Black Week Trwa! ⏱️ Rabaty do 40% i oferty do 999 zł/os.Sprawdź
Wakacje.plWczasyTunezjaSousseSousseOccidental Sousse Marhaba (Sousse)

Occidental Sousse Marhaba (Sousse)

Kod oferty: WAK604534
Kod oferty: WAK604534
1/18
basen
zjeżdżalnia, dla dzieci
teren hotelu
zjeżdżalnia
zjeżdżalnia

Opis oferty

Region: SousseOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK604534
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

8.6
Ewa Klient Wakacje.pl
Pobyt - Październik 2018Grupa przyjaciół
Położenie hotelu w bezpiecznej, zadbanej części turystycznej, jeden z ładniejszych hoteli w Sousse, blisko do Mediny, którą konieczne trzeba zobaczyć, bardzo tanie taksówki. Hotel dla lubiących plażowanie i dla aktywnych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Kompleks składający się z trzech budynków. Korzystaliśmy z budynku Marhaba Resort. Cena adekwatna do jakości. Polecam. W Tunezji hotel 3 gwiazdkowy może bardzo rozczarować.
ZaletyDobra infrastruktura - dwa baseny, basen kryty, siłownia, piękne, zadbane ogrody, miła obsługa, ładna plaża.

6.8
Patrycja
Pobyt - Wrzesień 2018Grupa przyjaciół
Obiekt w świetnej lokalizacji - dużo sklepów, klubów, promenada, kasyna, puby, restauracje. Pozostawia wiele do życzenia pod względem jedzenia. Bardzo duże braki.
ZaletyLokalizacja
WadyJedzenie, obsługa, pokoje.

8.9
Oskar Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2018Para
W hotelu przebywałem 11dni wraz dziewczyną i znajomymi jesteśmy osobami młodymi którzy lubią dobrze się zabawić i zwiedzać podczas wakacji a nie tylko leżeć i ten hotel i położenie spełnił nasze wymagania.Za 3dinary dojechaliśmy do mediny a za nie całe 10 do portu el kantui, więc w tani sposób dało się przedostać taksówką do innych miast by coś pozwiedzać na własną rękę.Co do samego hotelu to pokoje oceniam na bardzo dobre lecz u nas w pokoju akurat materace były nie wygodne.Same baseny nie mam zastrzeżeń na duży plus zjeżdżalnie małe niepozorne lecz dają dużą frajdę wiele godzin przesiedzianych na drugim basenie gdzie znajdują się zjeżdżalnie. Odnośnie restauracji i jedzenia to jest największy mankament codziennie były obsuwy w czasie obiad na 12;30 lecz wpuszczali koło 12;45-13;00 i kolejki i jeszcze raz kolejki, ale jak już się dostałeś do jedzenia to ciągle to samo i bez przypraw i smaku. Na duży plus można powiedzieć jest to że pojawia się codziennie kurczak i ziemniaki pod różnymi formami i oczywiście przepyszne owoce i słodkie. POLECAM! Podsumowując poleciłbym hotel ale na dłuższą metę to jedzenie jest bardzo uciążliwe.
ZaletyDbałość o porządek i detale Duży teren Dwa baseny Piękny ogród
WadyNiepunktualność restauracji Jedzenie średniej jakość bez smaku

5.4
Sawana Klient Wakacje.pl
Pobyt - Maj 2018Rodzina z dziećmi
Hotel jak z Dynastii ale nie pod względem przepychu a lat kiedy powstał. Masz wrażenie, że cofnąłeś się w czasie. Oblegany przez Rosjan. Hotel raczej drugiej kategorii co idealnie widać podczas posiłków, gdzie za łyżką ganiasz kelnera. Stołówka brudna, ciągle czegoś brakuje. Polak jest klientem gorszego sortu. Rosjanie piją ze szklanek, kieliszków a Polacy w jednorazowych kubkach. Kawa najgorsza jaką piłam w życiu w hotelu. Animacje, obsługa wszystko pod nich. Jeśli powyższe nie stanowi problemu to jako hotel niskobudzetowy, strefa wypadowa spełnia swoja rolę za tą cenę. UWAGA śpi się pod prześcieradłem zakrytym kocem, kołdry nie istnieją. Pokój ogólnie sympatyczny, czysty choć nie najnowszy - da się przeżyć, łazienki też w miarę rozsądne. Suszarka dostepna w recepcji za 20 DT depozytu, można zabrać do pokoju. Baseny jak to baseny, spełniają swoją rolę. O 9 rano na ogół brak już leżaków przy basenach. Plaża natomiast bardzo urokliwa, dużo leżaków, niestety wszystko targasz sam, obsługa plaży nie dostawia jeśli brakuje. Wieczorami animacje, dyskoteki na tyle głośne, że słychać w pokojach. Ogólnie obsługa jak by nieobecna, niepomocna, mało zaangażowana w potrzeby gości. My na pewno już tam nie wrócimy.
ZaletyPlaża, kryty basen, spa
WadyStołówka dramatyczna- braki w jedzeniu i wyposażeniu, głośno wieczorami, bardzo złe alkohole i napoje

5.2
Ewa Klient Wakacje.pl
Pobyt - Maj 2018Grupa przyjaciół
hotel duży dość przyjemny choć stary, słabo sprzątany- główny problem to naprawdę słaba stołówka, z owoców jedynie pomarańcze i jabłka, kawa to rozpacz !!! Nie pojechała bym tam więcej i nie poleciła moim znajomym :(
Zaletydobra lokalizacja
Wadyoblegany przez Rosjan, bardzo słabe jedzenie

Mapa

Pogoda

21°C
10°C
20°C
10

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY:
Podróżni są zobowiązani wypełnić elektroniczny formularz (najwcześniej 48 godzin przed wylotem) oraz wydrukować wygenerowane potwierdzenia z kodem QR zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak PCR najwcześniej 72 godziny przed odprawą.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje o ile podróżujący, posiadają zaświadczenie o przyjęciu pełnej dawki szczepionki na COVID-19. Zaświadczenie o zaszczepieniu powinno zawierać najważniejsze informacje w języku angielskim a pełne imię i nazwisko musi zgadzać się z dokumentem tożsamości.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: wymagany test PCR najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium). Dodatkowo wykonać na własny koszt test PCR w ciągu ostatnich 24 godzin kwarantanny tak aby wynik został dostarczony 7go dnia izolacji.
Kwarantanna na miejscu: tak 7 dniowa kwarantanna na własny koszt potwierdzona rezerwacją oraz płatnością za pobyt w jednym z akredytowanych hoteli. Zobacz więcej.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy po 7 dniach od powrotu do Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: wymagany test PCR najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium). Dodatkowo wykonać na własny koszt test PCR w ciągu ostatnich 24 godzin kwarantanny tak aby wynik został dostarczony 7go dnia izolacji.
Kwarantanna na miejscu: tak 7 dniowa kwarantanna na własny koszt potwierdzona rezerwacją oraz płatnością za pobyt w jednym z akredytowanych hoteli. Zobacz więcej.
Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy po 7 dniach od powrotu do Polski.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie
Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).