Wspaniały44 opinie90% poleceń
8,9
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyTunezjaDjerbaSentido Palm Azur (ex. Club Palm Azur)

Club Palm Azur (ex Riu)

Last minute
Kod oferty: WAK480828
obiekt, basen
teren hotelu, basen
basen
basen
basen
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Obiekt położony jest bezpośrednio przy długiej piaszczystej plaży.
 • Hotel oferuje 2 duże baseny ze słodką wodą, brodzik dla dzieci, Aqua Park oraz podgrzewany kryty basen.
 • Dla dzieci dostępny jest również plac oraz specjalny pokój zabaw.
 • Wysoki poziom obsługi hotelowej.
 • Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Wylot

  14:0513.05.2021 Czwartek
  WAWWarszawa - Chopin
  16:2013.05.2021 Czwartek
  DJEDjerba

  Powrót

  17:2020.05.2021 Czwartek
  DJEDjerba
  21:3020.05.2021 Czwartek
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK480828Region: DjerbaOrganizator: Rainbow
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  23°C
  Temperatura w nocy
  14°C
  Temperatura wody
  17°C
  Liczba godzin słonecznych
  10

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, w związku z rozwojem pandemii COVID-19 t, w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa od 8 marca 2021 r. wchodzą w życie następujące zmiany dot. warunków wjazdu na terytorium Tunezji:
  - obowiązek wykonania testu RT-PCR w czasie nieprzekraczającym 72 h przed wjazdem na terytorium Tunezji i okazanie negatywnego wyniku testu;
  - zniesiono obowiązek przymusowej kwarantanny we wskazanym przez tunezyjskie władze hotelu. Zamiast tego wprowadzono wymóg przeprowadzenia kwarantanny w wybranym przez siebie miejscu. Po upływie 48 h od rozpoczęcia kwarantanny istnieje możliwość przeprowadzenia kolejnego testu PCR, gdzie negatywny wynik zwalnia z obowiązku odosobnienia.
  Wprowadzone zmiany obowiązują do 28 marca 2021.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
  Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

  Opinie

  Opinie dodane przez

  8.3
  robson
  Pobyt - Czerwiec 2020Para
  Bylem w tym hotelu w 2019 .Hotel ladny zadbany posilki dobre.Plaza przy hotelu ma troche glonow ale mozan przejsc ok 50 m w lewo i tam jest piekna plaza .Ogolnie polecam ten hotel pod kazdym wzgledem fajne animacje obsluga bardzo mila.
  ZaletyBardzo ladny hotel
  WadyBrak

  8.3
  Krzysztof Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2019Para
  Duży zadbany hotel z ładnymi pokojami, łazienki śerdni standard, ale czyste. Duży wybór jedzenia każdy coś dla siebie znajdzie. Alkohole lokalne ,dobre piwo wino niestety zalatuje chemią. Bogata zadbana rośliność dużo palm różnych gatunków . Baseny duże nie było problemów z leżakami nawet o 10 tej można spokojnie znaleźć wolne. Plaża piaszczysta czyszczona co dziennie rano z wodorostów i wielbłądzićh odchodów. Minusem jest brak wszelkiej animacji w języku polskim. Podczas pobytu było ok 20% Polaków,30% Rosjan,40% Francuzów ,5% Niemców i 5% niestety Arabów. Animacje we wszystkich językach tylko nie po polsku.Obsługa biura Rainbow bez zarzutu.Po za hotelem wyspa Djerba to to wszechobecny brud i sterty śmieci . Z pobytu byliśmy bardzo zadoweni i polecamy ten hotel.
  ZaletyDuży teren piękna roślinność trzy baseny + kryty basen ,przy samej plaży.
  WadyBrak animacji w jezyku polskim

  10
  Asia Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2019Para
  Hotel super. czego by nie dotknąć było ekstra. jedzenie świeże i smaczne. obsluga uśmiechnieta i pomocna. pokoje czyste i dobrze wyposażone ( taras, czajnik filiżanki cukier kawa herbata suszarka do włosów) anomatorzy usmiechnięci i dbający o wszystkich. codzienne show dla dorosłych i disko dla dzieci. serdecznie polecam ten Hotel.
  Zaletygeneralnie wszystko super
  Wadytroszkę daleko od lotniska

  10
  MONIKA
  Pobyt - Wrzesień 2019Grupa przyjaciół
  hotel naprawdę świetny bardzo miła i pomocna obsługa co wieczór inna rozrywka najlepsza dyskoteka w pianie nie można się nudzić a przede wszystkim naprawdę bezpiecznie w 100 procentach polecam
  Zaletyczystość super obsługa blisko morza
  Wadybrak

  9.7
  Asia Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2019Para
  hotel super. nie mam sie do czego przyczepić nawet jak bym bardzo chciała a nie chce.
  ZaletyHotel rewelacja. polecam gorąco.