Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

El Mouradi Palm Marina

Kod oferty: WAK684238
Kod oferty: WAK684238
6
obiekt
obiekt, basen
recepcja / lobby
pokój
restauracja

Opis oferty

Region: SousseOrganizator: Oasis ToursKod oferty: WAK684238
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

WLODEK
Wrzesień 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 30.09.2022
3.0
OPINIE OPISANE WCZESNIEJ SĄ NIE AKTUALNE. BYLISMY TAM HOTEL 5 GWIAZDEK NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z 3 GWIAZDKAMI A KASA BARDZO DUZA. PRZEDE WSZYSTKIM TO HOTEL DLA ARABÓW Z RÓŻNYCH KRAJÓW AFRYKI PŁ.SAM HOTEL BRUD SYF .ROBAKI W POKOJACH {NIE WSZYSTKICH ALE NA PEWNO NA NIE TRAFICIE.}WANNY STARE BRUDNE ZE NAWET NA STOJACO WZIAC PRYSZNIC TO LEPIEJ UMYC SIE W MORZU.SYF NA STOŁÓWCE NA STOLIKACH JEDZACYCH ARABÓW..JESC SIE ODECHCIEWA JAK WIDZE ŻE WYPLUWAJA RESZTKI DOOKOŁA TALERZY A KELNERZY TO ZMIOTA DO WORKA A NASTEPNI GŁODNI TURYSCI KŁADA NA TEN STÓŁ JEDZENIE..CHAŁAS NA CAŁEJ STOŁÓWCE TAK GŁOSNO SIE ZACHOWUJA .PO NOCACH DRĄ RYJA DO GODZIN PORANNYCH...NA KORYTARZACH STARA ZASYFIAŁA WYKŁADZINA..NIEKTÓRE WINDY NIE DZIAŁAJA A TE DZIAŁAJACE JAK W SLAMSACH.OLEWANIE TURYSTÓW MOŻE TYLKO POLAKÓW ALE ZA 5 GWIAZDEK I TAKA CENĘ TO KLASA HOTELU MUSIAŁABY BYC NA TYM POZIOMIE ..GDYBY TO BYŁ HOTEL 3 GW..TO I NAWET TEŻ NIE WYPADA ABY TAK BYŁO//NIE POLECAM TEGO HOTELU ,A BYŁEM JUŻ W TUNEZJI WCZESNIEJ 3 RAZY I NIE BYŁO TAK FATALNIE JAK W TYM. POZDRAWIAM BIURO KTÓRE NIE WIERZE ŻE NIE WIEDZA O TYM WSZYSTKIM CO TEN HOTEL REPREZENTUJE WLODEK .

Grzegorz
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 09.10.2022
3.0
+1
OPINIE OPISANE WCZESNIEJ SĄ NIE AKTUALNE. BYLISMY TAM HOTEL 5 GWIAZDEK NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z 3 GWIAZDKAMI A KASA BARDZO DUZA. PRZEDE WSZYSTKIM TO HOTEL DLA ARABÓW Z RÓŻNYCH KRAJÓW AFRYKI PŁ. SAM HOTEL BRUD SYF .ROBAKI W POKOJACH {NIE WSZYSTKICH ALE NA PEWNO NA NIE TRAFICIE.}WANNY STARE BRUDNE ZE NAWET NA STOJACO WZIAC PRYSZNIC TO LEPIEJ UMYC SIE W MORZU.SYF NA STOŁÓWCE NA STOLIKACH JEDZACYCH ARABÓW..JESC SIE ODECHCIEWA JAK WIDZE ŻE WYPLUWAJA RESZTKI DOOKOŁA TALERZY A KELNERZY TO ZMIOTA DO WORKA A NASTEPNI GŁODNI TURYSCI KŁADA NA TEN STÓŁ JEDZENIE..CHAŁAS NA CAŁEJ STOŁÓWCE TAK GŁOSNO SIE ZACHOWUJA .PO NOCACH DRĄ RYJA DO GODZIN PORANNYCH...NA KORYTARZACH STARA ZASYFIAŁA WYKŁADZINA..NIEKTÓRE WINDY NIE DZIAŁAJA A TE DZIAŁAJACE JAK W SLAMSACH.OLEWANIE TURYSTÓW MOŻE TYLKO POLAKÓW ALE ZA 5 GWIAZDEK I TAKA CENĘ TO KLASA HOTELU MUSIAŁABY BYC NA TYM POZIOMIE . GDYBY TO BYŁ HOTEL 3 GW..TO I NAWET TEŻ NIE WYPADA ABY TAK BYŁO//NIE POLECAM TEGO HOTELU ,A BYŁEM JUŻ W TUNEZJI WCZESNIEJ 3 RAZY I NIE BYŁO TAK FATALNIE JAK W TYM.
ZaletyPlaza
WadyKoszmarna obsługa .Brak drinków.Brud i smrud.

Grazyna
Wrzesień 2022 ·

Singiel

Dodano: 09.10.2022
3.0
Tunezji jest to nasz 3 pobyt i ostatni!!!! Nigdy nie byliśmy w takim złym hotelu który posiada 5 gwiazdek.Poziom obsługi poczynając od recepcji kończąc na kelnerach jest niższy niż w hotelu 3 gwiazdkowym .Slaby poziom czystości. Notoryczny brak papieru toaletowego i ręczników papierowych w toalecie przy basenie. Brakowało często talerzy lub szklanek. Brakowało tez na bieżąco dostarczania dań trzeba było czekać nawet kilkanaście minut. Z 4 barów 1 czynny w którym codziennie brakowało podstawowych alkoholi. Było kilka takich dni że proponowano Gin lub Martinii i nic poza tym. Barmani rozkładali ręce i mówili że nie ma . Na blacie u barmana zazwyczaj stała jedna butelka z resztką jakiegoś alkoholu. Przesadnie nazwany bar przy basenie - wyglądający na typową budkę z piwem z lat komuny oferował tylko piwo o koszmarnym smaku. Kolejny bar niby na plaży (wyglądający jeszcze gorzej od budki wcześniej opisywanej) oferował również tylko piwo.Trzeba było mieć dużo szczęścia, aby tam kogoś z obsługi zastać. Znajdował się tam również bar z przekąskami. Zamówiliśmy pizze - otrzymaliśmy coś co jej nie przypominało. Była to jakaś skorupa przypalona i zimna rzucona na stół pokazując że nie wolno mu przerywać rozmów z kolegami z obsługi. W ofercie jest także basen wewnętrzny , ale oczywiście nieczynny. Rozrywki słabe i animatorzy nie przykładali się zbytnio. Kelnerzy i barmani bardzo się ociągają - czas oczekiwania na drinka, piwo około 10 minut-porażka.
ZaletySzeroka plaża .

Paweł
Wrzesień 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 12.10.2022
5.0
Duży hotel, z przyjemnymi basenami, piękną plażą. I to tyle dobrego. Kuchnia to obraz nędzy i rozpaczy. Wszędzie brudno. Potrawy ewentualnie lekko letnie. Trzeba uważać na czystość sztućcy i szklanek, bo często są niedomyte. Kucharze chodzą w ciuchach brudnych, jakby niepranych przynajmniej od roku. Byliśmy tydzień, na klatce schodowej, ktoś zgasił dwa pety, przez tydzień nikt tego nie sprzątnął. Obsługa nie przejmuje się tym za bardzo.
ZaletyBasen i plaża, Animatorzy - im się jeszcze chce.
WadyKuchnia, brudno !!!

AGA
Maj 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 13.05.2022
10
Hotel bardzo fajny Piękna plaża dobre drinki Super animacje. Wylot późno w nocy .można korzystać do końca że wszystkiego.Polecam
WadyBrak

Mapa

Pogoda

15°C
11°C
17°C
10

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY:
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).