Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Wakacje.plWczasyTunezjaSousseSousseThalassa Sousse (ex LTI Thalassa Sousse)

Thalassa Sousse (ex LTI Thalassa Sousse)

Kod oferty: WAK695676
Kod oferty: WAK695676
1/25
aquapark, dla dzieci
obiekt, aquapark
aquapark, sport i rekreacja
aquapark, dla dzieci
basen

Opis oferty

Region: SousseOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK695676
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Tomasz
Wrzesień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 16.09.2022
2.0
Zastanówcie się dobrze zanim wybierzecie się na wypoczynek do tego ośrodka. Ja stanowczo odradzam. Warunki przypominają wczasy z FWP w latach 1980/90. Najpierw okazało się, że bungalowy, które miały być obok siebie były rozrzucone po całym ośrodku. Na szczęście udało się nam je zamienić i mieszkaliśmy obok siebie. Domki są przestronne i klimatyzowane, ale nie pierwszej młodości. Telewizor jest , ale nie odbiera żadnego programu. Łazienka to dramat. Niedomyta wanna. Dziurawe ręczniki, wymieniane na świeże według uważania zresztą tak samo jak pościel. Notoryczny brak papieru toaletowego. Na stołówce praktycznie codziennie to samo do jedzenia. Wieczny brak talerzy, szklanek i sztućców, a jeśli już były to tłuste i niedomyte. Obsługa sprzątała stoły zrzucając resztki na podłogę... Najgorzej było w weekend bo kolejki są do wszystkiego. W piątek i sobotę nie można nic załatwić na recepcji bo od rana do wieczora melduje się tłum lokalnych gości. A ludzi jest jeszcze więcej bo Thalassa to aquapark do którego może wejść każdy kto kupi bilet. Baseny są ładne, ale od dawna nie miały remontu przez co stwarzają zagrożenie dla użytkowników. Z całej obsługi recepcji tylko dwie panie mówiły po angielsku. Z resztą trudno było coś załatwić.
ZaletyPołożony nad samym morzem.
WadyButelkowa woda do picia wydawana na talony. Brud na stołówce, a jedzenie zimne i wydzielane przez kucharzy. Ciągłe braki napojów i alkoholi w barach. Wieczny brak ciepłej wody w łazience.

Christopher
Wrzesień 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 23.09.2022
4.0
Hotel beznadziejny. Reklamuje się jako 4 gwiazdkowy a to co zastaliśmy to oceniam na max 2* Jedzenie codziennie to samo, brakowało jak się nie poszło od razu. Pełno arabów ponad 80% . Klimatyzacja w pokoju nie dawała rady, a w holu brak całkowicie. Syf w pokoju pełno włosów ,hotel brudny i zaniedbany. Tylko w 1 barze podawali mocne alkohole i ta z łaską a wieczorami brakowało.Ogolnie nie polecam!
ZaletyMorze
WadyKlimatyzacja Restauracja Obsługa Zaniedbanie

Rafał
Sierpień 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 04.09.2022
2.0
Odradzam hotel w 100%. W okolicy nie ma co robić, w każdym „klubie” tylko tunezyjska muzyka. Naciągacze, trzeba się wszedzie targować. Nikt praktycznie nie rozumie angielskiego. W hotelu same chłopy z Algerii. My przez jednego zostaliśmy okradzeni z całej saszetki (pozniej wysyłał nam zdjęcia w naszych naszyjnikach) i to była kara za odmowę uprawiania seksu. Na jedzenie trzeba wiecznie czekac, kolejki. Hotel nie radzi sobie z duża ilością gości. W wadach zabrakło miejsca do wypisania.
ZaletyMiły rezydent. Powiedzmy, ze „mili” animatorzy, chociaż ich zachowanie też pozostawia wiele do życzenia.
WadyBrak cieplej wody w pokojach, na recepcji ciężko się dogadać po angielsku, bród, jedzenie monotonne i niekonieczne dobre, brak sztućcy i szklanek, trzeba było pic z misek do zup :) Tak wiem to się w głowie nie mieści. Schody do Aqua parku strach pomyśleć ile tam jest grzybów i pleśni. Alkohol… na litość boską pięćset razy w dniu nie było, a za minutę się nagle pojawiał i sytuacja się powtarzała tak pare razy. Na śniadanie czekaliśmy raz UWAGA 50 minut na słodka bułkę.

Iwona
Czerwiec 2022 ·

Singiel

Dodano: 26.08.2022
9.0
Hotel przepięknie położony, miła obsługa, jedzenie smaczne, zróżnicowane. Trochę powinni przyłożyć się do czystości naczyń. Generalnie polecam .
ZaletyPołożenie, malownicze widoki .
WadyDo zmywarki trzeba sypać sól i wkładać kostki myjące, a tam czasem tego brakowało 😉

anes
Czerwiec 2021 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 01.07.2021
5.6
Osoby preferujące standard europejski hoteli na poziomie 3*** lub 4 ***** bedą tym hotelem bardzo rozczarowane, poza tym obsługa pozostawia wiele do życzenia.

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
27°C
13°C
22°C
7

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, należy wykonać test PCR nie wcześniej niż 48 godzin przed przyjazdem do Tunezji lub test antygenowy nie wcześniej niż 24 godziny przed przyjazdem.
Kwarantanna: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: dzieci do 18 roku życia zwolnione są z testów.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, należy wykonać test PCR nie wcześniej niż 48 godzin przed przyjazdem do Tunezji lub test antygenowy nie wcześniej niż 24 godziny przed przyjazdem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).