Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

The Mirage Resort

Kod oferty: WAK651676
Kod oferty: WAK651676
basenbasen, sport i rekreacjateren hotelu, basenplażaplażateren hotelurestauracjapokój
basen
basen, sport i rekreacja
teren hotelu, basen
plaża
plaża
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opis oferty

Region: HammametOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK651676
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

9.1
Irek
Pobyt - Wrzesień 2018Rodzina z dziećmi
Najważniejsze to bawić się i korzystać , nie szukać na siłę wad. Obsługa hotelu naprawdę ciężko pracuje aby zadowolić turystów. Zawsze się znajdzie jakiś ... ktoś , kto nas denerwuje , ja tam takich ludzi po prostu omijam . Dla mnie hotel wyjątkowo dobry prawie pod każdym względem z dużym plusem dla animatorów. Pozdrawiam Sameda i wszystkich jego współpracowników
Zaletyładne baseny , piękne ogrody , szeroka plaża, dobre jedzenie , animatorzy najlepszej klasy - dużo w Nich energii radości i to co robią , robią perfekcyjnie zwłaszcza Samed Mady - to profesor wśród animatorów przesympatyczny i bardzo komunikatywny
Wadymało tych wad... trochę zużyty sprzęt na plaży i często brudno, i jeden niemiły facet przy wejściu do hotelu który nagabuje na kłady - daje wyraźnie znać że nie lubi Polaków aaaa . i marne WI FI

7.9
Kornelia Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2018Para
Stosunek jakości do ceny jest jak najbardziej stosowny :) Jedzenie bardzo dobre, czystość pokoi OK, hotel na pewno nadaje się do remontu i kilka minusów się znalazło podczas pobytu, ale mimo tego obiekt jest bardzo ładny :) Polecam
ZaletyDobry stosunek jakości do ceny, piekna piaszczysta plaża, duże baseny, pyszne jedzenie.
WadyHotel nadaje się do remontu, jednak nie przeszkadza to w odpoczynku, na stołówce często brakowało czystych stolików, sztućców, ale wynika to bardziej z tego, że w Tunezji po prostu ludzie mają czas i się nie spieszą :)

6.0
Marietta Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2018Grupa przyjaciół
Radzę omijać ten hotel. Jednak jeśli komuś zależy na tanim odpoczynku to będzie ok.
Zaletyblisko morza, ładne baseny, przestronne pokoje
Wadybardzo słaby internet, obsługa na niskim poziomie, jedzenie niezbyt dobre pod względem smakowym i jakościowym

7.3
Katarzyna Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2018Rodzina z dziećmi
Sam pobyt oceniam na bardzo dobry, jedzenie mogło być trochę lepsze ale generalnie każdy mógł coś znaleźć dla siebie. Animatorzy byli wspaniali. Największym minusem było to że morze i wyznaczona plaża była strasznie brudna.
ZaletyPrzemili animatorzy i obsługa trzy duże baseny
Wadybrudna plaża trochę monotonne jedzenie i nie doprawione

Mapa

Pogoda

36°C
21°C
27°C
10

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: wymagany test PCR wykonany najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium)
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: wymagany test PCR najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium)
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR wykonanego najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium)
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy po 7 dniach od powrotu do Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: wymagany test PCR najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium)
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy po 7 dniach od powrotu do Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Podróżni są zobowiązani wypełnić elektroniczny formularz (najwcześniej 48 godzin przed wylotem) oraz wydrukować wygenerowane potwierdzenia z kodem QR zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).