Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
16
teren hotelu, basen
plaża
pokój
basen
basen, zjeżdżalnia

Opis oferty

Region: MonastirBiuro podróży (przedsiębiorca): Sun&FunKod oferty: WAK484920
Warunki uczestnictwa

Opinie

Filtrowanie
Typ podróżującego
WszystkieSingielRodzina z dziećmiParaGrupa znajomych50+
Czas podróży
DowolnyMarzec - MajCzerwiec - SierpieńWrzesień - ListopadGrudzień - Luty
Sortuj po:
Data pobytu - ostatnie
Data pobytu - ostatnieNajwyższa ocena
Wyświetlono 5 z opinii
Natalia
Sierpień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 17.09.2022
5.0
Hotel oceniam na dobry ma swoje plusy i minusy. Jedzenie dobre, bardzo blisko plaża. Bardzo dużo lokalnych odpoczywających. Hotel dla osób niewymagających.
ZaletyBardzo blisko plaży łagodne zejście do morza to jest ogromny plus tego hotelu w miarę dobre jedzenie (dużo ostrych potraw).
WadyPlastikowe kubki, lokalni ludzie odpoczywające w hotelu. Bardzo mi się nie podobało to, że do mojej nastoletniej córki filtrował prawie każdy arab wręcz ciągle ją nachodził ( pracował w sklepie w hotelu) to było bardzo nachalne. Poza tym było dobrze.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
1
0

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


CompetitionDesktopBanner
Monika
Klient Wakacje.pl
Wrzesień 2021 ·

Para

Dodano: 26.05.2022
7.0
Otoczenie Ok widok z pokoju super - trzeba się wprawdzie upomnieć ale Ok obsługa ok
ZaletyBlisko morze i dużo zieleni
WadyHałaśliwi i marnujący jedzenie lokalni turyści
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
1
0

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


pp34747
Czerwiec 2021 ·

Para

Dodano: 01.07.2021
6.6
wymagający nie jestem, więc jak dla mnie był spox. tylko nie opyla się brać wyżywienia HB. obowiązkowo all inclusive.<br>inaczej można umrzeć z głodu :)
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Marcin
Czerwiec 2021 ·

Para

Dodano: 01.07.2021
9.6
Właśnie wróciłem z Vime Helya Beach i jestem naprawdę zadowolony, hotel po remoncie, czysty , obsługa bardzo miła, jedzenie urozmaicone i dobre. Do Monastiru i Sousse blisko 7 - 10 DT za taxi w zależności jak kto się umie targować. To fakt, że blisko jest lotnisko ale jest ono położone równolegle do hotelu więc nie ma fizycznej możliwości żeby samoloty latały nad hotelem i zupełnie się tego nie odczuwa. Obok hotelu mała dyskoteka, kort tenisowy i mini pole golfowe. Animacje na powietrzu ( hotel ma swoją scenę), bardzo fajne i oczywiście mini club dla dzieci. W obsłudze jeden Pan mówi dosyć dobrze po polsku i Pan od fajki trochę też :). Minus to trochę mało leżaków przy basenie ale spokojnie mogę ten hotel polecić wszystkim.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

ZAWIEDZIONA
Czerwiec 2021 ·

Para

Dodano: 01.07.2021
4.0
Własnie wrócilismy z wycieczki organizowanej przez ECCO HOLIDAY.Mimo zapewnien organizatorow,ze blisko położone lotnisko nie przeszkadza w wypoczynku cyt. ( samoloty podchodza do ladowania zupełnie z innej strony hotelu i nic to w wypoczynku nie przeszkadza) hahaha cały dzien i cała noc samoloty podchodziły i startowaly z kazdej strony lotniska i latały nad hotelelem i plaża skutecznie zakłócając wypoczynek nie wspominajac o blisko połozonej stacji kolejowej i nieustajacym trabieniu przez lokomotywy.Jesli chodzi o jedzenie to bardzo było słabe i monotonne.Alkohole w barze oraz wszelkiego rodzaju napoje chłodzace były rozrabiane przez obsługe hotelu biezaca woda z kranu.Na hotelowej plazy codziennie trwała walka o lezaki do opalania a obsługa plazy czesto korzystała z nieuwagi turystow i podbierała zajete juz lezaki dla nowo przybyłych plazowiczów. Wycieczki fakultatywne organizowane przez ECCO HOLIDAY wypadaja bardzo ale to bardzo słabo.Uprzedzamy przed wykupem wycieczki na tak zwane safari.Spory koszt a atrakcji zadnej.Zwykła przejazdzka polna droga w okolicy pustyni.Jak wycieczka do wiekszych miast to lepiej pojechac sobie samemu niz wykupywac w ECCO.Rezydenci wycieczki nic nie pokaza poza straganami ktorych jest wszedzie pełno i na kazdym stoisku jest to samo.Rezydenci nie wiedza nic na temat historii miast nie wspominajac o zabytkach a na słabej znajomosci jezyka miejscowych konczac co skrupulatnie tunezyjczycy wukorzystywali.Organizowane wycieczki zawsze miały opoznienie i to z winy biura poniewaz zapisywali wiecej osob na wycieczke niz mogł pomiescic autokar czy bus co stawiało ich zawsze jak to oni mowili w niezrecznej sytuacji.OGÓLNIE MOWIAC BIURO BARDZO SŁABE I NIEWARTO Z NIMI SIE WYBIERAC NIE POLECAM
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


Mapa

Pogoda

31°C
18°C
22°C
14

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).
SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY:
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).

Informacje prawne

W zakup i organizację imprezy turystycznej zaangażowanych jest kilka podmiotów. Mają one określone obowiązki.
Jako agent turystyczny, Wakacje.pl odpowiada za:

  • umieszczenie w serwisie ofert w brzmieniu nadanym i przekazanym wyłącznie przez organizatorów turystyki;
  • publikacje w serwisie komunikatów dotyczących rynku turystycznego w Polsce;
  • możliwość rezerwacji usługi lub miejsc w imprezie turystycznej za pośrednictwem serwisu oraz nabycie tych usług lub miejsc i dokonanie za nie płatności z wykorzystaniem usługi partnera;
  • doradztwo oraz dostarczanie indywidualnych informacji handlowych i ofert Użytkownikom, którzy skontaktowali się za pośrednictwem formularzy zawartych w serwisie lub z Konsultantem z wykorzystaniem kanałów podanych przez Użytkownika;
  • nawiązanie i utrzymanie kontaktu w celu przekazywania informacji związanych z wybranymi, w tym zarezerwowanymi, usługami i ofertami, oraz prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych Umów;
  • komunikowanie treści, dokumentów i decyzji Operatorów Turystycznych (usługodawców), wspierając Użytkownika w zakresie wykonania Umowy zgodnie z jej założeniami;
  • rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w Ofercie Wakacje.pl oraz obsługi posprzedażowej.

Organizator (przedsiębiorca) odpowiada za:

  • dostarczanie do agenta ofert imprez turystycznych, w tym końcowej ceny usługi;
  • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;
  • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Organizatora Turystyki.

Oferty prezentowane na serwisie pochodzą wyłącznie od przedsiębiorców.
Za zapewnienie metod płatności online w serwisie Wakacje.pl odpowiedzialny jest nasz partner płatności.