Dobry182 opinie86% poleceń
7.9
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

El Mouradi Skanes

Kod oferty: WAK684158
Last minute
Kod oferty: WAK684158
1/21
obiekt, teren hotelu, basen
obiekt, teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
basen

Opis oferty

Region: SkanesOrganizator: Oasis ToursKod oferty: WAK684158

Opis

Położony w turystycznej części Monastiru - Skanes, w spokojnej okolicy. Polecany na rodzinne wakacje ze wzlędu na animacje, położenie tuż przy plaży oraz duże baseny z wydzielonymi brodzikami dla dzieci.

Położenie

Oddalony ok. 13km od centrum Monastiru, ok. 18km od Portu El Kantaoui, ok. 7km od lotniska w Monastirze.

Plaża

Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta, parasole i leżaki (bezpłatne), materace dodatkowo płatne, ręczniki za kaucją.

Hotel

Internet: WiFi bezpłatne (w lobby)

Do dyspozycji Gości: całodobowa recepcja, punkt wymiany walut.

Dodatkowo płatne: pralnia, sklep z pamiątkami, kącik internetowy, wypożyczalnia samochodowa, sejf

Hotel akceptuje karty kredytowe. Oficjalna kategoria tunezyjska

Pokoje

Klimatyzacja, łazienka (WC, prysznic lub wanna, suszarka do włosów), telefon, TV-sat (pilot za kaucją), lodówka i sejf (dodatkowo płatny), balkon lub taras.

Pokoje typu standard - dwu osobowe z możliwością 2 dostawek dla dzieci lub 1 dla osoby dorosłej.

Pokoje z widokiem na morze - dla 2 osób z możliwością 1 dostawki. Oferta może zawierać przykładowe zdjęcia pokoi. Pokoje o podwyższonym standardzie i pokoje z widokiem na morze, pokoje rodzinne- dodatkowo płatne. Brak możliwości wyboru lokalizacji pokoju. Dostawka dla 2 dzieci może być w postaci sofy, jednego łóżka, lub łóżka piętrowego.

Rekreacja, sport, atrakcje

2 baseny w fantazyjnych kształtach, z wydzielonymi brodzikami dla dzieci, parasole i leżaki bezpłatne, materace dodatkowo płatne (2 TND/dzień). Bezpłatnie przykładowe animacje i aktywności sportowe: tenis (rakiety za kaucją, oświetlenie płatne 10 TND/godzinę), tenis stołowy (rakietki za kaucją), koszykówka, łucznictwo, pentaque, animacje dzienne i wieczorne. Dodatkowo płatne: sporty wodne na plaży (poza ofertą hotelu).

Dla dzieci

Brodziki, mini klub (5-12), klub dla nastolatków (13-17 lat), animacje, opiekunka (dodatkowo płatne), mini disco.

Wyżywienie

All Inclusive: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu w restauracji głównej (kawa/herbata do śniadań). Raz na pobyt kolacja w restauracjach a la carte (wymagana rezerwacja z odpowiednim wyprzedzeniem). Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane w godzinach 10.00-24.00. W wybranych barach i w określonych godzinach przekąski oraz przerwa kawowa (kawa/ciastko, herbata).

Restauracje i bary

Restauracja główna, restauracja a la carte, bar z przekąskami, lobby bar, bar przy basenie, bar w dyskotece (napoje dodatkowo płatne).

Informacje dodatkowe

Część sportów i gier dodatkowo płatna. Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu All Inclusive Goście otrzymują w hotelu. Hotel zastrzega sobie prawdo do modyfikacji oferty All Inclusive. Pakiet różni się w zależności od sezonu (wysoki/niski). All Inclusive w wyznaczonych barach. Terminy oraz godziny działania klimatyzacji określa dyrekcja hotelu. Organizator podaje przykładowe propozycje animacji i zabaw, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu. Aktualizacja oferty barów, restauracji i atrakcji w hotelu-październik 2019.

UWAGA! Cena nie obejmuje obowiązkowego lokalnego podatku turystycznego. Opłatę należy uregulować w hotelowej recepcji, przed zakwaterowaniem. Wysokość podatku: hotele 2 - 1 TND za noc/os; hotele 3 - 2 TND za noc/os; hotele 4 i 5- 3 TND za noc/os. Podatek nie obejmuje dzieci do lat 12. Opłata dotyczy tylko pierwszego tygodnia pobytu (7 dni).

świadczenia w cenie

Cena zawiera (PLN): obowiązkowe ubezpieczenie (KL, NW, bagaż), bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00), transfer: lotnisko - hotel - lotnisko; opiekę polskojęzycznego rezydenta; wyżywienie w/g opisu, opłaty lotniskowe i paliwowe, podatek VAT.

Warto wyróżnić

• w spokojnej okolicy

• w pobliżu pole golfowe

• 2 baseny i 2 brodziki na zewnątrz

Aktualizacja

Oficjalna kategoria lokalna 4

Zmiana dla podróżujących

Od 28marca 2022 zostaje zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu granicy RP.

Od dnia 28marca 2022 r. na podstawie przepisów Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25marca 2022 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz 673) zniesione zostają wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Rzeczypospolitej Polskiej, co oznacza, że od 28.03.2022 podczas przekraczania granicy nie ma obowiązku:

• przedstawiania certyfikatu szczepienia,

• wykonywania testów w kierunku SARS-COV-2,

• odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

Link do aktualnego rozporządzenia:

https://dziennikustaw.gov.pl/D2022000067901.pdf

https://www.strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9977,Zniesiono-ograniczenia-pandemiczne-w-podrozowaniu.html

UWAGA!

Przypominamy, że w dalszym ciągu przed przekroczeniem granicy należy wypełnić Kartę Lokalizacji Podróżnego

Powracający do Polski uzupełniają elektroniczną KARTĘ LOKALIZACJI PODRÓŻNEGO (KLP) na stronie https://www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp

KLP zastępuje konieczność uzupełniania papierowej wersji Karty Lokalizacji Pasażera.

Elektroniczna KLP dotyczy tylko lotu powrotnego do Polski. Należy ją wypełnić przed odprawą. WAŻNE! Przypominamy, że maski są nadal wymagane na pokładach większości samolotów - pamiętaj o zabraniu jednej ze sobą, wymagane jest noszenie maski przed wejściem na pokład naszego samolotu.

Serwis hotelowy

W następstwie pandemii hotele wdrażają regulacje sanitarne mające na celu zapewnienie Klientom bezpiecznego wypoczynku. W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym. Obiekty działają zgodnie z wytycznymi władz danego kraju obowiązującymi w związku z przeciwdziałaniem epidemii COVID-19. Wszelkie zmiany wynikają z wdrażania przepisów sanitarnych, do których stosowania zobowiązane są hotele oraz turyści. Zmiany te mogą wpłynąć na niektóre usługi. Obowiązek dostosowania się do reżimu sanitarnego nie uprawnia Klienta do możliwości żądania odszkodowania.

Prosimy każdorazowo o zapoznawanie się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.

Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.

Światowa Organizacja Zdrowia uznała epidemię wywołaną wirusem SARS-CoV-2 za pandemię. Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z ograniczeniami w ruchu lotniczym, w przypadku uzasadnionych podejrzeń wystąpienia SARS-CoV-2 z koniecznością pobytu w wyznaczonym przez władze kraju obiekcie lub szpitalu, z trudnościami w powrocie do kraju, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

Dokonanie rezerwacji

Każda rezerwacja wstępna, po potwierdzeniu przez Agenta/Klienta, uzyskuje status "Do potwierdzenia", co oznacza, że Organizator sprawdza dostępność miejsc w hotelu (rodzaj pokoju lub inne składniki zarezerwowane przez Klienta) i dopiero po sprawdzeniu dostępności nadaje rezerwacji odpowiedni status (Potwierdzona/Anulowana).

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Pokój 2-osobowy

2 dorosłych

All inclusive
WylotTravel Service, ENT 1471
10:00
11:40
KTW · 18.08 (Czw.)Katowice
NBE · 18.08 (Czw.)Zine Elabidine Ben Ali
Przylot
12:40
16:15
NBE · 25.08 (Czw.)Zine Elabidine Ben Ali
KTW · 25.08 (Czw.)Katowice
Aktualizujemy cenę

Pok. 2 os. z widokiem na morze std sea view

2 dorosłych

All inclusiveWidok na morzeStandardowy
WylotTravel Service, ENT 1471
10:00
11:40
KTW · 18.08 (Czw.)Katowice
NBE · 18.08 (Czw.)Zine Elabidine Ben Ali
Przylot
12:40
16:15
NBE · 25.08 (Czw.)Zine Elabidine Ben Ali
KTW · 25.08 (Czw.)Katowice
Aktualizujemy cenę

Pokój 2-osobowy

2 dorosłych

All inclusive
WylotTravel Service, ENT 4501
13:40
15:35
POZ · 18.08 (Czw.)Poznań
NBE · 18.08 (Czw.)Zine Elabidine Ben Ali
Przylot
08:55
12:40
NBE · 25.08 (Czw.)Zine Elabidine Ben Ali
POZ · 25.08 (Czw.)Poznań
Aktualizujemy cenę

Pokój 2-osobowy

2 dorosłych

All inclusive
WylotTravel Service, ENT 4801
05:55
07:55
WAW · 18.08 (Czw.)Warszawa - Chopin
NBE · 18.08 (Czw.)Zine Elabidine Ben Ali
Przylot
16:35
20:25
NBE · 25.08 (Czw.)Zine Elabidine Ben Ali
WAW · 25.08 (Czw.)Warszawa - Chopin
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

36°C
21°C
27°C
10

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, należy wykonać test PCR nie wcześniej niż 48 godzin przed przyjazdem do Tunezji lub test antygenowy nie wcześniej niż 24 godziny przed przyjazdem.
Kwarantanna: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: dzieci do 18 roku życia zwolnione są z testów.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, należy wykonać test PCR nie wcześniej niż 48 godzin przed przyjazdem do Tunezji lub test antygenowy nie wcześniej niż 24 godziny przed przyjazdem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).