Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Bangsak Village

Kod oferty: WAK695692
Last minute
Kod oferty: WAK695692
1/10
obiekt, budynek główny, teren hotelu, basen
obiekt, budynek główny, basen
obiekt, budynek główny, basen
pokój, apartament
pokój, apartament

Opis oferty

Region: Wybrzeże AndamańskieOrganizator: Rego-BisKod oferty: WAK695692

****+

Tajlandia/Khao Lak

Atuty

• butikowy hotel zanurzony pośród zieleni

• malownicze położenie bezpośrednio przy plaży Bangsak

• przeznaczony wyłącznie dla dorosłych Gości

• komfortowe, stylowe pokoje łączące tajski styl z nowoczesnością

• wysoki poziom obsługi

Naszym zdaniem

Bangsak Village to pięknie położony hotel w butikowym stylu, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Czterogwiazdkowy obiekt zanurzony w zieleni, znajduje się bezpośrednio przy malowniczej, piaszczystej plaży Bangsak. Kameralna zabudowa, komfortowe pokoje oraz cisza i spokój sprawiają, że jest to doskonały wybór na romantyczne wakacje we dwoje na rajskim wybrzeżu Khao Lak. Goście doceniają obsługę na najwyższym poziomie, doskonałą kuchnię i wysokiej klasy centrum spa.

Położenie

• w regionie Khao Lak w południowo-zachodniej części Tajlandii

• bezpośrednio przy piaszczystej plaży Bangsak

• spokojna okolica z dala od miast

• najbliższe miasteczko z centrum handlowym ok 18km

• ok 80 kilometrów od międzynarodowego lotniska Phuket

Plaża

Bezpośrednio przy hotelu długa na 5,5km, piaszczysta plaża Bangsak, uchodząca za jedną z najładniejszych i najspokojniejszych w regionie Khao Lak. Szeroka, z łagodnym zejściem do morza.

Do dyspozycji gości

Bezpłatnie: posiłki w formie bufetu i a la carte (w zależności od opcji wykupionego wyżywienie) w restauracji Rim Lae Bangsak (część wewnętrzna i drewniany taras z widokiem na morze): dania kuchni tajskiej, ryby i owoce morza, kuchnia międzynarodowa, Wi-Fi na terenie całego obiektu, przechowalnia bagażu, basen infiniti w części hotelowej przy plaży, wydzielone jacuzzi (leżaki i parasole przy basenie), centrum fitness, wypożyczalnia rowerów

Dodatkowo płatne: bar przy basenie z bogatym wyborem napojów, alkoholi i koktajli, możliwość zamówienia lekarza do hotelu, pralnia, biblioteka, centrum SPA aromaterapia, masaż tajski, masaż refleksologiczny stóp, sporty wodne na plaży od zewnętrznych dostawców.

Dla dzieci

Hotel przeznaczony wyłacznie dla gości powyżej 12 roku zycia.

Pokoje

Zakwaterowanie po godz. 15:00, wykwaterowanie do godz. 12:00

Ravenala Pool Access o powierzchni ok 39m2, przeznaczony dla maksymalnie 2 osób dorosłych, częściowo otwarta łazienka z wolnostojąca wanną, wc, suszarka, zestaw kosmetyków, szlafrok i kapcie, sypialnia z łóżkiem typu king, Wi-Fi, klimatyzacja, lodówka, mini bar (zawartość za dodatkową opłatą), zestaw do przyrządzania kawy/herbaty, TV, telefon, sejf, biurko, room service, balkon lub taras z krzesłami i stolikiem.

Ravenala Pool Access o powierzchni ok 39m2 zlokalizowany na parterze, przeznaczony dla maksymalnie 2 osób dorosłych, częściowo otwarta łazienka z wolnostojąca wanną, wc, suszarka, zestaw kosmetyków, szlafrok i kapcie, sypialnia z łóżkiem typu king, Wi-Fi, klimatyzacja, lodówka, mini bar (zawartość za dodatkową opłatą), zestaw do przyrządzania kawy/herbaty, TV, telefon, sejf, biurko, room service, niewielki taras z bezpośrednim dostępem do wspólnego basenu.

Udogodnienia

Przy plaży

Opcjonalnie All Inclusive

Parking

Kantor

Przechowalnia bagażu

Room service

Biblioteka

Pralnia

Wi-Fi w całym hotelu

Restauracja bufetowa i a la carte

Bar przy basenie

Basen infinity z jacuzzi

Centrum fitness

Wypożyczalnia rowerów

Centrum SPA z bogatą ofertą zabiegów i masaży

Sporty wodne na plaży od zewnętrznych dostawców (

Bogata oferta wycieczek lokalnych

Wyżywienie

BB - śniadania w formie bufetu lub śniadania amerykańskie

HB - śniadania w formie bufetu lub śniadania amerykańskie, obiad lub kolacja (wybór z menu)

All Inclusive - śniadania w formie bufetu lub śniadania amerykańskie, obiad (bufet lub menu 3-daniowe), kolacja (bufet lub menu 3-daniowe), napoje do posiłków, napoje bezalkoholowe, kawa/herbata, piwo, soki, lokalne drinki, koktajle, lokalne alkohole serwowane w barze w godzinach 11:00-22:00.

Cena zawiera

• Przelot samolotem rejsowym z Polski na wyspę Phuket (z przesiadką) w klasie economy

• Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,

• Transfer autokarem na trasie lotnisko - hotel - lotnisko

• Ubezpieczenie rozszerzone ŚWIAT obejmujące: ubezpieczenie od zachorowania w następstwie epidemii, KL do 50 000 EUR, NNW do 4 000 EUR, bagaż podróżny 400 EUR, ubezpieczenie od chorób przewlekłych

• Opiekę anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta na miejscu

• Całodobowy telefon alarmowy do biura Rego-Bis w Polsce

• Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

• Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy

[- Podatek Vat

Oferta z przelotem]Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami Emirates bagaż podręczny 7 kg oraz bagaż rejestrowany 25 kg w cenie

Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami Turkish Airlines bagaż podręczny 8 kg oraz bagaż rejestrowany 25 kg w cenie.

Cena nie zawiera

• Wycieczek fakultatywnych,

• Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,

Ważne informacje dotyczące przepisów wjazdowych

Przy podróży do Tajlandii wymagane jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6miesięcy (od daty wjazdu do kraju).

Turyści z Polski odwiedzający Tajlandię w celach turystycznych, przy pobytach do 30 dni, nie są zobligowani do posiadania wizy.

Zasady wjazdu - covid

Podróż do Tajlandii w ramach procedury Test & Go lub Sandbox możliwa jest wyłacznie dla ośób w pełni zaszczepionych.

Na dzień 01.03 aktualne wymogi dla podóżujących obejmują

Przed podróżą

Aplikację o Thailand Pass poprzez formularz na stronie https://tp.consular.go.th/

Potwierdzenie negatywnego wyniku testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 72h przed podróżą (dotyczy osób powyżej 6 lat)

Posiadanie polisy ubezpieczeniowej na kwote co najmniej 20 000 USD (wliczona w cene imprezy organizowanej przez Rego-Bis)

Potwierdzenie wykupionego zakwaterowania w jednym z hoteli z certyfikatem SHA+ (wszystkie hotele z oferty Rego-Bis spełniają ten wymóg)

Potwierdzone wykupionie i opłacenie 1 testu PCR, które wykonane beda po przylocie na lotnisku Phuket - zakup przez strone www.thailandpsas.com w cenie ok 2100 THB (ok 55 EUR) za test na osobę

Zainstalowanie na telefonie aplikacji MorChana (dostępna w App Store i Google Play)

Dodatkowo na lotnisku Klienci otrzymają test antygenowy, który należy wykonac w 5 dniu pobytu a wynik przesłac przez aplikację MorChana

Potwierdzenie przyjęcia pełnego cyklu szczepień przeciw Covid-19 (co najmniej 14 dni przed rozpoczeciem podróży). W przypadku osób w wieku 12-18 lat - 1 szczepionka. Osoby przed ukończeniem 12 roku życia zwolnione sa z obowiązku okazania potwierdzenia szczepienia.

W przypadku lotów rejsowych z przesiadką należy zapoznać się z warunkami przewoźnika (linii lotniczej), a także kraju, w którym odbywa się przesiadka. Może zdarzyć się, iż kraj tranzytowy wymaga okazania negatywnego wyniku testu na obecność COVID-19 - zarówno przy wylocie, jak i w drodze powrotnej. Szczegółowe informacje na temat aktualnie obowiązujących przepisów wjazdowych, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, znajdą Państwo na stronie danego przewoźnika, obsługującego Państwa lot.

Rezerwacje "do potwierdzenia"

Oferty wakacji w Tajlandii podlegają innym zasadom zakładania rezerwacji (szczegóły poniżej) zaliczkowania oraz nie są objętę aktualną promocją.

Rezerwacje, w których przelot oparty jest na samolocie rejsowym/liniowym po założeniu muszą zostać potwierdzone przez Organizatora. Warunkiem potwierdzenia takiej rezerwacji jest wpłata zaliczki (29% wartości ceny imprezy) w momencie założenia rezerwacji. Cena ofert z przelotem samolotem rejsowym/liniowym uzależniona jest od AKTUALNEJ ceny przewoźnika, zatem może ulec zmianie w trakcie zakładania lub w momencie potwierdzania przez Organizatora rezerwacji. W sytuacji, gdy pojawią się wyżej opisane różnice w cenie, Organizator będzie się kontaktował z Klientem lub Agentem w celu potwierdzenia akceptacji nowej ceny.

WAŻNE: prosimy o uważne sprawdzanie podawanych danych osobowych - wszelkie, nawet kosmetyczne zmiany danych Klienta w przypadku rezerwacji ofert opartych o samoloty rejsowe są płatne.

Składka na turystyczny fundusz pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).

• składka TFP jest obowiązkowa

• składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej

• składka TFP nie podlega zwrotowi

Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

Dodatkowe ubezpieczenie na wypadek kwarantanny lub izolacji

Pomoc w przypadku izolacji

W przypadku nałożenia na Ubezpieczonego konieczności poddania się izolacji z powodu nagłego zachorowania na Covid-19 podczas pobytu za granicą zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową izolacją, jeżeli izolacja nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.

Pomoc w przypadku kwarantanny

W przypadku nałożenia na Ubezpieczonego przez lokalne służby sanitarne konieczności poddania się kwarantannie w związku z Covid-19 podczas pobytu za granicą, zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową kwarantanną, jeżeli kwarantanna nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych oraz koszty transportu powrotnego do Polski lub kraju rezydencji jeżeli przekraczają pierwotnie przewidziany czas podróży, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.

Ważne informacje

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.

Informacja dla podróżujących z dziećmi

Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dzieckona wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

Wakacje w tajlandii

Tajlandia to jeden z najciekawszych krajów Azji Południowo-Wschodniej. Łatwa dostępność dzięki licznym dogodnym połączeniom z Polski, wspaniała przyroda, mnogość atrakcji i niskie ceny sprawiają, że jest to ulubiony wybór na pierwsze egzotyczne wakacje a zarazem najtańszy z dalekich kierunków. Stolica kraju Bangkok to jedno z najliczniej odwiedzanych miast świata. Buddyjskie świątynie i spektakularny pałac królewski, uchodząca za najlepszą na świecie tajska kuchnia, mieszanka smaków, zapachów i kultur oraz bogate życie nocne, przyciągają do Bangkoku miliony turystów z całego świata. Na północy kraju znajdziemy zarówno nieprzebytą dżunglę zamieszkałą przez słonie i tygrysy, jak i barwne miasteczka z kolorowymi świątyniami. Południe kraju, położone na Półwyspie Malajskim to prawdziwy raj na ziemi. Z jednej strony Morze Andamańskie a z drugiej Zatoka Tajlandzka oferują setki kilometrów urozmaiconego wybrzeża z pięknymi piaszczystymi plażami, tropikalnymi wysepka i niezwykłymi formacjami skalnymi górującymi nad błękitnym i zawsze ciepłym morzem. Do najpopularniejszych regionów turystycznych należy Wyspa Phuket, która słynie z pięknej przyrody, doskonałej infrastruktury turystycznej i bogatego życia nocnego. Na wybrzeżu powstały dziesiątki hoteli na każdą kieszeń. Znajdziemy tu zarówno skromne trzygwiazdkowe hotele idealne na tanie egzotyczne wakacje, jak i luksusowe pięciogwiazdkowe kurorty przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Phuket to również doskonała baza wypadowa do odkrywania uroków południowej części Tajlandii. Położona nad morzem Andamańskim wyspa oferuje dogodny dostęp do setek urokliwych wysepek, z których najbardziej znane to Koh Phi Phi oraz wyspa Jamesa Bonda, które znamy z czołowych hollywoodzkich produkcji.

Dla kogo wakacje w tajlandii

Tajlandia to kraj kompletny, który oferuje szeroki wachlarz atrakcji oraz infrastrukturę dla każdego turysty. Na pasjonatów zwiedzania czekają wspaniałe buddyjskie świątynie i pałace mieniące się wszystkimi kolorami tęczy. Warto wspomnieć choćby Wielki Pałac Królewski w Bangkoku, Świątynię Leżącego Buddy, Świątynię Szmaragdowego Buddy i Wat Arun w Bangkoku, starożytny kompleks w Ayuthaya czy Białą Świątynię w prowincji Chiang Rai. Miłośnicy trekkingu będą zachwyceni wędrówkami przez dżunglę po północnej części kraju. Kosmopolityczny Bangkok przyciąga jak magnes nie tylko swoimi zabytkami. Miasto uznawane jest za światowe centrum życia nocnego. Przy gwarnych, tętniących cała dobę ulicach można zaleźć setki barów i klubów. Stolica Tajlandii to także prawdziwy raj dla miłośników kulinarnych doznań. Liczne restauracje z azjatycką kuchnią i przede wszystkim najlepszy street food na świecie oferują smaczne jedzenia na każdą kieszeń. Spektakularne krajobrazy oraz bogactwo fauny i flory docenią miłośnicy przyrody. Tajlandia oferuje ponad 3000km urozmaiconego wybrzeża położonego nad Morzem Andamańskim i Zatoką Tajlandzką. Turyści nastawieni na beztroski wypoczynek znajdą tu setki piaszczystych plaż i rajskich wysepek. Osoby ceniące ciszę i spokój mogą wybrać kameralne hotele z dala od cywilizacji a na turystów lubiących nocne rozrywki czekają gwarne kurorty Phuket i Pattaya. Wakacje w Tajlandii to egzotyka na każdą kieszeń. Dzięki bogatej siatce połączeń lotniczych w przystępnych cenach i rozbudowanej infrastrukturze hotelowej każdy znajdzie cos dla siebie. Zarówno Bangkok jak i wybrzeże Tajlandii oferują całe spektrum hoteli od tanich obiektów dla mniej wymagających Klientów jak i te najbardziej luksusowe przeznaczone na ekskluzywny wypoczynek. Egzotyczna roślinności, romantyczna sceneria, butikowe hotele, wysoki poziom obsługi i specjalna oferta dla nowożeńców i par sprawiają, że Tajlandia to jeden z najlepszych kierunków na romantyczne wakacje we dwoje i podróż poślubną.

Kiedy jechać na wakacje do tajlandii

Tajlandia to rozległy kraj położony w strefie tropikalnej, który cechuje gorący klimat przez cały rok. Kraj znajduje się w kilku strefach klimatycznych. Na północy kraju dominuje klimat występuje wyraźna pora sucha w okresie zimowym. Południe kraju to klimat podrównikowy monsunowy z dwoma porami deszczowymi, które wypadają w różnych okresach roku. Sprawia to, że wakacje w Tajlandii możliwe są przez cały rok, wystarczy tylko odpowiednio wybrać region wypoczynku. W Bangkoku pierwsza pora deszczowa wypada w maju, a najbardziej intensywne opady deszczu występują we wrześniu i październiku. Najbardziej dogodnym okresem do zwiedzania i poznawania uroków stolicy Tajlandii są miesiące jesienno-zimowe. Temperatury oscylują wówczas wokół 32 stopni, wilgotność jest najniższa i prawie nie występują opady. Również lipiec i sierpień to okres z mniejszą ilością opadów, jednak wysoka wilgotność może sprawić, że dla bardziej wrażliwych osób upały będą bardziej dokuczliwe.

Podobne warunki pogodowe panują w prowincjach południowo zachodnich - na wyspach i wybrzeżu Morza Andamańskiego. Wakacje na Wyspie Phuket najlepiej planować od listopada do kwietnia. Jest to najbardziej słoneczny czas w roku z najmniejsza wilgotnością i ilością opadów. Czas od połowy grudnia do końca lutego to również wysoki sezon z najwyższymi cenami. Jeśli planujemy tanie wakacje w Tajlandii warto rozważyć pobyt w marcu, kwietniu oraz w listopadzie i pierwszej połowie grudnia, kiedy można liczyć na bardzo dobrą pogodę a ceny są wyraźnie niższe. Począwszy od maja zaczyna się pora deszczowa z nieco mniejsza ilością opadów w czerwcu i lipcu i kulminacją w miesiącach jesiennych. Począwszy od sierpnia aż po koniec października opady występują niemal codziennie - głownie wieczorową porą, a niewielka liczba godzin słonecznych nie sprzyja wypoczynkowi nad Morzem Andamańskim.

Inaczej sytuacja przedstawia się na wyspach Zatoki Tajlandzkiej. Jeśli planujemy egzotyczne wakacje w Tajlandii w okresie letnim to wyspy Zatoki Tajlandzkiej z popularną Koh Samui będą doskonałym wyborem. W tej części Tajlandii można wypoczywać niemal przez cały rok - od połowy grudnia aż do końca września. Jedynie październik i listopad to czas z bardzo intensywnymi opadami deszczu.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Sobota, 04.06.2022
15:00
12:30
WAWWarszawa - Chopin
HKTPhuket

Powrót

Wtorek, 14.06.2022
00:10
12:15
HKTPhuket
WAWWarszawa - Chopin

Dostępne pokoje

Pokój typu deluxe/standard ravenala deluxe

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Mapa

Zatoka Phang Nga 59 km w linii prostej od hotelu
Są tacy, którzy byli na Phang Nga i uznali ją za jeden z cudów Tajlandii. Pozostali muszą się o tym przekonać na własne oczy. Zatokę tworzą wysypy wapienne o wyjątkowo malowniczych kształtach. Woda jest tu spokojna, ma przepiękny zielonkawy odcień. Oprócz malowniczych lagun główną atrakcją jest jaskinia na wyspie Ko Tapu, gdzie nakręcono film z udziałem Rogeara Moore'a w roli Jamesa Bonda ("Człowiek ze złotym pistoletem"). Film kręcono w 1974 roku i od tego czasu wyspa zyskała druga nazwę - Wyspy Jamesa Bonda.

Zobacz więcej

Zatoka Phang Nga
Park rozrywki Phuket FantaSea 81 km w linii prostej od hotelu
Niezapomnianych atrakcji dostarczy nam wizyta w parku rozrywki Phuket FantaSea. Na terenie parku znajduje się teatr, restauracje oraz sklep z wyjątkowymi pamiątkami. Największą atrakcją i głównym celem turystycznych odwiedzin jest niewątpliwie teatr z bogatym repertuarem spektakli w stylu Las Vegas. Będąc widzem jednego z nich wkroczymy w świat tajskich mitów i legend oraz będziemy świadkami niesamowitych popisów słoni. Nie musimy się martwić o język spektakli ponieważ przedstawienia opowiadane są głównie muzyką.

Zobacz więcej

Park rozrywki Phuket FantaSea
Świątynia Wat Chalong 93 km w linii prostej od hotelu
Ta najważniejsza na wyspie świątynia oddalona jest od centrum miasta o ok. 8 km. Posąg 45-metrowego Buddy został wzniesiony na wzgórzu dzięki czemu jest widoczny z wielu miejsc na wyspie. Powstał z datków od turystów, mieszkańców przyległych prowincji oraz miejscowej ludności. Odwiedzając świątynię będziemy także mieli okazję podziwiania fantastycznych widoków na zatokę Chalong i Morze Andamańskie.

Zobacz więcej

Świątynia Wat Chalong

Pogoda

31°C
25°C
28°C
6

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Obowiązkowa rejestracja w systemie Thailand Pass na stronie internetowej. zobacz więcej.
Ubezpieczenie kosztów leczenia covidu-19. Wszystkie dokumenty (polisa, certyfikaty, zaświadczenia, potwierdzenie zakwaterowania w hotelu typu AQ) należy załadować do formularza.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim). Dokument należy załadować do formularza Thailand Pass.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje o ile podróżujący przedstawi stosowne zaświadczenie o wyzdrowieniu oraz zostanie zaszczepiony przynajmniej jedną dawką szczepionki. Dokumenty należy załadować do formularza Thailand Pass.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak PCR najwcześniej 72 przed przylotem bez względu na wiek. Dokument należy załadować do formularza Thailand Pass.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak PCR najwcześniej na 72 godziny przed przylotem. Dokumenty należy załadować do formularza Thailand Pass.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje o ile podróżujący załaduje dokumenty do formularza wypełnianego przed wylotem. W innym przypadku kwarantanna 5 dni oraz test PCR na jej zakończenie.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Przy wjeździe w ruchu bezwizowym wymagany i bezwzględnie przestrzegany jest wymóg co najmniej 6-miesięcznego okresu ważności paszportu (liczony od daty wjazdu na terytorium Tajlandii), posiadanie biletu powrotnego oraz środków finansowych (10.000 THB na osobę).

Urzędnicy imigracyjni mogą wymagać dodatkowych dokumentów potwierdzających turystyczny charakter wizyty (np. rezerwacja hotelowa, plan podróży). Niespełnienie tego warunku jest jednoznaczne z odmową wjazdu, a tym samym pasażer zawracany jest do portu macierzystego. Osoby o niedbałym i nieestetycznym wyglądzie mogą nie uzyskać zgody na wjazd.

Polacy, którzy podróżują do Tajlandii w celu turystycznym na okres do 30 dni, nie muszą mieć wizy.

W przypadku wizyt o innym charakterze lub wizyt turystycznych przekraczających 30 dni konieczne jest ubieganie się o wizę w przedstawicielstwie dyplomatycznym Królestwa Tajlandii. Szczegółowe informacje na temat zasad wydawania wiz znajdują się na stronie MSZ Tajlandii oraz Ambasady Królestwa Tajlandii w Warszawie.otniczym przejściem granicznym lub 15 dni w przypadku wjazdu przejściem lądowym (z Kambodży, Laosu, Malezji). Ruch bezwizowy dotyczy jedynie wizyt o charakterze turystycznym.
Opłata lotniskowa wynosi 700 THB na trasach międzynarodowych oraz od 50 do 200 THB na krajowych i wliczana jest w cenę biletu. W przypadku lotów transferowych opłata nie jest doliczana do kosztów zakupu biletu, decydując się zatem na opuszczenie lotniska nawet na kilka godzin, niezbędnym jest uiszczenie opłaty przy przekraczaniu granicy.