Dobry246 opinii75% poleceń
7.8
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyTunezjaMonastirMonastirRosa Beach Thalasso & Spa (ex. Vincci Rosa Beach)

Rosa Beach Thalasso & Spa (ex. Vincci Rosa Beach)

Kod oferty: WAK708832
Last minute
Kod oferty: WAK708832
1/13
basen
obiekt, basen
obiekt, basen
teren hotelu
teren hotelu, basen

Opis oferty

Region: MonastirOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK708832

Naszym zdaniem

Elegancki hotel z nowocześnie urządzonymi pokojami i bogatą formułą All Inclusive. Dzięki świetnej lokalizacji (przy hotelu znajduje sie przystanek autobusowy) można szybko dostaż się do centrum Sousse i Monastiru. Hotel słynie z doskonałej kuchni, wysokiego poziomu obsługi i rewelacyjnego zespołu animatorów.

Położenie

Hotel oddalony ok. 2km od lotniska w Monastirze. Położony ok. 5km od centrum MONASTIRU w dzielnicy hotelowej Skanes. Przystanek autobusowy znajduje się ok. 100m od hotelu. W pobliżu hotelu pola golfowe Flamingo (7km) i Palm Links (10km). Plaża znajduje się bezpośrednio przy hotelu.

Wyposażenie

Nowoczesny hotel zbudowany w 2001 r. i odnowiony w 2018 r. Przestronne lobby z recepcją, restauracja główna - dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, show-cooking, 2 restauracje la carte, bar w lobby, bar przy basenie, snack bar, kawiarnia mauretańska, kantor, sklep, sala konferencyjna. Wi Fi w lobby bezpłatne, za dodatkową opłatą: pralnia, fryzjer, salon piękności.

Pokoje

Hotel oferuje 398 pokoi, całkowicie odnowionych, z których większość ma widok na morze, inne oferują widok na basen lub na główne wejście do hotelu. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, łazienkę z wanną, balkon lub taras, telefon i telewizor (LCD) z satelitą, minibar.

Wyżywienie

All Inclusive: śniadanie (7.00-10.00), późne śniadanie (10.00-11.00), obiad (12.30-14.30), kolacja (18.30-21.00) w formie bufetu w restauracji głównej; lokalne napoje alkoholowe i bezlkoholwe w wyznaczonych barach w godzinach 10:00 - 24:00, przekąski w wyznaczonych barach (11.30-15.00); raz na pobyt kolacja w restauracjach la carte (wymagana wcześniejsza rezerwacja).

Sport i rozrywka

Basen ze słoną wodną, leżaki, ręczniki dostępne za kaucją, materace za opłatą; kryty basen, słodka woda, podgrzewany w sezonie zimowym; rzutki, tenis stołowy, siłownia, piano-bar, amfiteatr, bogaty program animacyjny dzienny i wieczorny.

Dla dzieci

Brodzik, dostępne foteliki i menu dla dzieci w restauracji, pokój gier i plac zabaw dla dzieci, miniklub (4-12 lat).

Powrót do polski

Powrót Do Polski

28marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia, wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Tunezja - warunki wjazdu do kraju

Aktualizacja z 10 czerwca 2022 r.

Aby przekroczyć granicę Tunezji należy okazać jeden z następujących dokumentów:

• Certyfikat potwierdzający przyjęcie pełnych dawek zaszczepienia przeciwko Covid-19 (dotyczy osob w wieku 18 lat i powyżej)

• Negatywny wynik testu PCR wykonanego 48 godz. lub testu antygenowego na 24 godz. przed wylotem.

Osoby poniżej 18 lat nie muszą przedstawiać negatywnego wyniku testu ani certyfikatu szczepień.

Po przekroczeniu tunezyjskiej granicy, losowo wybrani dorośli pasażerowie mogą zostać poddani badaniu na obecność wirusa. Osoby z wynikiem pozytywnym, zostaną wysłane na samoizolację % dni z możliwością przedłużenia do 7 dni).

Cena nie zawiera

Podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wyamagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

Uwagi

Polacy udający się do Tunezji na okres do 90 dni nie muszą mieć wizy. Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Paszport nie może budzić wątpliwości co do swojej autentyczności.

W Tunezji obowiązuje obligatoryjny podatek, pobierany jednorazowo przy meldowaniu się w hotelu.

• 1 TND / za noc za osobę powyżej 12 roku życia - w hotelu 2 gwiazdkowym

• 2 TND / za noc za osobę powyżej 12 roku życia - w hotelu 3 gwiazdkowym

• 3 TND / za noc za osobę powyżej 12 roku życia - w hotelu 4 i 5 gwiazdkowym

• Przy pobytach dłuższych niż 7 dni podatek jest równowartością pobytu 7 dniowego.

Zakwaterowanie zaczyna się o godzinie 15:00, wykwaterowanie do godziny 12:00.

Przeloty do tunezji

Dotyczy wszystkich przelotów do Tunezji (rejsowych i czarterowych):

• w przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.

• wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

• przy rezerwacjach założonych na wyloty do Tunezji liniami Nouvelair obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

• Przelot liniami NOUVELAIR z Berlina

Wszystkie oferty z przelotem liniami Nouvelair oparte są o dynamiczne pakietowanie. Oznacza to, że cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie ma możliwości edycji danych uczestników.

W cenie - bagaż podręczny do 8 kg (maksymalne wymiary 55x40x23 cm). Do wymiarów bagażu podręcznego wlicza się także elementy wystające: rączki, uchwyty, kółka itp. Bagaż rejestrowany płatny dodatkowo w cenie: do 10 kg - 320 zł, do 20 kg - 550 zł, do 30 kg - 930 zł (podane ceny obowiązują przy kupowaniu bagażu rejestrowanego w momencie rezerwacji. Dzieciom do lat 2 przysługuje bagaż rejestrowany do 10 kg. Ceny za dokupienie bagażu po potwierdzeniu rezerwacji są każdorazowo wyceniane indywidualnie. Dla chętnych możliwość wykupienia wskazanych miejsc w samolocie (na zapytanie, indywidualna wycena od 80 zł za miejsce w dwie strony).

Warunki przewozu linii lotniczych Nouvelair: https://www.nouvelair.com/en/content/general-conditions-carriage

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Atrakcje na świeżym powierzu

Dostępność barów (np. bary przy plaży) oraz atrakcji usytuowanych na świeżym powietrzu jest uzależniona od warunków pogodowych oraz obłożenia hotelu. Decyzję o wyłączeniu obiektów z użytkowania podejmuje hotel bez konsultacji z Touroperatorem.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Czwartek, 11.08.2022
10:20
Nouvelair
12:25
WAWWarszawa - Chopin
MIRMonastir

Powrót

Czwartek, 18.08.2022
04:00
Nouvelair
09:35
MIRMonastir
WAWWarszawa - Chopin

Wybierz pokój i godziny lotów

Ważne!Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Standard room

all inclusive
2 dorosłych

Wylot (WAW): 2022-08-11, godz. 10:20-12:25 (MIR). Nouvelair

Powrót (MIR): 2022-08-18, godz. 04:00-09:35 (WAW). Nouvelair

Aktualizujemy cenę

Sea view room

all inclusive
2 dorosłych

Wylot (WAW): 2022-08-11, godz. 10:20-12:25 (MIR). Nouvelair

Powrót (MIR): 2022-08-18, godz. 04:00-09:35 (WAW). Nouvelair

Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

36°C
21°C
27°C
10

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, należy wykonać test PCR nie wcześniej niż 48 godzin przed przyjazdem do Tunezji lub test antygenowy nie wcześniej niż 24 godziny przed przyjazdem.
Kwarantanna: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: dzieci do 18 roku życia zwolnione są z testów.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, należy wykonać test PCR nie wcześniej niż 48 godzin przed przyjazdem do Tunezji lub test antygenowy nie wcześniej niż 24 godziny przed przyjazdem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).