Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Dar Jerba Narjess

Kod oferty: WAK634487
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
plaża
teren hotelu, basen
teren hotelu, basenteren hotelu, basenteren hotelu, basenplażateren hotelu, basenrestauracjabalkon / taras, restauracjateren hotelupokój
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK634487Region: DjerbaOrganizator: Rainbow
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
18°C
Temperatura w nocy
8°C
Temperatura wody
15°C
Liczba godzin słonecznych
8

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa od 1 lutego 2021 r. wchodzą w życie następujące decyzje tunezyjskiego Ministerstwa Zdrowia:
1) utrzymanie zawieszenia podróży lotniczych i morskich z i do krajów, w których doszło do rozprzestrzenienia się nowej mutacji koronawirusa, tj. Wielkiej Brytanii, RPA i Brazylii. Przy czym, w koordynacji z MSZ i min. transportu zostanie zaktualizowana lista krajów podlegających tym restrykcjom,
2) w przypadku podróżnych przybywających z innych państw (w tym Polski) zostają wprowadzone następujące obowiązki:
- obowiązek wykonania testu RT-PCR w czasie nieprzekraczającym 72 h przed zaplanowaną podróżą i okazanie negatywnego wyniku testu;
- obowiązek poddania się przez przyjeżdżających na ich koszt obowiązkowej, 7-dniowej kwarantannie w jednym z ośrodków wyznaczonych do tego celu i okazania podczas check-in vouchera -zobacz więcej;
- wykonanie 7 dnia pobytu w ośrodku kwarantanny na własny koszt testu RT-PCR i w przypadku negatywnego wyniku badania osoby te będą mogły opuścić ośrodek kwarantanny, zobowiązując się do przestrzegania procedur protokołu sanitarnego.
Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

Opinie

Opinie dodane przez

7.1
Stefan
Pobyt - Październik 2020Para
Witam teraz trochę o hotelu: Ogółem jest ok za 1200 zł za tydzień nie ma co narzekać. Ale w skrócie napiszę co i jak. 01.10.2020-14.10.2020 Zalety: Jedzenie- Nawet spoko problem mają z ciemnym mięsem na 2tyg pobytu tylko 3 razy było miękkie ale ogółem naprawdę spoko. Sprzątanie- Jest ok Animacje-były tylko 2 na cały dzień. 3 animatorów (2nawet się stara coś robić ale 3najmniejszy z nich totalna porażka) Wady: Bar i barmani: Bar czynny od10 do 23- totalna porażka dostaje się drinka w kubeczku 0.2 plastic i bar jest w środku hotelu basen na zewnątrz z 30-40m. Barmani jak nie dacie napiwków co jakiś czas będą mieli was głęboko w d... są nawet skłoni nawet napluć wam do drinka poza kamerami. (podobno bardzo mało zarabiają i tak naprawdę żyją prawie z napiwków) Lepiej im rzucić po 2euro co jakiś czas.) Komunikacja (języki)- Arabski i francuski język angielski zna może max 10 osób w hotelu. Dyskryminacja- Francuzi tam mają wszystko na zawołanie niestety Polak jest turystą 2 sortu:( Podsumowanie zapomniałem że przy małym basenie też jest bar ale z alkoholi tylko piwo. Ogółem nie można za dużo narzekać za takie pieniądze ale na pytanie czy pojechał bym tam jeszcze raz może. Parę rzeczy przydało by się poprawić ale naprawdę nie jest źle. Trzeba zabrać trochę gotówki ekstra żeby było na napiwki i wszystko będzie ok.
Zalety-Tanio -dobre jedzenie -w miarę czysto
Wady-Barmani -1 bar otwarty -żebranie o napiwki -Brak komunikacji międzyludzkiej -Animacje -Dyskryminacja

5.6
Robert
Pobyt - Październik 2019Para
Wakacje na przełomie września i października 2019. Ogólnie - hotel najlepiej wyglądał na folderze reklamowym. Przy bliższym poznaniu porażał bałaganem i obskurnością. Znamienne, że przed podpisaniem umowy miał \"cztery gwiazdki\"... po moim powrocie jedną mu odjęto. NIezłe jedzenie, ale może dlatego, że nie należę do osób wybrednych.... Omijajcie szerokim łukiem.
ZaletyProfesjonalna, kompetentna obsługa.
WadyStary, zniszczony, obłażący z farby, sklejka, stłuczone szyby, odpadające płytki/kafelki.... Generalnie dziadostwo!

1.0
Justyna
Pobyt - Wrzesień 2019Para
Brak słów a możliwości zad e pokoje od lat nie sprzątane i odświeżyć by się przydalo
ZaletyBrak
WadyKto daje się nabrać uważajcie fatalnie i beznadziejnie odradzam!!! Wszystko wygląda fajnie tylko na fotkach a tak ogólnie dno dno dno nie dajcie się zwieść opisa a czy ocena porażka jedna wielka i rozczarowanie

1.3
Krzysztof Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2019Grupa przyjaciół
Nigdzie nie spotkałem tak fatalnej obsługi jak w tym hotelu. Lekceważące podejście kelnerów. Pokojówki, które sprzątają tylko wtedy jak widzą dolarka. Notoryczny brak ręczników w pokoju (zabierają stare a nowe dadzą jak im się przypomni. Na cały hotel, tylko jeden bar z alkoholem - \"chrzczonym\" oczywiście. Przy posiłkach ciągła walka o miejsce, a następnie sztućce oraz szklanki do napoi. Kelner obsłuży cię tylko wtedy jeżeli zobaczy napiwek. Jedzenie poniżej krytyki. Pokoje - w większości wyglądają jak cele więzienne. Te lepsze z widokiem na morze - owszem są przyzwoite, ale akurat w nich nie ma spokoju do 3 nad ranem - codzienna dyskoteka.
ZaletyPlaża, basen
WadyFatalna obsługa, jedzenie, pokoje

10
Robert Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2019Para
Wyjazd super udany. Hotel położony w super miejscu przy samej plaży z kompleksem basenów. Najsłabszym punktem wyjazdu niestety pani Rezydent z Biura podrózy. informacje przekazywane przez nią są na zasadzie - jak nie ze mną to lepiej z nikim nie jeździe. brak kontaktu pomimo wysłanych sms. zwiedzanie pustynie i inne atrakcje organizowane przez miejscowych bardzo bezpieczne wbrew temu co mówiła Pani Rezydent. polecam wyciecke na pustynie Jeepami !!! Hotel raczej dla ludzi bez dzieci, jest bardzo dużo animacji od godziny 10 do 17. Animacje od aerobiku, aqua-aerobikiem, siatkówka, bule i masę innych programów. wieczorem o 22 codziennie inne przedstawienia. jak dla mnie wyjazd super. polecam bardzo serdecznie.
Zalety- super jedzenie, - super animacje, - dbanie o czystość zadowalająca.
Wadymoże nie hotelu tylko PANI REZYDENT