Le Royal Hammamet

Kod oferty: WAK533609
Kod oferty: WAK533609

Opis oferty

Region: HammametOrganizator: Coral TravelKod oferty: WAK533609
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły
9.2
Paweł vv
Le Royal to luksusowy , dobrze utrzymany hotel. Można w nim z łatwością porozumieć się w języku niemieckim ,angielskim czy nawet francuskim. Mnie osobiście dodatkowo zadowoliły pobliskie pola golfowe oraz hotelowe kasyno na wieczory,mimo że wielkiej sumy nie wygrałem. Właściwie to wszystko przegrałem. Jak macie trochę więcej kasy i myślicie nad Tunezją walcie tu śmiało.
9.6
Ksawery cc
Byliśmy w tym hotelu w sierpniu. Personel wręcz genialny. Mieliśmy nie miłą przygodę nie związaną z hotelem a oni nam bardzo pomogli mimo że nie leżało to w ich obowiązku. Jedzenia było bardzo dużo, wybierać można było spośród ryb w sosach, mięs zapiekanych z owocami, makaronami, warzywami. Z tym że pod koniec wyjazdu dało się mniej więcej przewidzieć co będzie dziś podane. Baseny dwa blisko siebie. Jeden większy, drugi mniejszy. Do prywatnej plaży jest około 50 metrów. Długa piaszczysta. Leżaki i parasole są wliczone w cenę. Wada na plaży, to młodzi szalejący na quadach! Straszny hałas.
9.2
Marcin cc
W hotelu byliśmy już drugi raz. W hotelu panuje spokój, ładnie zagospodarowane zielone tereny. Wyżywienie w hotelu dobre, przez 14 dni nie jedliśmy nigdzie indziej :-). Fantastyczny personel umilał życie na każdym kroku. Nie trzeba było ruszać się nawet do baru po drinka ponieważ kelner sam podchodził i pytał czy czegoś nie potrzeba. Wspaniały duży basen i prywatna plaża tuż za "drzwiami hotelu". Hotel w szczególności powinien przypaść do gustu rodzinom z dziećmi My mamy nadzieje wrócić tu po raz kolejny ponieważ w okolicy nie nic lepszego!
8.8
Andrzej xx
Bez fajerwerków ale solidnie. Tak najkrócej mogę określić hotel. Położony w niedalekiej odległości od plaży, 10km od Hammamet. Pokoje różne są z tylko podstawowym wyposażeniem po superriory z widokiem na morze. nasz był mniej więcej po środku. Duże małżeńskie łóżko, bez widoku na plaże. Personel raczej dobry. Na łóżku warto zostawić napiwek, wtedy są fantazyjnie ścielone. Mieliśmy opcje HB, śniadania jak dla nas dość bogate, na kolacje wybór kilku dań na ciepło, także coś wegetariańskiego. Okolica sprzyja dłuższym spacerom. W zasadzie podczas naszego pobytu nie było nikogo z Polski. Pozdrawiam
8.8
Rajmund xx
Stonowany hotel w którym spędziłem bardzo udany urlop. Rekreacja na poziomie. Już ktoś napisał o dobrze utrzymanych kortach z mojej strony dodam że można wsiąść w taksówkę i pojechać na pola golfowe np. do Yasmine. Wyżywienie w hotelu raczej powinno smakować każdemu. Obsługa znośna, większych zastrzeżeń nie mam. Pokoje dobrze wyposażone, miło zaskoczyła duża i jasna łazienka. Plaża wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Poludniowa część morza śródziemnego jest urokliwa. Myślę że mogę polecić hotel na spokojny wypoczynek.

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
26°C
15°C
23°C
10

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: wymagany test PCR wykonany najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium)
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: wymagany test PCR najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium)
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR wykonanego najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium)
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy po 7 dniach od powrotu do Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: wymagany test PCR najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium)
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy po 7 dniach od powrotu do Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Podróżni są zobowiązani wypełnić elektroniczny formularz (najwcześniej 48 godzin przed wylotem) oraz wydrukować wygenerowane potwierdzenia z kodem QR zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).