Oferta w tej konfiguracji jest niedostępna. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór ofert

lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

8
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
obiekt
teren hotelu
teren hotelu

9.0

2 opinie

Opis oferty

Region: KrabiBiuro podróży (przedsiębiorca): Easygo-plKod oferty: WAK854560

Hotel

 • Dostęp do Internetu
 • Darmowe Wifi
 • Parking
 • Egzotyczny
 • Dla dzieci
 • Blisko lotniska
 • Klimatyzacja
 • Kurort nadmorski
 • Przedszkole

Atrakcje

 • Spa & Wellness
 • Siłownia / Fitness
 • Basen odkryty
 • Sporty wodne
 • Rowery
 • Sport

Opinie 2

Filtrowanie
Sortuj
Wszystkie opinie
Typ podróżującego
Czas podróży
Typ użytkownika
Wyświetlono 1 z 2 opinii

Sortuj od:

Sortuj
Wojtek
Klient Wakacje.pl
Marzec 2024 ·

Para

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 02.04.2024

8.9

Hotel ma wiele zalet. Jest przestronny, dużo miejsca parkowego z trawą, przestrzenią wokół rozległego basenu, miejsce gdzie są masaże, osobne miejsca ze stolikami restauracyjnymi przy bulwarze nadmorskim, osobno położone stoliki gdzie spożywa się śniadania na otwartej, zadaszonej przestrzeni. Obsługa bardzo miła, pomocna. Położenie hotelu: z jednej strony przylega do uliczki wzdłuż plaży, z drugiej przy głównej ulicy, ale od strzeżonej bramy do podjazdu hotelowego z rondem (i olbrzymim drzewem na nim) - jest około 60-80 m, czyli hałas uliczny nie przeszkadza. Jedzenie urozmaicone na śniadania, adekwatne do 4*, smaczne. Jest możliwość przechowania bagażu, wzięcia prysznica itp w oczekiwaniu na samolot lub pokój. Pokoje hotelowe są całkiem spore, łóżka wygodne, łazienka, szafa, sejf są OK. W bezpośredniej bliskości sklep "7-11" i liczne restauracje, usługi itp. Ogólnie - bardzo polecam, nie trzeba daleko chodzić, aby byc w centrum czy na plaży, bliziutko do łodzi przewożących na inne plaże, wysepki. AoNang i ten hotel zrobił na nas bardzo dobre wrażenie!

Zalety

Świetne położenie, dyskretna i uprzejma obsługa. Przestrzeń, basen, czystość, piękna roślinność, zadbanie. Duże pokoje, wyczyszczona klimatyzacja, cisza w pokojach wychodzących na basen. Zacienienie (jest balkon) z możliwością wysuszenia kąpielówek itp, 2 leżaki na tarasiku, umiarkowane ceny dań, trunków. Bezpłatny sejf.

Wady

Drzwi wejściowe do pokoju mogły by być nieco lepiej wyciszone i szczelne. Cieknący troszkę kran - woda na blacie umywalki ściekająca na podłogę. Jedno z gniazdek elektrycznych rozklekotane, nie trzyma wtyczki.

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Zatoka Phang Nga 37 km w linii prostej od hotelu
Są tacy, którzy byli na Phang Nga i uznali ją za jeden z cudów Tajlandii. Pozostali muszą się o tym przekonać na własne oczy. Zatokę tworzą wysypy wapienne o wyjątkowo malowniczych kształtach. Woda jest tu spokojna, ma przepiękny zielonkawy odcień. Oprócz malowniczych lagun główną atrakcją jest jaskinia na wyspie Ko Tapu, gdzie nakręcono film z udziałem Rogeara Moore'a w roli Jamesa Bonda ("Człowiek ze złotym pistoletem"). Film kręcono w 1974 roku i od tego czasu wyspa zyskała druga nazwę - Wyspy Jamesa Bonda.

Zobacz więcej

Zatoka Phang Nga

Pogoda

28°C
24°C
29°C
11

Przed podróżą

Opłata lotniskowa wynosi 700 THB na trasach międzynarodowych oraz od 50 do 200 THB na krajowych i wliczana jest w cenę biletu. W przypadku lotów transferowych opłata nie jest doliczana do kosztów zakupu biletu, decydując się zatem na opuszczenie lotniska nawet na kilka godzin, niezbędnym jest uiszczenie opłaty przy przekraczaniu granicy.

Przy wjeździe w ruchu bezwizowym wymagany i bezwzględnie przestrzegany jest wymóg co najmniej 6-miesięcznego okresu ważności paszportu (liczony od daty wjazdu na terytorium Tajlandii), posiadanie biletu powrotnego oraz środków finansowych (10.000 THB na osobę).

Urzędnicy imigracyjni mogą wymagać dodatkowych dokumentów potwierdzających turystyczny charakter wizyty (np. rezerwacja hotelowa, plan podróży). Niespełnienie tego warunku jest jednoznaczne z odmową wjazdu, a tym samym pasażer zawracany jest do portu macierzystego. Osoby o niedbałym i nieestetycznym wyglądzie mogą nie uzyskać zgody na wjazd.

Polacy, którzy podróżują do Tajlandii w celu turystycznym na okres do 30 dni, nie muszą mieć wizy.

W przypadku wizyt o innym charakterze lub wizyt turystycznych przekraczających 30 dni konieczne jest ubieganie się o wizę w przedstawicielstwie dyplomatycznym Królestwa Tajlandii. Szczegółowe informacje na temat zasad wydawania wiz znajdują się na stronie MSZ Tajlandii oraz Ambasady Królestwa Tajlandii w Warszawie.otniczym przejściem granicznym lub 15 dni w przypadku wjazdu przejściem lądowym (z Kambodży, Laosu, Malezji). Ruch bezwizowy dotyczy jedynie wizyt o charakterze turystycznym.

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź