Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Amari Phuket Resort

Kod oferty: WAK25812
Kod oferty: WAK25812
pokójteren hoteluteren hoteluteren hotelurozrywkarestauracjateren hotelupokójpokójpokójpokójpokójpokójrecepcja / lobby
pokój
teren hotelu
teren hotelu
teren hotelu
rozrywka
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Nasi klienci docenili

 • Hotel położony na południowym krańcu Patong, przy najpopularniejszej plaży na wyspie z widokiem na zatokę Patong.
 • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, opiekunka (płatna), łóżeczko dla dziecka poniżej 2 lat (wymagana wcześniejsza rezerwacja).
 • Dla amatorów aktywnego wypoczynku: tenis ziemny, jacuzzi, centrum fitness, SPA (płatne), zabiegi lecznicze (płatne).
 • Rozbudowana infrastruktura: salon piękności, mała biblioteka, pralnia, kantor, wypożyczalnia samochodów, sklepy.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: PhuketOrganizator: TRADKod oferty: WAK25812
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie dodane przez

  10
  Ewelina Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Styczeń 2015Rodzina z dziećmi
  Wakacje były super, czas spędzony na wyspie Phuket i w tym hotelu bardzo miło wspominamy całą rodziną, nawet 5 letnia córka ciągle wspomina ten czas i te wakacje. Hotel super komfort, pokoje duże , przestrzenne i z widokiem na morze. Jedzenie - my mieliśmy wykupione tylko śniadanie - było różnorodne i bardzo smaczne. Miasto - centrum spacerkiem około 15 min. Mnóstwo knajpek, sklepików, klubów .... Na mieście jadaliśmy obiady i kolacje i sprawdziło nam się powiedzenie, gdzie jest dużo ludzi tam dają smaczne jedzenie i sprawdziliśmy to na własnej skórze. Na pewno chcielibyśmy pojechać tam jeszcze raz
  ZaletyKomfort, Położenie, Jakość obsługi
  WadyBrak

  10
  Ewa vv
  Położony na końcu plaży Patong. Hotel jest piękny, przestrony, czysty. Śniadania w formie bufetu, wśród gości z wielu stron świada każdy znajdował coś dla siebie. Happy hours przy basenie. Każdego wieczoru prowadzone były występ a za dnia czasem jakieś animacje. Z tego co udało nam się dowiedzieć ceny są wysokie jak na Tajladnie. Jednak na własnej skórze przekonaliśmy się że jest dobre.

  Mapa

  Świątynia Wat Chalong 7 km w linii prostej od hotelu
  Ta najważniejsza na wyspie świątynia oddalona jest od centrum miasta o ok. 8 km. Posąg 45-metrowego Buddy został wzniesiony na wzgórzu dzięki czemu jest widoczny z wielu miejsc na wyspie. Powstał z datków od turystów, mieszkańców przyległych prowincji oraz miejscowej ludności. Odwiedzając świątynię będziemy także mieli okazję podziwiania fantastycznych widoków na zatokę Chalong i Morze Andamańskie.

  Zobacz więcej

  Park rozrywki Phuket FantaSea 8 km w linii prostej od hotelu
  Niezapomnianych atrakcji dostarczy nam wizyta w parku rozrywki Phuket FantaSea. Na terenie parku znajduje się teatr, restauracje oraz sklep z wyjątkowymi pamiątkami. Największą atrakcją i głównym celem turystycznych odwiedzin jest niewątpliwie teatr z bogatym repertuarem spektakli w stylu Las Vegas. Będąc widzem jednego z nich wkroczymy w świat tajskich mitów i legend oraz będziemy świadkami niesamowitych popisów słoni. Nie musimy się martwić o język spektakli ponieważ przedstawienia opowiadane są głównie muzyką.

  Zobacz więcej

  Przylądek Promthep Cape 14 km w linii prostej od hotelu
  Jest takie miejsce na wyspie, gdzie gromadzą się tłumnie pary wtulonych w siebie romantyków, które z wielką ekscytacją i zniecierpliwieniem wyczekują zachodu słońca. Tym miejscem jest Przylądek Promthep Cape, znajdujący się na południu wyspy. To najbardziej fotografowane miejsce na całej wyspie, niczym magnes przyciągające swoimi spektakularnymi zachodami słońca. Znalezienie tu wieczorem dobrego miejsca często graniczy z cudem dlatego sugerujemy przybyć z około godzinnym wyprzedzeniem. Znajduje się tu duży parking samochodowy oraz sklep z rękodziełem artystycznym oraz stragany z pamiątkami.

  Zobacz więcej

  Zatoka Phang Nga 56 km w linii prostej od hotelu
  Są tacy, którzy byli na Phang Nga i uznali ją za jeden z cudów Tajlandii. Pozostali muszą się o tym przekonać na własne oczy. Zatokę tworzą wysypy wapienne o wyjątkowo malowniczych kształtach. Woda jest tu spokojna, ma przepiękny zielonkawy odcień. Oprócz malowniczych lagun główną atrakcją jest jaskinia na wyspie Ko Tapu, gdzie nakręcono film z udziałem Rogeara Moore'a w roli Jamesa Bonda ("Człowiek ze złotym pistoletem"). Film kręcono w 1974 roku i od tego czasu wyspa zyskała druga nazwę - Wyspy Jamesa Bonda.

  Zobacz więcej

  Pogoda

  30°C
  26°C
  30°C
  5

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że została przywrócona możliwość lotów turystycznych do Tajlandii na pobyt do 30 dni. Podróżujący muszą wykonać na 72h przed wylotem test RT-PCR, wypełnić certyfikat Fit to Fly (również na 72h przed wylotem) oraz formularz wjazdowy.
  Po przylocie podróżni poddani są badaniom przesiewowym oraz kwarantannie. Każdy musi mieć wykupione ubezpieczenie od zachorowania na COVID-19 na przynajmniej 100,000 USD.

  UWAGA

  W nawiązaniu do aktualizacji rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 czerwca 2021 roku w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby wracające do Polski z państw nienależących do strefy Schengen, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub EFTA obowiązane będą poddać się 10 dniowej kwarantannie licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy.

  Obowiązek odbycia kwarantanny nie dotyczy osób zaszczepionych na COVID-19, ozdrowieńców oraz dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujących pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

  Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.

  Okres kwarantanny ulega skróceniu w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu na Covid wykonanego po 7 dniach od momentu przekroczenia granicy.
  Przy wjeździe w ruchu bezwizowym wymagany i bezwzględnie przestrzegany jest wymóg co najmniej 6-miesięcznego okresu ważności paszportu (liczony od daty wjazdu na terytorium Tajlandii), posiadanie biletu powrotnego oraz środków finansowych (10.000 THB na osobę).

  Urzędnicy imigracyjni mogą wymagać dodatkowych dokumentów potwierdzających turystyczny charakter wizyty (np. rezerwacja hotelowa, plan podróży). Niespełnienie tego warunku jest jednoznaczne z odmową wjazdu, a tym samym pasażer zawracany jest do portu macierzystego. Osoby o niedbałym i nieestetycznym wyglądzie mogą nie uzyskać zgody na wjazd.

  Od 11 sierpnia 2011 roku obywatele polscy zwolnieni są z obowiązku wizowego przy wjeździe do Tajlandii na pobyt turystyczny nie dłuższy niż okres 30 dni w przypadku wjazdu lotniczym przejściem granicznym lub 15 dni w przypadku wjazdu przejściem lądowym (z Kambodży, Laosu, Malezji). Ruch bezwizowy dotyczy jedynie wizyt o charakterze turystycznym.

  W przypadku wizyt o innym charakterze lub wizyt turystycznych przekraczających 30 dni konieczne jest ubieganie się o wizę w przedstawicielstwie dyplomatycznym Królestwa Tajlandii. Szczegółowe informacje na temat zasad wydawania wiz znajdują się na stronie MSZ Tajlandii oraz Ambasady Królestwa Tajlandii w Warszawie.
  Opłata lotniskowa wynosi 700 THB na trasach międzynarodowych oraz od 50 do 200 THB na krajowych i wliczana jest w cenę biletu. W przypadku lotów transferowych opłata nie jest doliczana do kosztów zakupu biletu, decydując się zatem na opuszczenie lotniska nawet na kilka godzin, niezbędnym jest uiszczenie opłaty przy przekraczaniu granicy.