Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Novostar Omar Khayam

Kod oferty: WAK15416
Kod oferty: WAK15416
basenbasenbrodzik, dla dziecibasenbrodzik, dla dziecirestauracjabeach bar
basen
basen
brodzik, dla dzieci
basen
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Nasi klienci docenili

 • Udogodnienia dla dzieci: pokój zabaw, miniklub (4-12 lat), junior klub (12-16 lat) otwarty od 01.07 do 31.08, basen dla dzieci.
 • Bezpośrednio przy hotelu szeroka, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza (odpłatnie sporty wodne).
 • Bogata oferta rekreacyjna: basen ze zjeżdżalniami (czynny od 01.05 do 31.10), sportowe programy animacyjne: aerobik, gimnastyka.
 • Rozrywka: wieczorne programy animacyjne, przedstawienia, pokazy, kabarety, odpłatnie: 3 korty tenisowe, wellness center.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: HammametOrganizator: Coral TravelKod oferty: WAK15416
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie dodane przez

  7.9
  Magdalena Nowak Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2019Rodzina z dziećmi
  Ogólnie wszystko ok polecam obsługa ok jedzenie ok tylko minus za wyposażenie pokoju
  ZaletyZaletą było to że mieliśmy pokój na piętrze i wyjście z hotelu od razu był basen i blisko do morza
  WadyŁazienka z wanną którą miała parawan z foli i to był prysznic nie było czajnika A najważniejsza rzeczą którą na minus pokój bez lodówki

  9.3
  Iwona Ziomek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2018Rodzina z dziećmi
  Super wakacje. Dzieci zachwycone. Mozliwosc wycieczek na wielbładach, statek pirack,i zoo, wesole miasteczko,wyprawa na kladach i mnostwo atrakcji w hotelu. Wracamy w przyszlym roku.
  ZaletyCałość bajkowa.
  WadyKlimatyzacja w pokojach.

  8.2
  Stanisław Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2017Grupa przyjaciół
  Dobra kuchnia, dobre trunki ogólna czystość miła obsługa i wspaniałe profesjonalne animacje
  Zaletyczystość, troska o klienta
  Wadytrochę brudna plaża (nie przesiewany piasek)

  7.0
  Sabina Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2017Rodzina z dziećmi
  Hotel bardzo fajny. Można wypocząć z dziećmi. Polecam.
  ZaletyHotel w sam raz dla rodzin z dziećmi. Mimo że polskiego animatora dla dzieci nie bylo to można było się przyczepić do obcojęzycznego. Fajne ze hotel ma aquapark. Pokoje schludne szalu nie ma ale pani codziennie sprzątala. Jedzenie bardzo dobre.
  WadyMrówki i jeszcze raz mrówki w pokojach. W ostatni dzień pobytu moje dziecko obudziło się z mrowkami w łóżku które po nim chodziły. Tragedia. Plus taki ze personel w recepcji od razu reagował i zmieniał pokój.

  8.9
  Ewa
  Pobyt - Lipiec 2017Rodzina z dziećmi
  Miejsce na wspaniały wypoczynek. Wszyscy w hotelu (poczynając od menagera, przez kelnerów, animatorów i panie sprzątające dbają o to aby pobyt był doskonały. I to im się udaje. Jeżeli do tego dodać cudowną pogodę (upał wspaniale łagodzi wiejący wiatr) oraz ciepłe i czyste morze to można jedynie stwierdzić, że wakacje w tym miejscu są bardzo udane i godne polecenia.
  ZaletyDoskonałe położenie przy plaży. Miła obsługa. Wspaniałe jedzenie (!!!). Praktycznie wszystko bez zastrzeżeń.
  Wadybrak

  Mapa

  Pogoda

  36°C
  21°C
  27°C
  10

  Przed podróżą

  ZASZCZEPIENI
  - Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  - Test: wymagany test PCR wykonany najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium)
  - Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  - Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

  OZDROWIEŃCY
  - Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  - Test: wymagany test PCR najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium)
  - Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  - Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

  DZIECI
  - Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  - Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR wykonanego najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium)
  - Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  - Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy po 7 dniach od powrotu do Polski.

  POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
  - Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  - Test: wymagany test PCR najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium)
  - Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  - Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy po 7 dniach od powrotu do Polski.

  WYMAGANE DOKUMENTY:
  Podróżni są zobowiązani wypełnić elektroniczny formularz (najwcześniej 48 godzin przed wylotem) oraz wydrukować wygenerowane potwierdzenia z kodem QR zobacz więcej.

  TESTY W SUPERCENIE!
  Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
  Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
  Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).