Dobry50 opinii83% poleceń
7.9
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Nesrine

Kod oferty: WAK473598
Last minute
Kod oferty: WAK473598
teren hotelu, basenteren hotelu, basenbrodzik, dla dzieciobiekt, basenobiekt, plac zabawrestauracjapokójpokój
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
brodzik, dla dzieci
obiekt, basen
obiekt, plac zabaw
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Promocja

Sun & Fun - LATO 2021Oferta z Gwarancją niezmienności ceny GRATIS oraz dodatkowym ubezpieczeniem w wariancie Max GRATIS (obejmuje m.in. koszty leczenia i transportu powstałe na skutek pandemii choroby zakaźnej aż do 20 000 Eur).

Opis oferty

Region: HammametOrganizator: Sun&FunKod oferty: WAK473598

Region

Tunezja Kontynentalna

Położenie

Najbliższe restauracje i sklepy ok. 100m

Centrum Hammamet ok. 6km

Port lotniczy Monastir ok. 102km

Plaża

Piaszczysta w odległości ok. 350m

Przejście do plaży przez pobliski hotel

Łagodne wejście do morza

Leżaki i parasole - bezpłatne

Bar (otwarty w wysokim sezonie), prysznice i toalety

Pokoje

Pokój Standard

Klimatyzacja (15.06 – 15.09)

Łazienka z wanną, suszarka do włosów

Telefon, TV-Sat

Sejf - płatny (ok. 3 TND) i depozyt ok. 20 TND

Balkon lub taras

Łóżeczka dla niemowląt na zapytanie

Pokój Promo

Wyposażenie jak w pokoju Standard

Wyżywienie

All Inclusive

Śniadania, obiady oraz kolacje w formie bufetu

Przekąski w ciągu dnia

Napoje bezalkoholowe i alkohole lokalnej produkcji w barach wskazanych przez hotel w godzinach ich otwarcia między 10:00 - 00:00

Kawa, ciasto w godz.16:00 - 18:00

Alkohole importowane dodatkowo płatne

Opis hotelu

Recepcja

Restauracja, 3 bary

Kantor

Basen zewnętrzny, brodzik

Sklep

Oficjalna kategoria 4

Internet

Wi-Fi w recepcji - bezpłatne

Kafejka internetowa - płatna

Sport i rozrywka

Bezpłatnie: Program animacyjny w ciągu dnia i wieczorami, miniklub, plac zabaw, siatkówka plażowa, rzutki, tenis stołowy, minigolf, tenis bez oświetlenia

Odpłatnie: Bilard, masaże, gry elektroniczne, 2 pola golfowe – Citrus i Yasmine (ok. 3km)

Uwagi

Ostrzeżenie

W związku z wybuchem epidemii wirusa SARS-CoV-2 w czasie trwania wybranej imprezy turystycznej mogą obowiązywać zwiększone wymagania dotyczące higieny i innych środków ostrożności ze względu na ochronę zdrowia i bezpieczeństwo podróżnych. Należy zapoznać się z informacjami dotyczącymi wymogów sanitarnych obowiązujących w Tunezji.

W Tunezji obowiązuje podatek turystyczny, pobierany jednorazowo podczas zameldowaniu w hotelu, jego wysokość zależy od standardu obiektu:

Ważne informacje

Opis imprezy turystycznej uwzględnia usługi świadczone w szczycie sezonu, który przypada na lipiec i sierpień. Zakres niektórych usług dostępnych w obiektach zakwaterowania (hotelach), świadczonych poza szczytem sezonu może nieznacznie różnić się od zakresu usług świadczonych w szczycie sezonu. Szczegółowe informacje na temat usług z określeniem różnic zostały wskazane w Informatorze ogólnym.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Czwartek, 24.06.2021
16:15
18:20
WAWWarszawa - Chopin
MIRMonastir

Powrót

Czwartek, 01.07.2021
11:20
15:25
MIRMonastir
WAWWarszawa - Chopin

Opinie

Opinie dodane przez

8.8
Małgorzata Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2018Rodzina z dziećmi
Zakup Last minute w extra cenie w dniu wylotu. Hotel bardzo ładny, z piękną alejką prowadzącą do plaży; posiłki zróżnicowane i dobre, napoje w ALL jak na Tunezję 4**** bardzo duży +. Ogólnie patrząc z perspektywy ceny- trudno o coś lepszego. Przy wyborze hotelu czytałam opinie innych hoteli i było dużo uwag dotyczących braku sztućców, kubków do napoi, stolików itd W tym hotelu nic takiego nie miało miejsca, a nawet jak dało się kelnerowi 2 euro, to do końca wczasów dostawało się natychmiast stolik, a kelner podawał napoje do kolacji- jak dało się 1 euro barmanowi przy basenie, to obsługiwał nas bez kolejki i podawał napoje w szkle (!), a czasami nawet wydawał napoje przed lub tuż po rozpoczęciu ALL. Więc napiwki, napiwki i jeszcze raz napiwki a i w tunezji za tą cenę wakacje mogą być na poziomie :)
Zaletycena, czyste pokoje, bardzo miła obsługa
Wadywiększość gości była miejscowa, kinder club

2.8
Krzysztof Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2018Para
Totalna porażka. Never ever Nesrine!!!!!! Byłem poprzednio w Tunezji 2 razy, nie mogłem złego słowa powiedzieć. A teraz...Nesrine - obiektywnie jak traficie na dobrą pogodę (BEZ DESZCZU!!!!) to pomijając FATALNE jedzenie (nawet tak proste danie jak frytki potrafili zepsuć - były bardziej ugotowane niż usmażone) i cieknącą klimę w pokoju(zgłoszenia na recepcji oraz do rezydenta niewiele pomogły) oraz marne AI (jedyny alkohol powyżej 5% to była Boukha - tunezyjski bimber z fig) Oferta zakupiona z \"last minute\" - ocena powyżej 8... ale ostatni wpis z 2011 roku jak przejrzałem na spokojnie. NAWET ROSJAN NIE BYŁO - tylko lokalesi arabowie (TN, Algieria) o których zachowaniu na jadalni nie będę wspominał... Wziąć jak najwięcej i zjeść 1/10 z tego co się wzięło - to ich motto. A reszta na stolikach lub pod stolikami się wala po skończonym \"posiłku\". Wcześniej miałem zamówioną Grecję - czekałem na telefon aby sfinalizować transakcję - zgodnie z mailem, który dostałem od wakacje.pl. Tak , telefon zadzwonił, ale tylko po to aby poinformować mnie że już ktoś tą Grecję kupił (!!!!!) Szwindel i tyle. Ale to offtop, więc kontynuuję. Do Yasmin Hammamet czy starej Mediny mniej więcej ta sama droga - 5-6TND TAXI. Plażą można ok 3km dojść do Mariny. O ile nie bęzie po deszczu (wtedy cała zawartość kanałów burzowych \"wylewa\" z centrum miasta i osadza się na plaży. Nie muszę wspominać co tam tunezyjczycy wrzucają jak nie pada - kanały są idealnym śmietniskiem, nie wiem czy to jakąś epidemią nie zagraża...) Internet - działa ok, pod warunkiem ze kupicie własną SIM. W Orange TN koszt to ok 40TND za kartę +3GB netu, trzeba paszport mieć przy wizycie w salonie.
ZaletyStosunkowo blisko plaży (ok 500m)
WadyPlaża przy bezpośrednim sąsiedztwie kanału burzowego. Jak nie pada - nie ma znaczenia... Jedzenie beznadziejne, niesprawna klimatyzacja
+3

9.3
Jola
Pobyt - Kwiecień 2011Para
Byłam tam z niemieckiego biura turystycznego od 21 maja2011 do 4 czerwca 2011. Bardzo jestem zadowolona z pobytu w tym hotelu.
7.6
Agnieszka
Pobyt - Maj 2009Rodzina z dziećmi

8.4
Tomasz cc
Miesiąc temu zatrzymałem się tu z Żoną. Zapoznając się z ofertą liczyliśmy na all inc, z 4 gwiazdkowego hotelu. Otrzymaliśmy tylko piwo, wino, lekkie drinki, i tunezyjski likier. Irytujące było to że kompletnie nie zgadza się to z tym co obiecano. Tak więc nie było wódki, ginu, whiskey. Posiłki nam smakowały ale jak ktoś jest smakoszem będzie miał prawo do ponarzekania. Tylko dwie osoby z personelu nam podpadły i były niemiłe, cała reszta to bardzo pozytywni ludzie. Co do animacji nigdy nie zrozumiem po co ludzie uczestniczą w gimnastyce wodnej.... Rzecz gustu. Ogólnie hotel ma wady ale warto go polecić.

Mapa

Pogoda

33°C
18°C
22°C
11

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 1 czerwca 2021 r. zmieniają się warunki wjazdu do Tunezji.
Każdy podróżny, ma obowiązek by przed podróżą wypełnić, oraz wydrukować formularz dostępny na stronie
zobacz więcej obowiązkowe jest również okazanie negatywnego wyniku testu PCR z kodem QR wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed wyjazdem.
Turyści są zobowiązani do pozostawania w zorganizowanych grupach zaraz po przybyciu do Tunezji, podczas transferu, zakwaterowania oraz przemieszczania się w turystycznych obiektach noclegowych jak i poza nimi.- Ścisłe przestrzeganie Protokołu Sanitarnego dla Sektora Turystycznego Tunezji do walki z COVID-19.


Bez testu do Tunezji mogą wjechać osoby, które:

- otrzymały pełną szczepionkę, przedstawiając zaświadczenie z kodem QR wydane przez właściwe władze sanitarne;
- osoby, które zaraziły się wirusem co najmniej sześć tygodni przed datą podróży, po okazaniu zaświadczenia lekarskiego.
- są poniżej 12 roku życia

UWAGA:
W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).