Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

10
basen
budynek główny, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen

Opis oferty

Region: SousseOrganizator: Oasis ToursKod oferty: WAK684137
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Marzena
Wrzesień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 10.09.2022
1.0
Nigdy więcej tego typu pseudo hoteli! Oprócz pogody (która nie zależy de facto od tego obiektu) wszystko było niezgodne z opisem na stronie organizatora. Cztery gwiazdki??? Nigdy w życiu! Stara, śmierdząca i powypalana wykładzina. Płytki w łazience pozbijane i posklejane byle jak. Meble zniszczone, odpadająca sklejka i drzwi od szafek. A telewizorów to w Polsce już chyba nikt tego typu nie posiada. W hotelu brud, w okolicy jeszcze większy syf. Taksówkarze to naciągacze, na targowiskach jedno wielkie oszustwo. Zaopatrzenie w barze kiepskie, a jego obsługa zachowuje się tak, jakby łaskę Tobie robiła. No chyba, że wciśniesz im w kieszeń kilka euro. Wi fi?! Zapomnij w pokojach! Tylko w wybranych miejscach, no i jeszcze się "tnie". Jedzenie monotonne, ale to chyba jedyna rzecz do przyjęcia. NIE POLECAM!!!
ZaletyBrak jakichkolwiek zalet.
WadyHotel powinien zostać zamknięty do czasu kompletnego remontu.

KRZYSZTOF ANNA
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 24.09.2022
6.0
+2
HOTEL DLA NIEWYMAGAJĄCYCH. NIE REMONTOWANY OD LAT. W pokojach (łazienkach) brak suszarek (musieliśmy za kaucją wypożyczyć w kantorze wymiany walut oraz bateria nad wanną zacinająca się). Plaża bardzo ładna. Jedzenie dobre. Obsługa bardzo dobra. Animacje nie wiem gdyż nie korzystaliśmy (4-ty raz w Tunezji) znam już wszystko. Pokoje sprzątane co dziennie ręczniki również. Taksówkarze różni jeden bierze 15 dinarów do Souusy a z powrotem z Mediny 30. Na targu w Medinie nie ma co kupować (oszuści) jest sklep niedaleko hotelu do drogi głównej i na prawo bardzo przystępne ceny. Pogoda marzenie, morze również ale są rybki które gryzą w łydki (mnie 4 razy) jak również małe meduzy które parzą (może akurat trafiliśmy na ich sezon).
ZaletyPiękna plaża.
WadyBrak suszarek, bateria przy wannie częściowo niesprawna. Hotel nie zasługuje na 4 gwiazdki.

Jakub
Klient Wakacje.pl
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 25.09.2022
6.0
Pierwsze wrażenie kiepskie, widać że lata świetności hotel ma już za sobą i dawni nie był odrestaurowywany, ale da się przywyknąć. Sprzątane jest na bieżąco, duży wybór jedzenia (chociaż typowo pod "Francuza"), codziennie są animacje - nic specjalnego. Na duży plus bezpośredni dostęp do morza, plaża czysta i zadbana. W barze podają lokalne alkohole, piwo na plus, reszta taka sobie. Poza tym samo Sousse - bardzo urokliwe i godne zwiedzania, to może zająć nawet 2/3 dni (Medina - stare miasto).
ZaletyBezpośredni dostęp do morza.
WadyHotel dawno nie był odnawiany. Stare pokoje. Jedzenie ukierunkowane na francuskich turystów. Widoczne uprzywilejowanie francuskojezycznych turystów.

Karolina
Klient Wakacje.pl
Wrzesień 2022 ·

50+

Dodano: 16.01.2023
1.0
+8
Tragedia. Zostaliśmy oszukani, oferta sprzedana niezgodna z stanem faktycznym. Na zdjęciu piękny nowoczesny pokój w rzeczywistości stary PRL. Na każdej płaszczyźnie strasznie, jakby tego było mało firma Coral po złożeniu reklamacji i informacji, że nie oni się z tym nie zgadzają i przestali odpisywać na wiadomości.
ZaletyBrak.
WadyWszystko, kompletnie wszystko. Brudno, obrusy nieprane tylko przekręcane na druga stronę przed nami. Brudne szklanki. Kelner nawet poproszony o widelec, wziął brudny z innego stolika i wytarł w fartuch. Po czym podał „do jedzenia”. Brzmi jak komedia, ale niestety to dramat.

Agnieszka
Klient Wakacje.pl
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 17.01.2023
6.3
Hotel był na średnim poziomie generalnie było brudno. Nie jestem wymagająca dlatego czas spędzony wspominam bardzo dobrze. Pozdrawiam panów z obsługi nad morzem szczególnie Mario którzy bardzo dobrze wykonywali powierzone obowiązki.

Mapa

Pogoda

14°C
10°C
15°C
10

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY:
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).