja, mini bar (płatny), internet, taras/balkon, ekspres do kawy, suszarka do włosów, łazienka z prysznicem Typ pokoju - W cenie pokoje typu standard. Za dopłatą dostępne pokoje typu:

  • superior bungalow,

  • deluxe lub deluxe hillside.

  • deluxe seaview building.

  Plaża

  Piaszczysta, przy hotelu.

  Sport na plaży

  Siatkówka, kajaki, motorowe sporty wodne (płatne), sporty wodne.

  Sport i fitness

  Masaże (płatne), jacuzzi, centrum fitness, SPA (płatne).

  Rozrywka

  Karaoke (płatne).

  Dla dzieci

  Brodzik, łóżeczko dziecięce.

  Wyżywienie

  Śniadania w formie bufetu.

  Informacje dodatkowe

  Kuchnia tajska i europejska, menu dla wegetarian.

  W okolicy: nurkowanie, snorkeling, kolarstwo górskie, łowienie ryb, przejażdżki na słoniach, wycieczki.

  świadczenia

  Przelot na trasie Polska - Bangkok - Polska z przesiadką w porcie europejskimopłaty lotniskoweubezpieczenie KL, NNWtransfery lotnisko - hotel, hotel - lotnisko, w tym prom na Koh Changzakwaterowanie w hotelu zgodnie z wybraną ofertą (w zależności od rozkładu lotu pierwszy lub ostatni nocleg możliwy w Bangkoku lub Pattaya)

  Dodatkowo płatne

  Dopłata do wylotu z lotniska lokalnegodopłata do pokoju pojedynczegodopłaty do pokoi o wyższym standardziewycieczki fakultatywneInformacja o wysokości dopłat w formularzu rezerwacyjnym.
  W hotelach wyższych klas procedura check-in (meldunku w hotelu) wymaga pobrania kaucji gotówkowej lub numeru karty kredytowej, na poczet wykorzystania usług hotelu - np. barku w pokoju. Wykorzystanie płatnych udogodnień hotelu jest rozliczane podczas wymeldowania - w przypadku ich nie wykorzytania kaucja jest zwrotna, a karta nie jest obciążana.
  Miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).

  Obsługa na miejscu

  Obsługa miejscowego agenta Ecco Travel - w jęz. angielskim. Dane kontaktowe agenta podajemy na dowodzie rezerwacji.

  Pattaya - obsługa w jęz. polskim przez cały rok.
  Dla gości na Koh Chang- kontakt telefoniczny.

  Informacje wizowe

  Wizy - Tajlandia

  Od dnia 11 sierpnia 2011 roku obywatele polscy zwolnieni są obowiązku wizowego na pobyty turystyczne nie dłuższe niż 30 dni. Osoby o niedbałym i nieestetycznym wyglądzie mogą nie uzyskać zgody na wjazd.

  Uwaga: Przy wjeździe wymagany i bezwzględnie przestrzegany jest co najmniej 6-miesięczny okres ważności paszportu (liczony od daty wjazdu na terytorium Tajlandii). Niespełnienie tego warunku jest jednoznaczne z odmową wjazdu - osoby takie z reguły zawracane są do portu macierzystego.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Wylot

  Wtorek, 05.10.2021
  WAWWarszawa - Chopin
  BKKBangkok

  Powrót

  Środa, 13.10.2021
  BKKBangkok
  WAWWarszawa - Chopin

  Opinie dodane przez

  10
  klaudia_
  Pobyt - Grudzień 2009Para
  Wspaniały hotel składający się z dwóch części hotelowych. Jedna - tuż przy plaży, a druga, nowsza jest oddzielona od pierwszej drogą. Przez drogę przeprowadzał zawsze zatrudniony w hotelu i dbający o bezpieczeństwo gości ochroniarz. Pokoje bardzo wygodne, duże, dobrze wyposażone. Czystość na najwyższym poziomie. Śniadania urozmaicone - reszta posiłków w zależności od nastroju, albo na plaży, albo w kafejkach rozlokowanych po obydwu stronach jezdni. Polecam spróbować tamtejsze naleśniki z egzotycznymi owocami, przygotowywane błyskawicznie w zaparkowanych motocyklach z przyczepkami. PYCHA!!! Może bezpieczne i nie ma konieczności zakładania ochronnego obuwia. Polecam wycieczkę z kąpaniem słoni i rejs na liczne przybrzeżne wysepki.
  9.9
  ania
  Pobyt - Styczeń 2010Para

  9.9
  ania
  Pobyt - Styczeń 2010Para

  Mapa

  Pogoda

  Październik

  Zobacz cały rok
  31°C
  24°C
  30°C
  6

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że została przywrócona możliwość lotów turystycznych do Tajlandii na pobyt do 30 dni. Podróżujący muszą wykonać na 72h przed wylotem test RT-PCR, wypełnić certyfikat Fit to Fly (również na 72h przed wylotem) oraz formularz wjazdowy.
  Po przylocie podróżni poddani są badaniom przesiewowym oraz kwarantannie. Każdy musi mieć wykupione ubezpieczenie od zachorowania na COVID-19 na przynajmniej 100,000 USD.

  UWAGA

  W nawiązaniu do aktualizacji rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 czerwca 2021 roku w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby wracające do Polski z państw nienależących do strefy Schengen, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub EFTA obowiązane będą poddać się 10 dniowej kwarantannie licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy.

  Obowiązek odbycia kwarantanny nie dotyczy osób zaszczepionych na COVID-19, ozdrowieńców oraz dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujących pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

  Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.

  Okres kwarantanny ulega skróceniu w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu na Covid wykonanego po 7 dniach od momentu przekroczenia granicy.
  Przy wjeździe w ruchu bezwizowym wymagany i bezwzględnie przestrzegany jest wymóg co najmniej 6-miesięcznego okresu ważności paszportu (liczony od daty wjazdu na terytorium Tajlandii), posiadanie biletu powrotnego oraz środków finansowych (10.000 THB na osobę).

  Urzędnicy imigracyjni mogą wymagać dodatkowych dokumentów potwierdzających turystyczny charakter wizyty (np. rezerwacja hotelowa, plan podróży). Niespełnienie tego warunku jest jednoznaczne z odmową wjazdu, a tym samym pasażer zawracany jest do portu macierzystego. Osoby o niedbałym i nieestetycznym wyglądzie mogą nie uzyskać zgody na wjazd.

  Od 11 sierpnia 2011 roku obywatele polscy zwolnieni są z obowiązku wizowego przy wjeździe do Tajlandii na pobyt turystyczny nie dłuższy niż okres 30 dni w przypadku wjazdu lotniczym przejściem granicznym lub 15 dni w przypadku wjazdu przejściem lądowym (z Kambodży, Laosu, Malezji). Ruch bezwizowy dotyczy jedynie wizyt o charakterze turystycznym.

  W przypadku wizyt o innym charakterze lub wizyt turystycznych przekraczających 30 dni konieczne jest ubieganie się o wizę w przedstawicielstwie dyplomatycznym Królestwa Tajlandii. Szczegółowe informacje na temat zasad wydawania wiz znajdują się na stronie MSZ Tajlandii oraz Ambasady Królestwa Tajlandii w Warszawie.
  Opłata lotniskowa wynosi 700 THB na trasach międzynarodowych oraz od 50 do 200 THB na krajowych i wliczana jest w cenę biletu. W przypadku lotów transferowych opłata nie jest doliczana do kosztów zakupu biletu, decydując się zatem na opuszczenie lotniska nawet na kilka godzin, niezbędnym jest uiszczenie opłaty przy przekraczaniu granicy.