Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Dreams Beach (Sousse)

Kod oferty: WAK587497
obiekt, basen
obiekt, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
plaża
obiekt, basenobiekt, basenteren hotelu, basenteren hotelu, basenplażaplażarestauracjabalkon / tarasbasenrestauracjapokój
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK587497Region: SousseOrganizator: Exim Tours
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
17°C
Temperatura w nocy
6°C
Temperatura wody
14°C
Liczba godzin słonecznych
8

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że każdy turysta ma bezwzględny obowiązek wypełnienia formularza wjazdowego zobacz więcej (formularz można wypełnić najpóźniej w samolocie), turyści przylatujący do Tunezji lotem czarterowym w ramach wyjazdu zorganizowanego przez biuro podróży zwolnieni są z obowiązku okazania zaświadczenia potwierdzającego negatywny wynik testu RT-PCR jak również z kwarantanny. Warunkiem jest wykupienie pakietu lot+ transfer + hotel.
Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

Opinie

Opinie dodane przez

6.5
Lucy Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2018Para
W pokojach w miarę czysto, hotel nie jest za murem tylko przy ulicy więc plus. Natomiast jedzenie - śniadania i obiadokolacje TRAGEDIA. Polecę hotel dla tych osób, które duzo zwiedzają i nie siedzą w hotelu i oczywiście bez posiłków. Stołowanie się na mieście jest tanie i zawsze można poznać kuchnie Tunezji. Basen w hotelu to jakaś imitacja :) W pokojach w miarę czysto.
ZaletyBlisko plaży, otwarty - nie jest otoczony murem, wszędzie blisko do zwiedzania.
WadyJedzenie tragedia - tylko kurczak (imitacja) i ryba (same głowy), większość wczasowiczów to Rosjanie. Hałas.

3.1
Marzena i Łukasz
Pobyt - Sierpień 2015Para
Obudził Cię kiedyś smród.....????!!!!! W tym hotelu jest to zagwarantowane :(((( Hotel skromny,czego się spodziewaliśmy wybierając hotel 3-gwiazdkowy. Dużo podróżujemy, jednak najczęściej są to europejskie kraje. W krajach arabskich należy wybierać hotele min. 4 gwiazdkowe- by mieć gwarancję jakiegoś standardu. Nie oczekiwaliśmy luksusów za tę cenę, ale nie spodziewaliśmy się aż takiego dramatu. Niestety ten hotel jest strasznie brudny i śmierdzący. Centralna klimatyzacja, która pewnie nigdy nie była czyszczona- strasznie z niej śmierdzi. Na stołówce- bo ciężko to nazwać restauracją- podczas posiłków możesz liczyć na atrakcję, w postaci mytej właśnie chlorem podłogi śmierdzącą starą szmatą. W pokojach poza pościeleniem łózka nie możesz liczyć na posprzątanie ani wymianę ręczników. Na prośbę o wymianę ręczników otrzymaliśmy inne śmierdzące....Śmierdzące stęchlizną i potem!!!!! Jedyną zaletą hotelu jest lokalizacja, bliskość plaży. Mimo tego, że byliśmy nastawieni na zwiedzanie i bardzo mało czasu spędzaliśmy w hotelu, nawet za darmo nigdy byśmy tam więcej nie pojechali !!!!! Niska cena nie rekompensuje tego smrodu i brudu.... Jedzenie całkiem niezłe. NIE POLECAMY TEGO HOTELU NAWET BARDZO MAŁO WYMAGAJĄCYM TURYSTOM- CHYBA ŻE NIE PRZESZKADZA WAM BRUD I SMRÓD...... BYLIŚMY TAM 07/08 2015 PARA 37 I 41 LAT Z POZNANIA
Zaletybliskość plaży, niska cena lecz za wysoka za tę jakość- czyli jej brak
WadyBRUDNY, STRASZNIE ŚMIERDZĄCY, OBRZYDLIWY HOTEL, hałaśliwa ulica

8.4
Iwona Klient Wakacje.pl
Pobyt - Październik 2014Singiel
Pobyt bardzo udany, obsługa uczynna, sympatyczna. Przemiły kucharz. Ogólnie super!Pokój przestronny, bardzo duży. Szeroki balkon, widok boczny na morze. Trochę przeszkadza hałas z ulicy, ale można się przyzwyczaić.
9.2
Monika
Pobyt - Październik 2014Para
Polecam. Hotel bardzo blisko plaży, obsługa przemiła, bardzo czysto jak na hotel 3*
1.6
negra Klient Wakacje.pl
Pobyt - Październik 2014Para
Bardzo złe taki hotel nie powien być w ofercie polskiego biura skandal
Zaletybrak
Wadybrudno, wszystko zniszczone , rozpadające się leżaki, brudna plaża niesmaczne jedzenie