Dobry22 opinie76% poleceń
7,8
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Arabella World

Lato 2021
Kod oferty: WAK640162
recepcja / lobby
recepcja / lobbyrestauracjarecepcja / lobbybasensport i rekreacja
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Plaża piaszczysto-żwirowej z łagodnym wejściem do wody ok. 300 m od hotelu (przejście tunelem pod ulicą)
 • Leżaki i parasole bezpłatne na plaży i przy basenie
 • Przyjemny basen z trzema zjeżdżalniami
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  92
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK640162Region: Riwiera TureckaOrganizator: Best Reisen

  Naszym zdaniem

  Popularny i lubiany hotel, składający się z dwóch budynków połączonych kładką nad ulicą. Bogaty pakiet all inclusive, wykwalifikowany personel, zadbane wnętrza, blisko ładna, piaszczysto - żwirowa plaża z bezpłatnym serwisem plażowym.

  Położenie

  W miejscowości Avsallar (ok. 1km od centrum), 450m od piaszczysto-żwirowej plaży (przejście tunelem pod ulicą, leżaki i parasole bezpłatne), 26km od Alanyi, ok. 95km od lotniska w Antalyi. Niedaleko hotelu znajdują się sklepy i przystanek autobusowy.

  Wyposażenie

  Przestronne lobby z całodobową recepcją, restauracja główna, restauracja z przekąskami, lobby bar, bar przy basenie, bar na plaży, sklepiki (pamiątki, wyroby skórzane), płatne: salon fryzjerski, punkt fotograficzny.

  Pokoje

  214 gustownych i zadbanych pokoi typu standard z łazienką (WC, wanna lub prysznic, suszarka do włosów), klimatyzacją, TV sat, telefonem, małą lodówką (minibar dodatkowo płatny), sejfem (płatny), balkonem.

  Sport i rozrywka

  Basen z tarasem słonecznym, 3 zjeżdżalnie wodne (czynne w określonych godzinach), rzutki, tenis stołowy, siatkówka plażowa, boccia, sala gier, aerobik, gimnastyka w wodzie, animacje w dzień i wieczorem, sauna, łaźnia turecka.

  Wyżywienie

  All Inclusive - śniadania, obiady, kolacje w formie bufetów, przekąski w ciągu dnia, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe serwowane w wyznaczonych barach, w wyznaczonych godzinach. W barze plażowym alkohol płatny. Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany formuły wyżywienia bez wcześniejszego powiadomienia.

  Dla dzieci

  Brodzik, miniklub (4-12 lat), plac zabaw, sala zabaw, minidyskoteki, wysokie krzesełka w restauracji głównej, łóżeczka niemowlęce (na życzenie, w zależności od dostępności).

  Uwagi

  Obywatele RP mogą przebywać na terenie Turcji łącznie przez 90 dni w okresie 180 dni. Paszport powinien być ważny co najmniej 6miesięcy od daty powrotu.

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny przedstwiciel (kontakt telefoniczny), ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

  Cena nie zawiera

  Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

  Przelot corendon / enter air

  UWAGA! Wszystkie oferty z przelotem liniami Corendon Airlines oparte są o dynamiczne pakietowanie. Linie Corendon Airlines działają na zasadzie samolotów rejsowych.

  Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.

  W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  Warunki przewozu linii lotniczych Corendon:

  https://www.corendonairlines.com/en/page/travel-information/rules-regulations/rules-for-tickets-and-reservations

  Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Turcji z przelotem liniami Corendon, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

  W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.

  Enter Air

  W przypadku przelotów liniami Enter Air wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. Prosimy o wprowadzenie poprawnych danych uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach/dowodach ososbistych). Po założeniu rezerwacji stałej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.

  Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Turcji z przelotem liniami Enter Air , obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.

  Aktualizacje covid-19

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

  Warunki wjazdu do kraju

  Od 28.12.2020 r. wszystkie osoby podróżujące do Turcji, będą zobowiązane do przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR na obecność COVID-19. Badanie musi być przeprowadzone maksymalnie 72 godziny przed planowanym wjazdem do Turcji. Zaświadczenie powinno zostać przedstawione w języku angielskim lub innym honorowanym przez linię lotniczą lub kraj docelowy. Nie ma obowiązku okazywania wyniku testu w przypadku dzieci poniżej 6 roku życia. Powyższa regulacja będzie obowiązywać do 1marca 2021 r.

  W Turcji obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek ochronnych w zamkniętych przestrzeniach publicznych (np. hotele, sklepy, centra handlowe, banki, supermarkety, szpitale, kościoły itp.) oraz w środkach transportu publicznego. Nieprzestrzeganie tego nakazu grozi nałożeniem kary. W przypadku wylotów do Bodrum obowiązek noszenia maseczek dotyczy wszystkich miejsc publicznych (również w przestrzeni otwartej), wyłączając tereny otwarte w hotelu oraz hotelowej plaży. Mogą występować ograniczenia dotyczące godzin pracy centrów handlowych, sklepów, restauracji, kawiarni itpOd 2marca 2020 r. obywatele Rzeczpospolitej Polskiej podróżujący do Turcji turystycznie na okres do 90 dni są zwolnieni z obowiązku wizowego.

  Przelot liniami lotniczymi corendon

  Corendon

  Wszystkie oferty z przelotem liniami Corendon Airlines oparte są o dynamiczne pakietowanie. Linie Corendon Airlines działają na zasadzie samolotów rejsowych.

  Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.

  W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  20 kg + 5 kg podręcznego w cenie

  Warunki przewozu linii lotniczych Corendon:

  https://www.corendonairlines.com/en/page/travel-information/rules-regulations/rules-for-tickets-and-reservations

  Przy rezerwacjach założonych na wyloty liniami Corendon, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  21°C
  Temperatura w nocy
  11°C
  Temperatura wody
  17°C
  Liczba godzin słonecznych
  8

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że granice Turcji pozostają otwarte. Każdy turysta ma bezwzględny obowiązek wypełnienia formularza wjazdowego do Turcji. Formularz należy wypełnić dopiero w samolocie podczas podróży do Turcji, a następnie okazać go urzędnikowi podczas kontroli granicznej po wylądowaniu.

  Turcja zniosła obowiązek wizowy dla obywateli polskich przy pobytach turystycznych do 90 dni w okresie półrocznym (180 dni). Paszport musi być ważny jeszcze przez minimum 150 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji.

  Od 28.12.2020 roku pasażerowie przybywający z zagranicy muszą przedstawić negatywny wynik testu PCR wykonanego na 72 godziny przed podróża. Wynik testu będzie sprawdzany podczas odprawy. Pasażerowie, którzy nie przedstawią negatywnego testu PCR, nie mogą wejść na pokład samolotu.

  Dodatkowo władze Turcji wprowadzają dodatkowy wymóg kwarantanny dla pasażerów przylatujących do kraju rejsami z Wielkiej Brytanii, Danii oraz Republiki Południowej Afryki.
  Do Turcji Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument powinien być ważny minimum 150 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji oraz musi być w dobrym stanie. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.
  Od 2 marca 2020 r. w Turcji dla Polaków wizy zostały zniesione. Zwolnienie z obowiązku posiadania wizy turystycznej obowiązuje do 90 dni w ciągu 180 dni od daty pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  5.5
  Agnieszka
  Pobyt - Wrzesień 2015Singiel
  Czytałam wprawdzie wcześniej opinię tego hotelu, ale po przyjeździe na miejsce miałam wrażenie, że wylądowałam w jakimś innym miejscu. W skrócie: Przyjechałam do hotelu ok. 2 w nocy zapytałam, czy dotarła do nich moja prośba o pokój z widokiem na morze (ok 95% pokoi)- otrzymałam odpowiedź twierdzącą. Zostałam zaprowadzona do pokoju (bez widoku na morze), po czym pan poinformował mnie, że niestety nie mogę już dostać pilota do klimy i TV, bo jest późno i mogę sobie go odebrać dopiero rano (w pokoju było gorąco). Następnie wzięłam prysznic pod zimną wodą ( potem okazało się że zawsze po 19.00 leciała już tylko zimna). Rano poprosiłam o zmianę pokoju - pani powiedziała, że mają pełny hotel i mam przyjść o 12.00 to będzie może miała jakiś wolny. Przyszłam o 12.00. Menadżer poinformował mnie, że nie mogę zmienić pokoju, ponieważ mam pokój dla singli, który jest dostępny tylko w takiej opcji (PODZIĘKOWANIA DLA BIURA BEST REISEN, KTÓRE W OFERCIE MIAŁA POKOJE DWUOSOBOWE!!!!). Rezydentka także nie potrafiła zmienić mi pokoju. Singielka z Niemiec miała normalny pokój dwuosobowy i z widokiem na morze, z małymi problemami udało jej się zmienić pokój (tam gdzie mieszkała było głośno). Wieczorem udałam się na animacje - była dyskoteka dla dzieci, po czym wyszedł pan i powiedział, że animacji nie będzie, na drugi dzień też nie było, potem pojawiła się kartka, że nie będzie, ale były, potem animacje przenieśli w inne miejsce o czym nie poinformowali gości, potem nawet się odbywały, ale ich poziom był bardzo mierny - w tym sezonie w trakcie mojego pobytu zwolnili 9 szefa animatorów. Jedzenia było dość dużo, było zimne, ale głodna nie chodziłam. Pokój sprzątany megapowierzchownie. Polaków w hotelu bardzo mało (przez tydzień byłam sama). to moja pierwsza negatywna opinia - ale inaczej napisać nie mogę -NIE POLECAM - OMIJAJCIE Z DALEKA!
  ZaletySam hotel może nie jest zły, ale fatalnie zarządzany. Pokoje przestronne, może nieco zniszczone (stary budynek) Dużo leżaków na basenie i na plaży, niepotrzebna poranna rezerwacja. Basen czysty i dość duży, można spokojnie popływać (o ile właśnie nie wymieniają wody)
  WadyObsługa bardzo nieprzyjemna, niekompetentna,chamska (obrażała ludzi po turecku w nadziei że nie zrozumieją) miałam wrażenie, że bez napiwków nic nie można załatwić (choć nie wiem, czy napiwek coś zmienia), Sprzątanie pokoju teoretycznie codziennie, ale tak na prawdę to w ciągu 2 tygodni pobytu pokój był dokładnie wysprzątany 1 raz. Posiłki obfite, ale bardzo monotonne: kurczak, kurczak, kurczak, kurczak...

  9.4
  monika jabłońska Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2015Rodzina z dziećmi
  naprawdę fajny hotel uciążliwe rzeczywiscie bliska droga ale to mały szczegół naprawdę polecam:) było cudnie
  ZaletyBardzo czysty hotel dobre jedzonko, oczywiście problemem jak wszędzie są Rosjanie którzy jedzą i nakładają sobie jedzenia za pięciu bardzo miła obsługa
  WadyAnimatorzy niestety w mini klubie dziewczyna widać że się nudzi swoją pracą i wogóle nie przyciągała dzieci

  10
  wojtek
  Pobyt - Czerwiec 2015Rodzina z dziećmi
  Plaża piaszczysto-żwirowej z łagodnym wejściem do wody ok. 300 m od hotelu (przejście tunelem pod ulicą) Leżaki i parasole bezpłatne na plaży i przy basenie Przyjemny basen z trzema zjeżdżalniami Pomocna obsługa hotelowa
  ZaletyPlaża piaszczysto-żwirowej z łagodnym wejściem do wody ok. 300 m od hotelu (przejście tunelem pod ulicą) Leżaki i parasole bezpłatne na plaży i przy basenie Przyjemny basen z trzema zjeżdżalniami Pomocna obsługa hotelowa
  Wadynie ma

  8.9
  Piotr
  Pobyt - Maj 2015Grupa przyjaciół
  Wrażenia bardzo pozytywne. Obsługa bardzo dobra. Polecamy biuro Sunshine Holiday, rezydent biura Ahmer Cherni bardzo sympatyczny i towarzyski. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania, służy pomocą i radą.
  ZaletyHotel czysty zadbany obsługa bardzo dobra.
  WadyLokalizacja blisko ulicy ale da się wytrzymać :)

  9.8
  Danka
  Pobyt - Lipiec 2014Para
  Dobre jedzenie, pokoje czyste, REWELACYJNA grupa animatorów, pojechałabym jeszcze raz :)