Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Topkapi Beach

Kod oferty: WAK594274
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK594274Region: Al-MahdijjaOrganizator: Exim Tours
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
Temperatura w dzień
26°C
Temperatura w nocy
15°C
Temperatura wody
23°C
Liczba godzin słonecznych
10

Opinie

Opinie dodane przez

2.5
Bartosz Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2019Rodzina z dziećmi
Pokoje: Pokoje na parterze nie do przyjęcia w łazienkach grzyb, a rano po podłodze biegają karaluchy tragedia. Pokoje na piętrze troche lepsze. Jezeli zostawimy 2 dinary pani sprzatajacej to mozna powiedziec ze pokoj jest sprzątnięty chociaż odciski dloni na szybie były przez cały czas wyjazdu. Klimatyzacja oczywiście nai działa ale lepiej i tak jej nie właczać bo grozi nabawieniem sie grzybicy płuc. Basen i animacje: basen w miare ok animacje tragedja polegały głownie na puszczaniu ofłuszajacej muzyki od 9 rano do 12.30 w nocy także nawet w pokoju przy zamknietych oknach nie było słychac własnych myśli. animacje monotonne codziennie to samo. Jedzenie: zero urozmaicenia przez cały pobyt mozna było sie zywić tylko jajkami i białym serem. Bar: nie istnieje alkoholi praktycznie żadnych czasami piwo sie trafiło napoje bezalkoholowe tanie odpowiedniki fanty coli i sprita oraz niepijalny sok z dystrybutora. Wode mozna było dostc jedna na pokoj w recepcji. Trzeba przyjechac z wlasnymi kubkami bo te dawane w jadłodajni sa plastikowe o pojemności może 150ml. Ewentualnie za 4 dinary kupić w sklepiku przy hotelu kubek 0,5 l. Najwieksza paranoja w tym hotelu była OPŁATA za ręczniki plażowe zatem te tez trzeba miec włane!!! Od 30 lat jeżdze po świecie i byłem w różnych hotelach ale z tym sie spotkałem po raz pierwszy. Zatem jak bierzecie reczniki plazowe i myslicie, że wpłacacie kaucje to nic bardziej mylnego jest to opłata za nie, która zresztą naliczaja w sposób dowolnu i wacha sie ona pomiędzy 10 a 20 dinarów za ręcznik. Reasumując nie polecił bym tego hotelu nawet wrogowi, powinien on zniknąć z oferty Polskich operatorów bo naet na wkaterach prywatnych lub campingu w Polsce warunki sa o niebo lepsze. Morze: ciepła i to jedyna jego zaleta bo w nim płuwa pełno szmat i róznego typu folii w takiej ilosci, że prawie kapac sie nie da :(
ZaletyPlaża dość szeroka piaszczysta nie ma problemu ze znalezieniem parasola nawet około 10.00
WadyPokoje: Pokoje na parterze nie do przyjęcia w łazienkach grzyb, a rano po podłodze biegają karaluchy tragedia. Pokoje na piętrze troche lepsze. Jezeli zostawimy 2 dinary pani sprzatajacej to mozna powiedziec ze pokoj jest sprzątnięty chociaż odciski dloni na szybie były przez cały czas wyjazdu. Klimatyzacja oczywiście nai działa ale lepiej i tak jej nie właczać bo grozi nabawieniem sie grzybicy płuc. Basen i animacje: basen w miare ok animacje tragedja polegały głownie na puszczaniu ofłuszajacej muzyki od 9 rano do 12.30 w nocy także nawet w pokoju przy zamknietych oknach nie było słychac własnych myśli. animacje monotonne codziennie to samo. Jedzenie: zero urozmaicenia przez cały pobyt mozna było sie zywić tylko jajkami i białym serem. Bar: nie istnieje alkoholi praktycznie zadnych czasami piwo sie trafiło napoje bezalkocholowe tanie odpowiedniki fanty coli i sprita oraz niepijalny sok z dystrybutora. Wode mozna było dostc jedna na pokoj w recepcji. Trzeba przyjechac z wlasnymi kubkami bo te dawane w jadłodajni sa plastikowe o pojemności może 150ml. Ewentualnie za 4 dinary kupić w sklepiku przy hotelu kubek 0,5 l. Najwieksza paranoja w tym hotelu była OPŁATA za ręczniki plażowe zatem te tez trzeba miec włane!!! Od 30 lat jeżdze po świecie bi byłem w różnych hotelach ale z tym sie spotkałem po raz pierwszy. Zatem jak bierzecie reczniki plazowe i myslicie, że wpłacacie kaucje to nic bardziej mylnego jest to opłat a za nie która zresztą naliczaja w sposób dowolnu i wacha sie ona pomiędzy 10 a 20 dinarów za ręcznik. Reasumując nie polecił bym tego hotelu nawet wrogowi. Morze: ciepła i to jedyna jego zaleta bo w nim płuwa pełno szmat i róznego typu folii w takiej ilosci, że prawie kapac sie nie da :(

5.9
Elzbieta Klient Wakacje.pl
Pobyt - Maj 2015Para
Oferta hotelu to tylko kłamliwa reklama.Do dyspozycji gości all inclusive jest tylko jedna jadłodajnia,bo restauracją tego nazwać nie można oraz dystrybutor napojów (soki i piwo)oraz bukha i cedratine. Wszystkie napoje podawane w jednorazowych plastikowych kieliszkach o pojemności 100ml. Ten niby bar zamykany kiedy chciano bo nie było już napojów a w jadłodajni również.Wszystkie restauracje i bary na terenie hotelu są płatne. Nie ma więc niczego więcej poza tym co wymieniłam.Weźcie ze sobą grzałkę i kawę,bo nie liczcie na to,że kawą z baniaka może chociażby przypomnieć wam smak i zapach najtańszej kawy rozpuszczalnej.Obsługa kelnerska polega na sprzątnięciu ze stołu naczyń.Nie będziecie mieli więc komu dawać napiwków.Na siłę wydaliśmy 10 Euro na napiwki.Nie wybierajcie tego hotelu.To hotel dla abstynentów lub alkoholików,którym wszystko jedno jak i co piją i w jakich warunkach.Nie znaczy to,że naczyń ten hotel nie ma.Jeden z managerów przyszedłszy na obiad nawet sok otrzymał w dużym kieliszku na nóżce.Zastanawiam się,z czego można byłoby zrobić jakikolwiek coctail. Ktoś tu pomylił ofertę z reklamą .Jeżeli nie chcecie się czuć poniżeni sposobem podawania napojów zrezygnujcie z tego wyboru.Widocznie właściciel hotelu uważa,że za 3 gwiazdki należy gościom dokopać.A mogłoby przecież być dobrze.Hotel jest niebrzydki i leży przy ładnej plaży,ma niezły basen.
ZaletyDobry basen,ładna plaża i jej bliskość,dostępność leżaków,sporo zieleni i roślin,ładny hall,chociaż niezbyt duży wybór,ale smaczne jedzenie.
WadyOferta hotelu to tylko kłamliwa reklama.Do dyspozycji gości all inclusive jest tylko jedna jadłodajnia,bo restauracją tego nazwać nie można oraz dystrybutor napojów (soki i piwo)oraz bukha i cedratine.Wszystkie napoje podawane w jednorazowych plastikowych kieliszkach o pojemności 100ml.Ten niby bar zamykany kiedy chciano bo nie było już napojów a w jadłodajni również.Wszystkie restauracje i bary na terenie hotelu są płatne. Nie ma więc niczego więcej poza tym co wymieniłam.Weźcie ze sobą grzałkę i kawę,bo nie liczcie na to,że kawą z baniaka może chociażby przypomnieć wam smak najtańszej kawy rozpuszczalne.Obsługa kelnerska polega na sprzątnięciu ze stołu naczyń.Nie będziecie mieli więc komu dawać napiwków.Na siłę wydaliśmy 10 Euro na napiwki.Nie wybierajcie tego hotelu.To hotel dla abstynentów lub alkoholików,którym wszystko jedno jak i co piją i w jakich warunkach.Nie znaczy to,że naczyń ten hotel nie ma.Jeden z managerów przyszedłszy na obiad nawet sok otrzymał w dużym kieliszku na nóżce.Zastanawiam się,z czego można byłoby zrobić jakikolwiek coctail.Ktoś tu pomylił ofertę z reklamą .Jeżeli nie chcecie się czuć poniżeni sposobem podawania napojów zrezygnujcie z tego wyboru.Widocznie właściciel hotelu uważa,że za 3 gwiazdki należy gościom dokopać.

6.3
Krzysztof G. Klient Wakacje.pl
Pobyt - Maj 2015Singiel
All inclusive nie było all inclusive, ponieważ wino było wydzielane tylko do obiadu i kolacji. Poza tym były jakieś ichnie brandy, coś białego i piwo. Ponieważ ja piję tylko wino, było to dla mnie niemiłe zaskoczenie. Jako zakąski była stara wysuszona pizza - pozostałość po weekendowym pobycie Włochów. Rezydentka Justyna poinformowana o braku all. incl nie zareagowała. Gremialnie ( 8 osób) złożyliśmy reklamację. Woda na herbatę była zawsze zaledwie ciepła, więc \"herbata\" była dziwną lurą.Jedzenie tylko w weekend było znośne, ponieważ wtedy byli Włosi.Posiłki monotonne, ciągle to samo a mięso, nawet kurczaki, było wydzielane. Obsługa dobra ale oschła. Mój pokój był bardzo dobry, ale dałem za niego bakszysz. W nocy straszliwy łomot do 2.00. W sumie tak sobie, ale plaża, pogoda rekompensują to wrażenie. A ponieważ zapłaciłem ok. 1450 zł. za tydzień, więc nie ma co wymagać. Uwaga na wymianę pieniędzy w recepcji, korzystniej w banku w Mahdii.
ZaletyBlisko ładnego miasteczka Mahdia. Przy pięknej plaży. Dosyć leżaków.
WadyFatalne monotonne jedzenie. Bar z bardzo głośną muzyką na parterze przy recepcji - łomot do 2.00 w nocy słychać na ostatnim piętrze. Zbyt głośny \" miusak\" przy basenie - interwencje nie pomagały.

7.8
Justyna Klient Wakacje.pl
Pobyt - Maj 2015Rodzina z dziećmi
Hotel jak na 3* bardzo ładny i zadbany. Codziennie sprzątane pokoje, wymieniane ręczniki i pościel. Pokoje nie są pierwszej świetności (trochę kamienia w łazience, gdzieniegdzie odchodzi farba), jednak gdy cokolwiek się popsuło od razu była reakcja personelu. Hotel położony w nie dużej miejscowości, do centrum około 20 minut spacerkiem miastem bądź promenadą nad morzem. Animatorzy organizowali czas od rana do późnych godzin nocnych - aqua areobik, rzutki, tenis, ping-pong, dyskoteki itp. Dzięki nim te wakacje nie były nudne. Jedzenie bardzo dobre choć nie ma tak dużego wyboru jak w niektórych hotelach. Niestety główny kelner bardzo niemiły dla gości. Ogólnie polecam hotel osobom, którym nie zależy na luksusie, a chcą spędzić fajne wakacje w przystępnej cenie.
ZaletyBliska odległość od plaży, atrakcje organizowane przez animatorów, obsługa
WadyDaleka odległość od lotniska

6.4
Wioletta Klient Wakacje.pl
Byłam w tym hotelu 01-08.08.2012, najpierw może sprostowanie tego co jest w opisie hotelu. Pokoje z Oasis Tours z widokiem na ląd oznaczają przy ruchliwej ulicy, nocą również ponieważ ich życie zaczyna się wieczorem i trwa do rana. Po całym dniu na powietrzu i w wodzie nic w nocy nie słyszałam tylko smacznie spałam. Bar na plaży - nie widziałam go na oczy. Basen kryty - musi bardzo mocno ukryty, nie wiem gdzie. Parasole, leżaki i materace przy basenie i na plaży są absolutnie dla wszystkich bezpłatne. Internet w holu głównym jak mamy swój sprzęt - bezpłatny. Nasze pierwsze wrażenie z hotelu, uciekać gdzie pieprz rośnie, hotel powinien być dwugwiazdkowy, jest naprawdę bardzo skromny. Pokoje czyste, dość duże, łazienka jako taka, jedzenie na stołówce bardzo dobre, ale restauracja też skromniutka. Basen i plaża bez zstrzeżeń. Pomimo tych minusów pobyt był bardzo udany, ponieważ kawał dobrej roboty robią tam animatorzy. Cały dzień można brać udział w różnego rodzaju sportach, wieczorem animacje. Jechać czy nie, musicie sami zadecydować. Ja mam bardzo miłe wspomnienia i bym tam wróciła.

Przed podróżą

Paszporty

Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.

Wizy

Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Tunezyjski Urząd ds. Turystyki przekazał informację o podjętej na posiedzeniu rady ministerialnej i za zgodą Tunezyjskiego Ministerstwa Zdrowia decyzji o zezwoleniu polskim turystom na wjazd na terytorium Tunezji bez obowiązku negatywnego testu PCR oraz zdjęciu wszelkich innych ograniczeń dostępu. Decyzja ta dotyczy tylko wyjazdów zorganizowanych (przelot i pobyt). Dodatkowo każdy podróżny zobowiązany jest do:
- wypełnienia Formularza Podróżnego: https://bit.ly/31b5ZJe
- wypełnienia Deklaracji zdrowia
- posiadania przy sobie wydrukowanego vouchera hotelowego oraz biletu lotniczego.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00