Dobry17 opinii89% poleceń
7,8
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Uroa Bay Beach Resort

Last minute
Kod oferty: WAK609119
obiekt, bungalowy, basen, sport i rekreacja
obiekt, bungalowy
obiekt, bungalowy
obiekt, bungalowy, plaża
obiekt, basen, brodzik
obiekt, bungalowy, basen, sport i rekreacjaobiekt, bungalowyobiekt, bungalowyobiekt, bungalowy, plażaobiekt, basen, brodzikbasen, sport i rekreacjabasen, sport i rekreacjabasen, brodzik, pool barrecepcja / lobbypokójpokójpokójsport i rekreacja, korty tenisoweteren hotelu, plażateren hotelu, plażateren hotelu, plażateren hotelu, plażateren hotelu, plażateren hotelu, plażaplaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Bezpośrednio przy hotelu publiczna plaża z białym piaskiem, z łagodnym zejściem do morza.
 • Bogata oferta rekreacyjna: 2 baseny, kort tenisowy, piłka nożna, siatkówka, centrum wellness: zabiegi, masaże.
 • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, łóżeczka niemowlęce.
 • Hotel w stylu afrykańskiej wioski, położony w spokojnym i zacisznym miejscu.
 • Dostępne pokoje

  2 osobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Pokój dwuosobowy

  widok na morze, standardowy
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  350
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Informacje o podróży

  Wylot

  15:4527.01.2021 Środa
  WAWWarszawa - Chopin
  09:3528.01.2021 Czwartek
  ZNZZanzibar

  Powrót

  23:5004.02.2021 Czwartek
  ZNZZanzibar
  12:0505.02.2021 Piątek
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK609119Region: ZanzibarOrganizator: Best Reisen

  Naszym zdaniem

  Hotel w stylu afrykańskiej wioski przy pięknej plaży, w spokojnym i zacisznym miejscu. Kameralna atmosfera, zadbany ogród, malownicze krajobrazy, etniczne elementy wyposażenia, przyjazny personel.

  Położenie

  Przy piaszczystej plaży Ura (400m długości, bezpłatne stylowe parasole i drewniane leżaki, zejście po schodkach) na wschodnim wybrzeżu, 38km od Stone Town. Na terenie hotelowym dodatkowo sztuczna plaża z malowniczym widokiem na ocean.

  Wyposażenie

  Całodobowa recepcja w eleganckim lobby, kantor wymiany walut, butik z lokalnymi wyrobami, duża restauracja główna w eleganckim budynku z dachem makuti, bar przy restauracji, bar Pwani między plażą a basenem, sala konferencyjna, pralnia, gabinet lekarski.

  Pokoje

  W eleganckich bungalowach nawiązujących do lokalnych tradycji architektonicznych (drewniane meble wykonane przez pobliskich rzemieślników, zanzibarskie dekoracje). Wyposażenie: klimatyzacja, wentylator sufitowy, sejf, minibar, zestaw do kawy/herbaty, telewizor, telefon, łóżka z moskitierami, łazienka (prysznic, bidet, suszarka do włosów do wypożyczenia w recepcji), balkon lub patio (widok na ogród lub ocean), odpłatny dostęp do internetu.

  Wyżywienie

  HB - śniadania i kolacje w formie bufetów

  FB - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów

  All Inclusive - śniadania (07:00 - 10:00), obiady (12:30 - 14:30), kolacje (19:30 - 22:00) w restauracji głównej, późne śniadania kontynentalne, przekąska przed kolacją, woda, kawa, herbata, napoje, lokalne alkohole serwowane do godz. 23:00.

  Sport i rozrywka

  Fantazyjny basen z małym mostem, dyszą do masażu i tarasem słonecznym (bezpłatne leżaki i parasole), piłka nożna, siatkówka plażowa, tenis stołowy, tenis ziemny (bezpłatny w dzień, opłata za oświetlenie wieczorem), masaże (również na plaży), zabiegi kosmetyczne, biuro informacji turystycznej, wycieczki, safari, punkt informacyjny centrum nurkowego Team Aqua Zanzibar (bezpłatne transfery do Nungwi, wyprawy nurkowe, kursy), okazjonalnie wieczorne programy rozrywkowe.

  Dla dzieci

  Brodzik, łóżeczka niemowlęce.

  Przelot

  Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.

  W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami.

  Wizy

  Od obywateli RP wymagana jest wiza. Można ją nabyć na lotniskach (ważna 90 dni). Należy okazać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6miesięcy (muszą być w nim dwie puste strony) oraz bilet powrotny. Na lotnisku należy wypełnić formularz wizowy, zostaną pobrane odciski palców oraz zrobione zdjęcie. Wiza jest ważna na całym terytorium państwa. Cudzoziemców obowiązuje jednak lokalna kontrola paszportowa (bez opłat) i celna przy wjeździe i przy opuszczaniu wysp Zanzibaru. Opłata wizowa wynosi 50 USD.

  Od 1 lipca 2015 r. wszyscy goście hotelowi muszą zapłacić tzw Infrastructure Tax w wysokości 1 USD za osobę za noc. Opłata ta jest pobierana bezpośrednio w hotelu na recepcji.

  Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

  Szczepienia

  Przy wjeździe na teren Zanzibaru nie są wymagane szczepienia. Jednak WHO zaleca szczepienia przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu oraz WZW A. Sugerujemy profilaktykę antymalaryczną. Należy zaopatrzyć się w środki przeciw komarom. Szczepienie przeciwko żółtej febrze wymagane od osób przybywających bezpośrednio z regionów zagrożonych chorobą.

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

  Cena nie zawiera

  Opłaty za wizę (50 USD), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

  Aktualizacje covid-19

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

  Warunki wjazdu do kraju

  Aktualizacja z 8.01.2021 r.

  Linie Emirates oraz flydubai zniosły obowiązek negatywnego testu PCR na powrocie z Zanzibaru jeśli pasażerowie tylko przesiadają się w Dubaju.

  Więcej informacji: https://www.emirates.com/pl/polish/help/covid-19/dubai-travel-requirements/tourists/

  Więcej informacji: https://www.flydubai.com/en/plan/covid-19/travelling-during-covid-19

  Także na chwilę obecną lecąc liniami Qatar Airways lub Emirates lub flydubai z Polski na Zanzibar i z Zanzibaru do Polski test PCR nie jest wymagany (jako, że kraj Tanzania oraz kraj Polska nie wymagają takich testów).

  Aktualizacja z 23.11.2020 r.

  Pasażerowie podróżujący z Tanzanii (w tym Zanzibaru) liniami Emirates i flydubai (czyli tylko w drodze powrotnej z Tanzanii) muszą okazać wydrukowaną kopię zaświadczenia o ujemnym wyniku testu PCR na obecność COVID-19 wystawionego tylko przez jedno z wymienionych poniżej laboratoriów zatwierdzonych przez lokalny rząd. Test musi zostać przeprowadzony na Zanzibarze w ciągu 96 godzin przed wylotem do Polski. Musi to być oficjalne i wydrukowane zaświadczenie - wiadomości SMS i elektroniczne dokumenty nie są akceptowane.

  Zatwierdzone laboratoria na Zanzibarze:

  1) Emergency Operation Centre (EOC) - LUMUMBA

  2) Global Hospital - VUGA

  3) Noth Valley Hospital NUNGWI

  Więcej informajcji o podróżowaniu liniami Emirates: https://www.emirates.com/pl/polish/help/covid-19/dubai-travel-requirements/tourists/

  Więcej informajcji o podróżowaniu liniami flydubai: https://www.flydubai.com/en/plan/covid-19/travelling-during-covid-19

  Na chwilę obecną lecąc liniami Qatar Airways na Zanzibar i z Zanzibaru test PCR nie jest wymagany.

  Aktualizacja z dnia 5.08.2020 r.

  1. Wszyscy podróżni, cudzoziemcy lub powracający mieszkańcy przybywający lub wyjeżdżający do/z Zjednoczonej Republiki Tanzanii będą poddawani wzmocnionej kontroli zdrowotnej w kierunku zakażenia COVID-19. Nie będzie 14 dni obowiązkowej kwarantanny po przyjeździe;

  2. Wszyscy podróżujący obcokrajowcy lub powracający mieszkańcy, których kraje lub linie lotnicze wymagają, aby przeszły testy na COVID-19 i uzyskały wynik negatywny, jako warunek podróży, będą zobowiązani do przedstawienia takiego zaświadczenia po przyjeździe. Podróżni z innych krajów z objawami i oznakami związanymi z tym na zakażenie COVID-19, zostaną poddani wzmocnionym badaniom przesiewowym i mogą być testowani pod kątem RT-PCR;

  3. Członkowie załogi nie muszą przedstawiać negatywnego testu na COVID19 jako warunku wjazdu lub wyjazdu. Jednak będą badani pod kątem objawów i oznak zgodnie z protokołem danego kraju;

  4. Podczas pobytu w kraju wszyscy podróżujący z zagranicy powinni stosować środki zapobiegania zakażeniom i ich kontroli, takich jak częste mycie rąk, noszenie masek i zachowywanie odpowiedniego dystansu fizycznego;

  5. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia zgodnie z prawdą formularza nadzoru podróżnego (Traveler's Surveillance Form) dostępnego na pokładzie lub w każdym innym środku transportu i przekazanie go do odpowiedniej osoby po przyjeździe.

  Aktualizacja z dnia 4.08.2020 r.

  Wszystkich podróżujących do Zjednoczonej Republiki Tanzanii, w tym powracających do niej stałych mieszkańców/rezydentów, obowiązywać ma okazanie przy wjeździe do Tanzanii zaświadczenia o negatywnym wyniku testu na obecność COVID-19metodą PCR z zatwierdzonego laboratorium z kraju wylotu. Test musi zostać przeprowadzony nie więcej niż 72 godzin przed wylotem.

  Po przylocie do Tanzanii osoby wykazujące symptomy związane z COVID-19, będą dodatkowo sprawdzane i mogą zostać poddane badaniu w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 z zastosowaniem metody RT-PCR.

  Pasażerowie muszą wypełnić formularz dotyczący stanu zdrowia dostępny na pokładzie i przekazać go personelowi po przylocie.

  Brak kwarantanny dla przyjeżdżających, obowiązuje jednak pomiar temperatury ciała na lotnisku, noszenie maseczek, zachowanie dystansu i odkażanie rąk.

  W przypadku wymagającym interwencji medycznej należy korzystać bezpłatnego numeru - Health Emergency Number 199.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Rezerwat przyrody Jozani Forest

  16 km w linii prostej od hotelu
  Zanzibar to przede wszystkim egzotyczne gatunki zwierząt i roślin. Wszystkie je poznamy w rezerwacie przyrody Jozani Forest (największym leśnym obszarze na Zanzibarze). Czekają tu na nas wyjątkowe gatunki ptaków, monstrualne baobaby i fikusy. Przy odrobinie szczęścia zobaczymy małpę Red Colobus (żyjącą wyłącznie na Zanzibarze).

  Zobacz więcej

  Zanzibar Butterfly Centre

  20 km w linii prostej od hotelu
  Niedaleko Parku Jozani Forest znajduje się bardzo wyjątkowe miejsce na zanzibarskiej mapie - to Zanzibar Butterfly Centre, w którym spotkamy prawie 50 wyjątkowych gatunków motyli. Możliwość spotkania ich wszystkich z bardzo bliska będzie niezapomnianym doświadczeniem (szczególnie dla najmłodszych). Motylarium to jednocześnie ogromna hodowla prowadzona przez lokalnych farmerów i bardzo ważny element lokalnej gospodarki.

  Zobacz więcej

  Zanzibarskie zoo

  22 km w linii prostej od hotelu
  Będąc na Zanzibarze koniecznie odwiedźmy zoo. Wycieczka będzie wspaniałą atrakcją dla najmłodszych - będą mogli dotknąć i pogłaskać zebrę i inne egzotyczne gatunki zwierząt, których nigdy nie zobaczą w żadnym innym miejscu na świecie. Bardzo lubianą przez dzieci atrakcją zoo jest przejażdżka na grzbiecie wielbłąda. Wizyta w zanzibarskim zoo to nie tylko zabawa - przede wszystkim to wyjątkowa lekcja przyrody przeprowadzona w atrakcyjny i bardzo lubiany przez dzieci sposób (przez zabawę do nauki), która na długo zapadnie w pamięci.

  Zobacz więcej

  Stone Town

  27 km w linii prostej od hotelu
  Stone Town to najstarsza dzielnica Zanzibaru, która została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na jej uliczkach zetkniemy się z mieszanką kultury arabskiej, afrykańskiej i indyjskiej. Koniecznie zwiedźmy: Pałac Cudów, Pałac Sułtana, dawny targ niewolników, stary fort oraz ruiny Pałacu Bargasha. Jeżeli chcemy zabrać ze sobą do domu upominek z Zanzibaru to Stone Town jest idealnym miejscem na takie zakupy.

  Zobacz więcej

  Prison Island (Więzienna Wyspa)

  29 km w linii prostej od hotelu
  Prison Island (Więzienna Wyspa) to bardzo popularna atrakcja Zanzibaru. Jak sama nazwa wskazuje na wyspie było niegdyś więzienie, obecnie pozostały już po nim tylko mury. Nie dlatego jednak tak tłumnie przybywają tu turyści. Największą atrakcją wyspy są zamieszkujące ją gigantyczne żółwie sprowadzone z Seszeli w XIX w. Niektóre z nich osiągają wagę 400 kg i dożywają wieku 250 lat.

  Zobacz więcej

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  32°C
  Temperatura w nocy
  22°C
  Temperatura wody
  28°C
  Liczba godzin słonecznych
  8

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że kraj Zjednoczonej Republiki Tanzanii nie wymaga przedstawienia zaświadczenia o negatywnym wyniku testu na obecność COVID-19. Część linii lotniczych, posługując się własnymi przepisami, wymaga okazania zaświadczenia o negatywnym wyniku testu na obecność COVID-19. Po przylocie do Tanzanii osoby wykazujące symptomy związane z COVID-19 będą dodatkowo sprawdzane i mogą zostać poddane badaniu w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 z zastosowaniem metody RT-PCR. Przyjezdni nie są obejmowani kwarantanną, obowiązuje jednak pomiar temperatury ciała na lotnisku, noszenie maseczek, zachowanie dystansu i odkażanie rąk.
  Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od chwili planowanego zakończenia pobytu w Tanzanii.
  Wizę pobytową można uzyskać w przedstawicielstwach dyplomatyczno-konsularnych Tanzanii (Polska podlega kompetencji terytorialnej Ambasady Tanzanii w Berlinie), a także w na głównych przejściach granicznych (w tym na lotniskach w Dar es Salaam i Kilimandżaro). Oprócz wniosku wizowego należy dołączyć jedno zdjęcie paszportowe oraz okazać bilet powrotny. Koszt jednokrotnej wizy turystycznej ważnej przez 90 dni to 50 USD, wizy dwukrotnej 70 USD, przy czym dwukrotny pobyt nie może przekroczyć w sumie 90 dni.

  Dowód wniesienia opłaty wizowej należy zachować do kontroli.

  Tanzania jest krajem związkowym, obejmującym część kontynentalną, czyli dawną Tanganikę (w tym wyspę Mafia), oraz autonomiczny Zanzibar (wyspy Pemba i Unguja). Wiza jest ważna na całym terytorium państwa. Cudzoziemców obowiązuje jednak lokalna kontrola paszportowa (bez opłat wizowych) i celna przy wjeździe i przy opuszczaniu wysp Zanzibaru.
  Wymagane jest szczepienie przeciwko żółtej febrze od cudzoziemców podróżujących z /przez kraje endemiczne. Zdecydowanie zalecana jest profilaktyka antymalaryczna oraz szczepienie przeciw żółtaczce zakaźnej. Rekomendowane jest także używanie wody przegotowanej (także do mycia zębów) oraz kupowanie wody i napojów butelkowanych.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  10
  Sandra Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2019Para
  Bardzo dobry hotel. Pokoje bardzo wygodne. Najmocniejszym punktem jest zdecydowanie czystość, zarówno pokoi jak i terenów wokół - restauracje, basen czy tereny przy plaży. Codziennie sprzątane pokoje, basen i chodniki. Nie ma również problemu z jakimiś insektami czy robaczkami. Duży wybor jedzenia, każdy znajdzie coś dla siebie. W przypadku wersji HB minusem była dosyć duża przerwa między śniadaniem (7-10) a kolacją (19.30-21), jednak za 6$-7$ można w hotelowej restauracji kupić załkiem niezłą pizze czy burger. Ogólne wrażenie bardzo dobre, hotel do polecenia. Wielkim plusem jest również niezwykle miła obsługa zawsze gotowa żeby pomóc i odpowiedzieć na pytania.
  ZaletyCzystość Duży wybór jedzenia Mila obsługa Komfort na plazy/basenie/w pokojach
  WadyPrzerwa między śniadaniem a kolacją (w wersji AI jest obiad, który rozwiązuje problem)

  8.2
  Waldi
  Pobyt - Marzec 2019Para
  Pobyt bardzo udany.Hotel bardzo dobry ,jedzenie znakomite i urozmaicone.Owoce i desery pyszne. W opcji HB woda i soki także do kolacji gratis.Obsługa bardo miła przyjazna i uśmiechnięta.Wycieczki kupowaliśmy od miejscowego,który oferował je na plaży -Hamadi pseud.Kowalski. Ma przewodników mówiących po polsku!(Ali).Ceny o połowe niższe niż z biura podróży,a wrażenia niezapomniane. Z czystym sumieniem polecam. Ocean niesamowicie ciepły,chociaż po odpływie widok nieurzekający.Jedynym mankamentem na terenie hotelu są wszechobecne mrówki-faraonki ,także w pokojach niestety. Można zabrać z PL cukierki,długopisy,ciuszki dziecięce itp. miejscowa ludność żyje bardzo biednie i można im ofiarować co nie co.
  Zaletyświetne jedzenie bardzo miła i uprzejma obsługa bogata i pielęgnowana roślinność wystarczająca ilość parasoli i leżaków
  Wadywszechobecne mrówki-także w pokojach

  7.2
  Barbara Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Luty 2019Grupa przyjaciół
  Hotel godny polecenia dla osób lubiących spokój. Minusem są śniadania, przez 10 dni jednakowe, bez wyboru wędlin, sera, pieczywa. Dla osób które nie jedzą śniadań na słodko to może być problem.
  ZaletyPołożenie, piękny ogród, bardzo miła obsluga
  WadyObowiązek noszenia kart magnetycznych i pokazywanie ich przy zamówieniu czegokolwiek pomimo naszenia opaski hotelowej. Czułam się jak w pracy chodząc z tą smyczą.

  2.1
  Aneta
  Pobyt - Styczeń 2019Para
  Wskazówka dla wyjeżdzających- zmiana destynacji lub przynajmniej hotelu.
  ZaletyBrak
  WadyBrak wyposażenia w pokojach i możliwości rozpakowania walizki, brudne i zaniedbane baseny, niebywały smród od oceanu, odpływy trwają do godz 14 wiec możliwości kąpieli ograniczone. Pyszny kurczak na obiad wraz z piórami. Rozrywkę tu może zacząć i wyłącznie skończyć w barze jeśli ktoś preferuje tego typu zabawę...

  8.2
  Grzegorz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Grudzień 2018Para
  Byłem w grudniu 2018. Jestem bardzo zadowolony z wyjazdu .Hotel bardzo fajny ,jedzenie każdy coś dla siebie znajdzie,pokoje czyste nie jechałem żeby się objadać tylko skorzystać z pięknego klimatu oraz krajobrazu . Byłem kolejny raz a żeby zasmakować klimatu Afryki czułem się tam bardzo dobrze ,bardzo mili tubylcy. Wrócę tam kolejny raz .Pozdrawiam Grzegorz
  Zaletyfajne domki i taras
  Wadyczasami mogli by posprzątać plażę