Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

30
teren hotelu
obiekt, teren hotelu
teren hotelu
obiekt
obiekt, plaża

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: Orex TravelKod oferty: WAK710507
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Maciej
Klient Wakacje.pl
Styczeń 2023 ·

50+

Dodano: 10.01.2023
8.4
Hotel, jak hotel. Nie jest nadzwyczajny, ale też nie jest ruiną.
ZaletyDobre jedzenie, pomocna obsługa, sprzątanie na życzenie. Kiedyś nie wywiesiłem na klamce żadnej informacji na temat sprzątania, to było pukanie i pytanie o sprzątanie. Umiejscowienie tuż nad morzem z własną plażą.
WadyNieszczelna stolarka okienna balkonu, przez co dość mocno słychać cołodobowy, non-stop ruch uliczny, tym bardziej, że przy hotelu jest dwupasmowa ulica wyłożona kostką - nie asfaltem. Na naprawdę ciepłą wodę trzeba poczekać nawet kilka minut. No i jakość oraz wybór programów w hotelowej TV.

Jacek
Klient Wakacje.pl
Listopad 2022 ·

50+

Dodano: 28.11.2022
6.8
Może być. Monotonne jedzenie. Obsługa cicha , czyli taka jaką lubię. Cisza bo po sezonie .
ZaletyBrak kelnerów wymuszających wino, czy inne napitki. Centrum miasta. Mało Rosjan, więcej Niemców- dla nas to plus .
WadyTrochę głośno od ulicy, ale da się wytrzymać .

Janusz
Październik 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 19.10.2022
9.2
+3
Hotel ogólnie spoko prawie sami Niemcy dostaliśmy pokój z bocznym widokiem na morze jak za te pieniądze nie ma co narzekać w pokoju tylko śpimy wracaliśmy póżno a po śniadaniu koło 10.30 na plaże basen nas nie interesował byłem już 6 raz w Turcji i wiem że te gwiazdki ni jak mają się do folderów itd.Ja jadę dla pogody morza kosztować lokalne jedzenie zrobić tanie zakupy puki się opłaca a Hotel to tylko nocleg.W Grecji byliśmy w takim lipnym hotelu że już nic mnie nie zaskoczy.
ZaletyNo wiadomo lokalizacja i tyle.
WadyWady to napewno lodówka na klucz i trzeba se wode kupować nie wiem morze teraz tak wszędzie jest w Mesucie też kupowaliśmy.

Piotr
Klient Wakacje.pl
Październik 2022 ·

Para

Dodano: 24.10.2022
5.4
Polecam Hotel Emerytom cicho spokojnie czysto. Jeśli chodzi o atrakcje w tym hotelu brak( październik). Śniadania monotonne i codziennie to samo. Kolacje bardzo dobre duży wybór.
ZaletyBlisko plaży. Plaża częściowo kamienista polecam buty do wody.
WadyTypowy dla emerytów lub osób co cenią sobie spokój.

Krzysztof
Klient Wakacje.pl
Sierpień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 18.01.2023
9.0
+2
Bardzo dobry hotel blisko plaży i tuż na granicy ścisłego centrum, z bardzo dobrym wyżywieniem
ZaletyBardzo dobre posiłki z dużym wyborem potraw, idealny na wieczorne spacery po mieście, blisko do centrum ale już nie w ścisku, miła obsługa i plaża naprzeciwko
WadyNie mam uwag, hotel spełnił moje oczekiwania

Mapa

Jaskinia Damlatas 2 km w linii prostej od hotelu
Jaskinia Damlatas znajduje się na terenie Alanyi - najsłynniejszego kurortu Riwiery Tureckiej, nieopodal znanej Plaży Kleopatry, po której stąpała podobno sama królowa Egiptu. Jaskinia została odkryta w roku 1948, jednak badacze oszacowali jej wiek aż na 15 tysięcy lat. Została ukształtowana poprzez obfite opady deszczu, które przyczyniły się do powstania charakterystycznych stalaktytów, z jakich woda nadal kapie przez kilka miesięcy w roku, stąd też nazwa jaskini - "kapiący kamień". Do jaskini prowadzi 50-metrowy tunel, główna komora ma wysokość 15 m, a jej dno znajduje się już poniżej poziomu morza. W jaskini panuje specyficzny mikroklimat - ciśnienie 1013 hPa, znacznie podwyższone stężenie dwutlenku węgla w powietrzu, wilgotność na poziomie 98% i stała temperatura w wysokości 22 st. C. Warunki te - w połączeniu z dużą jonizacją - sprawiają, że powietrze w jaskini wykazuje właściwości lecznicze.

Zobacz więcej

Jaskinia Damlatas
Kanion Koprulu 105 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Kanion Koprulu

Pogoda

16°C
7°C
16°C
5

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.