Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Riu Jambo

Kod oferty: WAK705538
Last minute
Kod oferty: WAK705538
1/21

Opis oferty

Region: ZanzibarOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK705538

Naszym zdaniem

Nowy, duży hotel, którego otwarcie nastąpi w czerwcu 2022 r! Prestiżowa marka, piękna architektura, całodobowe all inclusive, idealne usytuowanie. Świetna oferta na egzotyczne wakacje dla rodzin.

Położenie

Na północnym wybrzeżu, przy piaszczystej plaży (bezpłatne leżaki), po sąsiedzku z innym hotelem tej sieci (Riu Palace), ok. 3km od centrum miasteczka Nungwi, ok. 66km od lotniska, 60km od Colombo.

Wyposażenie

Eleganckie, obszerne lobby, całodobowa recepcja, bezpłatne Wi-Fi, restauracja główna z tarasem, restauracja azjatycka, restauracja włoska, restauracja Kulinarium na wodzie, bar w lobby (24 h), bar przy plaży, bar Bahari z widokiem na ocean, bar swim-up przy basenie, sala konferencyjna, sklepiki, pralnia, wypożyczalnia samochodów.

Pokoje

Hotel posiada 461 pokoi w różnych kategoriach.

Standard Room (DDSB) - sypialnia (łóżko 180 x 200 lub 2 łóżka 110 x 200) z kącikiem wypoczynku dziennego, łazienka (prysznic, suszarka), klimatyzacja, wiatrak sufitowy, telefon, mała lodówka, TV sat, sejf, czajnik, Wi-Fi, balkon lub taras. Powierzchnia - ok. 31m kw.

Double room lateral sea view (DDLB) - sypialnia (łóżko 180 x 200 lub 2 łóżka 110 x 200) z kącikiem wypoczynku dziennego, łazienka (prysznic, suszarka), klimatyzacja, wiatrak sufitowy, telefon, mała lodówka, TV sat, sejf, czajnik, Wi-Fi, balkon lub taras z bocznym widokiem na ocean. Powierzchnia - ok. 31m kw.

Double room sea view (DDMB)- sypialnia (2 łóżka 110 x 200) z kącikiem wypoczynku dziennego, łazienka (prysznic, suszarka), klimatyzacja, wiatrak sufitowy, telefon, mała lodówka, TV sat, sejf, czajnik, Wi-Fi, balkon lub taras z widokiem na ocean. Powierzchnia - ok. 32m kw.

Superior Room (DGSB) - sypialnia (łóżko 180 x 200) z kącikiem wypoczynku dziennego, łazienka (prysznic, suszarka), klimatyzacja, wiatrak sufitowy, mała lodówka, TV sat, sejf, czajnik, Wi-Fi, balkon lub taras z widokiem basen, ogród. Powierzchnia - ok. 33m kw.

Superior sea view (DGMB) - sypialnia (łóżko 180 x 200) z kącikiem wypoczynku dziennego, łazienka (prysznic, suszarka), klimatyzacja, wiatrak sufitowy, mała lodówka, TV sat, sejf, czajnik, Wi-Fi, balkon lub taras z widokiem na ocean. Powierzchnia - ok. 33m kw.

Family room (F2LB) - dwie sypialnie (w jednej łóżko 180x 200, w drugiej dwa łóżka), kącik wypoczynku dziennego, łazienka (prysznic, suszarka, oddzielnie wc), klimatyzacja, wiatrak sufitowy, mała lodówka, TV sat, telefon, sejf, czajnik, Wi-Fi, balkon lub taras z widokiem na ląd. Powierzchnia - ok. 52m kw.

Wyżywienie

All inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufety), kolacje w 3 restauracjach (wymagana rezerwacja), przekąski, napoje bezalkoholowe i alkoholowe serwowane całą dobę.

Sport i rozrywka

4 baseny, tarasy słoneczne (bezpłatne leżaki, parasole, ręczniki), siłownia, siatkówka plażowa, kajaki, stand up paddle, rowery wodne, sprzęt do nurkowania powierzchniowego, łaźnia, 1 lekcja nurkowania w basenie, rozrywka, muzyka na żywo. Odpłatnie: centrum nurkowe, sporty wodne oferowane przy plaży przez lokalne agencje, zabiegi kosmetyczne w spa, warsztaty artstyczne.

Dla dzieci

Brodzik, kids clubs (4-7 i 8-12 lat), wysokie krzesełka w restauracjach, łóżeczka niemowlęce (wymagana rezerwacja).

Covid-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html

Przelot

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.

W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami.

Wizy

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Można ją nabyć na lotniskach lub przez internet https://eservices.immigration.go.tz/visa. Wiza jest ważna 90 dni. Opłata wizowa wynosi 50 USD.

Na lotnisku: należy okazać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6miesięcy (muszą być w nim dwie puste strony); bilet powrotny; wypełnić formularz wizowy; zostaną pobrane odciski palców oraz zrobione zdjęcie.

Wiza jest ważna na całym terytorium państwa. Cudzoziemców obowiązuje jednak lokalna kontrola paszportowa (bez opłat) i celna przy wjeździe i przy opuszczaniu wysp Zanzibaru.

Wszyscy goście hotelowi muszą zapłacić tzw Infrastructure Tax w wysokości 1 USD za osobę za noc. Opłata ta jest pobierana bezpośrednio w hotelu na recepcji.

Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Szczepienia

Przy wjeździe na teren Zanzibaru nie są wymagane szczepienia. Jednak WHO zaleca szczepienia przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu oraz WZW A. Sugerujemy profilaktykę antymalaryczną. Należy zaopatrzyć się w środki przeciw komarom. Szczepienie przeciwko żółtej febrze wymagane od osób przybywających bezpośrednio z regionów zagrożonych chorobą.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Opłaty za wizę (50 USD), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku turystycznego - 1 USD/os/noc (!!! w hotelu Waikiki Zanzibar Resort jest to 9/USD/os/noc).

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Piątek, 01.07.2022
15:00
05:00
WAWWarszawa - Chopin
ZNZZanzibar

Powrót

Piątek, 08.07.2022
06:00
19:55
ZNZZanzibar
WAWWarszawa - Chopin

Dostępne pokoje

Standard room (ddsb)

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Double room lateral sea view (ddlb)

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Double room sea view (ddmb)

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Superior sea view (dgsb)

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Superior sea view (dgmb)

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Pogoda

29°C
20°C
25°C
8

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Formularz online na 24 godziny przed przylotem. Wygenerowany kod należy pokazać władzom na lotnisku w Tanzanii zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie o ile podróżujący przedstawi certyfikat z kodem QR, poświadczający przyjęcie pełnego cyklu szczepień.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak PCR, maksymalnie na 72 godziny przed przylotem do Tanzanii. Dodatkowo wszyscy niezaszczepieni podlegają obowiązkowym szybkim testom po przybyciu do Tanzanii. Koszt testu to 10 USD w Tanzanii kontynentalnej i 25 USD na Zanzibarze.

Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 5 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR wykonanego maksymalnie na 72 godzin przed wylotem. Należy zabrać ze sobą wynik testu w formie papierowej lub elektronicznej w języku angielskim.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak PCR, maksymalnie na 72 godziny przed przylotem do Tanzanii. Dodatkowo wszyscy niezaszczepieni podlegają obowiązkowym szybkim testom po przybyciu do Tanzanii. Koszt testu to 10 USD w Tanzanii kontynentalnej i 25 USD na Zanzibarze.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w super cenie.
Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od chwili planowanego zakończenia pobytu w Tanzanii, dotyczy to także paszportów tymczasowych.

Obywatele Polski muszą posiadać wizę aby przekroczyć granicę i przebywać w Tanzanii. Wizę można uzyskać na głównych przejściach granicznych (w tym na lotnisku na Zanzibarze, na lotnisku w Dar es Salaam i na lotnisku Kilimandżaro) oraz przez Internet- zobacz więcej.

Koszt wizy turystycznej jednokrotnego wjazdu uzyskanej na przejściu granicznym i ważnej przez 90 dni to 50 USD. Na przejściach granicznych nie można uzyskać wizy wielokrotnego wjazdu.
Wymagane jest szczepienie przeciwko żółtej febrze od cudzoziemców podróżujących z /przez kraje endemiczne. Zdecydowanie zalecana jest profilaktyka antymalaryczna oraz szczepienie przeciw żółtaczce zakaźnej. Rekomendowane jest także używanie wody przegotowanej (także do mycia zębów) oraz kupowanie wody i napojów butelkowanych.