Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Marabout

Kod oferty: WAK193192
basen, aquaparkaquaparkaquapark, zjeżdżalniaaquapark, zjeżdżalniaobiekt, basenbasen, aquaparkaquapark, zjeżdżalniabasen, zjeżdżalniapokój, 1AZ, 3JV, 4QK, 1LW, 3K7, 1P9, 1OEpokój, 1AZ, 3JV, 4QK, 1LW, 3K7, 1P9, 1OEpokój, 4B1, 4DHpokój, 1AZ, 3JV, 4QK, 1LW, 3K7, 1P9, 1OEpokój, 4B1, 4DH
basen, aquapark
aquapark
aquapark, zjeżdżalnia
aquapark, zjeżdżalnia
obiekt, basen

Nasi klienci docenili

 • Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: sala gier, plac zabaw, brodzik.
 • Aquapark ze zjeżdżalniami.
 • Atrakcyjna lokalizacja: w ogrodzie palmowym, w sercu Sousse, ok. 2 km od historycznej mediny, tuż przy szerokiej plaży.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: SousseOrganizator: RainbowKod oferty: WAK193192
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie

  Opinie dodane przez

  8.3
  Julia
  Pobyt - Październik 2020Grupa przyjaciół
  Hotel dosyć skromny w środku, ale bogaty na zewnątrz ? ma aquapark i mnóstwo zjeżdżalni, dodatkowo znajduje się w samym centrum miasta Sousse. Polecam osobom aktywnym, lubiącym rozrywkę i zwiedzanie, a także rodzinom z dziećmi
  Zalety- aquapark, zjeżdżalnie - bezpośredni dostęp do morza, a także lokalizacja w centrum
  Wady- wifi tylko w recepcji

  8.0
  Bartek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2020Para
  Ogólnie hotel sprawia pozytywne wrażenie, pokoje sprzątanie codziennie, choć zdarzyło mi się zabić kararucha w łazience, jedzenie trochę monotonne, mało owoców, szynka tylko typu martadella,bar all inclusive słaby
  ZaletyBlisko plaży i centrum
  WadyBlisko grającej do 4 rano dyskoteki, której głośniki były też na zewnatrz, hałas taki że nie dało się spac, a nad ranem szczekajacy pies w sąsiedztwie

  3.2
  Jacek
  Pobyt - Lipiec 2019Rodzina z dziećmi
  TE WADY O KTÓRYCH PISALI PRZEDMÓWCY TO TYLKO MOŻNA DOPISYWAĆ, TO ŻE HOTEL JEST TROCHĘ TAŃSZY OD INNYCH TO NIE ZNACZY ŻE MUSI SIĘ TO WIĄZAĆ Z SYFEM, NIE MIŁYM ZACHOWANIEM OBSŁUGI, BRAKIEM KLIMY, WCHODZĄCĄ NA TEREN BASENÓW DOSŁOWNIE PATOLOGIĄ Z ZEWNĄTRZ GDZIE NAWET DOCHODZIŁO DO RĘKOCZYNÓW. TAK WIĘC NIŻSZA CENA WCALE NIE POWINNA IŚĆ W PARZE Z SYFEM I ROBACTWEM.
  Zaletypołożenie
  WadyCAŁA RESZTA

  7.2
  Milena
  Pobyt - Wrzesień 2019Grupa przyjaciół
  W mojej opinii cena adekwatna do jakości. Przykro mi czytać komentarze osób które najpierw wybierają najtańszą ofertę a potem oczekują nie wiadomo jakich luksusów - cóż.... Żeby dostać ładniejszy pokój trzeba dopłacić, ale potem jest już ok, sprzątane codziennie, klima jest. Posiłki też ok - każdy znajdzie coś dla siebie nikt nie chodzi głodny. Kolejki do barów i po picie. Co wieczór atrakcje, animatorzy się starają ale my z koleżankami byłyśmy we wrześniu i już trochę odpuścili np. z aquaerobikiem. Niestety przed naszym wyjazdem doszło do wypadku w aquaparku i nie mogłyśmy skorzystać z atrakcji co nie ukrywałyśmy nas zasmuciło bo było to z jednym czynników które zacheciło nas do wyboru tego hotelu. Dostałyśmy na pocieszenie od biura podróży 5 % zniżki na kolejny wyjazd. Bardzo polecam wyjazd na Saharę. Ogólnie jeżeli ktoś chce wyjechać za małe pieniądze i nie uważa że jak płaci 1500 to należą mu się złote klamki i kawior na kolację to polecam.
  ZaletyBlisko plaży, dużo zjeżdżalni , posiłki ok

  1.0
  Maciek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2019Rodzina z dziećmi
  Hotel to katastrofa wszedłem by zobaczyć czy mają go jeszcze w ofercie. Basen woda nie filtrowana, ona jest biała nie widać dna Plaża bardzo brudna Hotel niby klimatyzacja jest u mnie w pokoju było 28 stopni u innych 35 UWAGA STOŁÓWKA BEZ KLIMATYZACJI nie da się jeść tam jest ponad 40 stopni jak w szklarni Pokój my dostaliśmy najladnieszy to znaczy że był czysty ale nie ma róży bez kolcy, pod pokojem 30 metrów od budynku była dyskoteka i do 4 rano hałas ale taki jak by się tam było nie żartuję nie dało się spac Picie jest jeden bar z alkoholem zawsze ale zawsze 50 ludzi w kolejce ja nie napiłem się ich picia nigdy bo to 30 min czekania Nie wiem skąd ludzieypiszw dobre opinie o tym hotelu? A oze sami z wakacje. Pl piszą bo to jest nie możliwe Na 7 dni nie było 3 razy prądu około 5 h i 3 razy wody RANO!!! Do 12 Nigdy tam nie pojadę a jak żona mi mówi Tunezja to się śmieje z niej Lepiej dopłacić i pojechać na Cypr tam 3 gwiazdki to jak w Egipcie i Tunezja 5
  ZaletyPogoda ale to nie zasługa hotelu
  WadyPokój dyskoteka przy pokoju Base brudna woda jak mleko STOŁÓWKA ponad 40 stopni brak klimy Cały hotel brak wody rano i prądu Plaża bardzo brudna

  Mapa

  Pogoda

  28°C
  14°C
  18°C
  11

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że z dniem 19 kwietnia 2021r. podróżni niebędący rezydentami posiadający ważny wycieczkę pakietowaną (przelot + transfer + zakwaterowanie w obiekcie turystycznym), lecący lotem czarterowym lub rejsowym w ramach zorganizowanego wyjazdu turystycznego, będą zwolnieni z obowiązku odbywania kwarantanny, i będą mogli wjechać na terytorium Tunezji stosując poniższe zasady :
  - Przedstawienie na miejscu negatywnego wyniku testu PCR wykonanego nie później niż 72 godziny przed wejściem na pokład samolotu.
  - Pozostawanie w zorganizowanych grupach zaraz po przybyciu do Tunezji, podczas transferu, zakwaterowania oraz przemieszczania się w turystycznych obiektach noclegowych jak i poza nimi.
  - Ścisłe przestrzeganie Protokołu Sanitarnego dla Sektora Turystycznego Tunezji do walki z COVID-19.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
  Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).