Thalassa Mahdia
7.5
253 opinie





7.5
253 opinie
Gwarancja ceny organizatora
Ceny wycieczek przekazują nam organizatorzy wyjazdów. Nie pobieramy od naszych klientów dodatkowych opłat.
SzczegółyOpis oferty
Hotel
- Dostęp do Internetu
- Luksusowy/Premium
- Dla dzieci
- Aquapark/zjeżdżalnie
- Blisko lotniska
- Udogodnienia dla niepełnosprawnych
- Klimatyzacja
- Kurort nadmorski
- Przedszkole
- Blisko plaży
Atrakcje
- Spa & Wellness
- Siłownia / Fitness
- Basen odkryty
- Basen kryty
- Baseny podgrzewane
- Animacje dla dorosłych
- Golf
- Minigolf
- Tenis
- Sporty wodne
- Nurkowanie
- Żeglarstwo
- Życie nocne
- Sport
Opinie 253
Po wybraniu filtrów zobaczysz średnią ocenę dla przefiltrowanych opinii
Sortuj po:
Październik 2024
Grupa znajomych
Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.
3.1



Hotel lata świetności ma już za sobą. Położony bezpośrednio przy plaży. Pokój który otrzymaliśmy miał widok na dach, po którym bardzo łatwo było wejść na nasz balkon, drzwi balkonowe się nie zamykały (po zgłoszeniu do recepcji zamontowano dodatkowy zamek). Pokój był bardzo zniszczony, panował w nim nieprzyjemny zapach stęchlizny i kanalizacji. Łazienka bardzo zaniedbana. Jeżeli jedziecie do tego hotelu polecam zabrać dobry odświeżacz powietrza i coś na muchy które są wszędzie. Jedzenie było bardzo dobre i zróżnicowane, każdy znajdzie coś dla siebie. Drinki i napoje w barze słabe i rozwodnione. Plaża szeroka i piaszczysta, dno piaszczyste woda bardzo czysta. Leżaki i parasole na plaży bezpłatne. Bardzo duży plus to ochrona która dba aby pomiędzy leżakami nie krążyli okoliczni sprzedawcy wszystkiego. Leżaków i plaży nikt nie sprząta, śmieci pod leżakiem leżały od dnia przyjazdu do dnia wyjazdu, podobnie z leżakami i materacami które zawsze były w piasku z dnia poprzedniego. Baseny z czystą i ciepłą wodą, bar przy basenie z małym wyborem napoi. Zarówno na plaży jak i przy basenach ustawione są informacje o zakazie rezerwacji leżaków ale nikt tego nie pilnuje. Tym samym leżaki przy basenach które są w części słonecznej od samego rana już są zajęte przez samotne ręczniki.
Zgodnie z opisem oferty klimatyzacja w hotelu nie działa po 15 września. Problemem dużym był dość duży smród spalanego gdzieś w okolicy plastiku w godzinach 2-5 rano, ciężko było spać przy otwartym balkonie. Wydaje mi się że to taka forma utylizacji albo Tunezyjskiego recyclingu ;) Ogólnie żeby nie fajne towarzystwo w jakim byliśmy, to urlop w tym hotelu nie był by zbyt udany.
Zalety
• Blisko plaży, bardzo dobre jedzenie, sympatyczna obsługa.
Wady
• Czystość pokoi, plaży, słaba oferta napoi i drinków.
Pogoda
Kwiecień
Przed podróżą
- Do Tunezji można wjechać tylko na podstawie paszportu.
- Wiza nie jest potrzebna przy pobytach do 90 dni.
Wymagania dotyczące paszportu:
- Paszport powinien być ważny co najmniej 3 miesiące od daty planowego wyjazdu z Tunezji.
- Dokument nie powinien mieć uszkodzeń mechanicznych, zamazanych wiz i danych osobowych lub niewyraźnych pieczątek. Może to budzić wątpliwości co do jego autentyczności. Wymaga to wtedy dodatkowego wyjaśnienia lub powoduje cofnięcie podróżującego z granicy.
Jeśli masz obywatelstwo innego kraju, sprawdź warunki wjazdowe na oficjalnych stronach rządowych Tunezji.