Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

El Mouradi Palace

Kod oferty: WAK662053
Kod oferty: WAK662053
1/12

Opis oferty

Region: SousseOrganizator: ItakaKod oferty: WAK662053
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Ulka
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 12.09.2022
1.0
To jakaś kpina, że ten hotel ma przyznane 5 gwiazdek. Pokoje brudne , stare, lata 80, zepsuta lodówka i telewizor , mimo naszych interwencji nie naprawiona przez cały nasz pobyt, notoryczny brak ręczników w pokoju. Na stołówce ciągle kolejki , po 10 min po otwarciu stołówki już brak np. zupy, czy innej potrawy i znowu czekanie , aż doniosą, brak talerzy i sztućców , jedzenie nie dobre . Bar na plaży i przy basenie to jakaś porażka nie można nazwać tego barem tylko jakieś baraki brudne i obskurne w których dają tylko piwo i wodę , brak napojów gazowanych to ma być all inclusive w 5 gwiazdkowym hotelu . Nie polecam!! Szkoda waszych pieniędzy i nerwów jak w naszym przypadku, a zapłaciliśmy nie małe pieniądze 6tys. tydzień 2 osoby, jesteśmy rozczarowani.
ZaletyPiękna plaża , basen.
WadyPokoje, bar na plaży i przy basenie, obsługa recepcji .

Rafał
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 24.09.2022
7.0
Hotel ogólnie bardzo w porządku. My trafiliśmy na pokój duży i czysty sprzątany codziennie. Basen czysty leżaki praktycznie zawsze dostępne. Plaża super. Bar przy plaży to co ma to dają piwo wino napoje jakieś. Tam. Przekąski i obiad. Najgorzej wypada restauracja gdzie po frytki kolejki po pizze. Kolejki po mięso smażone na bieżącą kolejki. Stoły brudne ale jak się ma. Swojego kelnera to wymienia obrus na nowy. Jedzenie trochę monotonne wiesz co będzie.ale głodny nie chodziłem. W barze leją co chcesz i ile chcesz.
ZaletyBar, lobby basen, plaza
WadyKolejki na stołówce,, brudne obrusy jak trafi na stoli po tubylcach .

Kasia
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 01.10.2022
6.0
Byliśmy początkiem września, bardzo ciepło, nawet gdy wydawało się że będzie burza i ulewa to kropił tylko lekko deszczyk. Pogoda super, morze i basen super. Sam hotel jednak nie zasługuje na 5*, z zewnątrz ok w pokojach już czuć wilgoć, podniszczone wykładziny i brud wszechobecny.Na stołówce bardzo dużo gości -nieraz trzeba czekać na wolny stolik,brak sztućców,talerzy, tłum ludzi.Trzeba codziennie dać napiwek aby zauważyli człowieka .Ogólnie Tunezja- plaże,palmy,ciepłe morze na +, brud, walające się śmieci, ludzie pracujący w hotelu z łaski , braki na jadalni -
ZaletyZewnętrzny wyglad-pierwszy rzut oka-elegancko. Hol też ok, pokoje i łazienki duże, bezpłatny sejf i lodówka w pokoju, wi fi u nas działało, ale tylko w hotelu. Bliziutko na plażę, dużo bezpl. leżaków, dostępne ręczniki , klimatyzacja bez zarzutu nawet po 15wrzesnia.
WadyStare, zatęchłe wykladziny,brud . Jeśli nie zostawisz napiwku codziennie to byle jak ogarnięte, np popielniczka z wysypujacymi się pętami. Zbyt dużo gości na jadalni, brudne obrusy,brak wolnych stolików i sztuccy.

Dominika
Czerwiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 10.06.2022
9.0
Pobyt w hotelu minął nam bardzo przyjemnie. Dużo atrakcji i animacji. Bardzo dobre jedzonko. Wiadomo ze mozna sie do czegoś przyczepic ale po co ? Jest to afryka... Dzieciaki zachwycone,my rowniez. polecam
Zaletyanimacje, jedzonko, blisko piekna plaza
Wadyjesli nie dasz w reke nie dostaniesz ladnego pokoju.. tylko ruine..

GENOWEFA
Maj 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 02.06.2022
3.0
Byliśmy grupą na drugim piętrze, niestety pokoje okropne, wykładziny nie widziały odkurzacza od chyba kilku lat, nie mówiąc o praniu, widok na klimatyzatory i urządzenia, wszystko stare to jeszcze trudno, ale brud aż nie do wiary, że to 5 gwiazdek, czystość na stołówce obrusów w szczególności to po prostu wstyd, na pozytywną ocenę zasługuje jedzenie bardzo dobre i różnorodne personel hotelu w 80 % do wymiany oprócz cukiernika (pyszne ciasta) i szefa kuchni. Alkochole na najniższym poziomie nawet jak na kraj arabski. Barmani do wymiany włącznie z Panem Kamelem, mają wielki problem ze wszystkim a największy z pracą, podchodzisz do baru na plaży a barman odchodzi udając że Cię nie widzi, nie ma znaczenia czy dasz 2 dolary czy nie. niesympatyczny opryskliwy. W barze przy plaży pizza i naleśniki, ale w ilościach znikomych i w tempie bardzo znikomym. Najlepiej wypadają młodzi kelnerzy i barmani starsi wszyscy do wymiany zmanierowani kasą na maxa., za każdym podejściem obsługi musisz wyjąć 2 dolary a i tak Cię lekceważą Miałam wrażenie że Polaków traktują inaczej. Baseny na zewnątrz czyste i takie jak na zdjęciach, ale bar nieczynny.Basen w środku czynny, ale nie posprzątany od zeszłego roku, roślinność usycha.Animacje do niczego, nie zachęcają nawet do siedzenia na dworze, lobby ok reszta z minionej epoki . Plaża super, leżaków pod dostatkiem .Byliśmy w kilku hotelach, ten wypadł 2,5 gwiazdki, Nie polecamy, lenistwo, brud i to wszystko. Nie zawiodła nas jedynie pogoda.
Zaletyjedzenie
Wadybrudno, brudno,brudno, obsługa, obsługa,obsługa

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
27°C
13°C
22°C
7

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, należy wykonać test PCR nie wcześniej niż 48 godzin przed przyjazdem do Tunezji lub test antygenowy nie wcześniej niż 24 godziny przed przyjazdem.
Kwarantanna: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: dzieci do 18 roku życia zwolnione są z testów.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, należy wykonać test PCR nie wcześniej niż 48 godzin przed przyjazdem do Tunezji lub test antygenowy nie wcześniej niż 24 godziny przed przyjazdem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).