Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Riviera SPA (Alanya)

Kod oferty: WAK675550
Kod oferty: WAK675550
7
basen
basen
recepcja / lobby
basen
siłownia

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK675550
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Mateusz
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 14.09.2022
8.0
Wszystko w porządku, jedzenie bardzo smaczne, miła obsługa i świetna lokalizacja. Hotel godny polecenia.

Nina Burek
Lipiec 2019 ·

Para

Dodano: 04.08.2019
8.0
Największym atutem hotelu to położenie oraz jedzenie jest bardzo dobre i każdy znajdzie coś dla siebie.Hotel składa się z trzech budynków ABC.Piekne widoki ma morze i park z budynku głównego A . Niestety najgorszy budynek C widok na ulicę.My byliśmy w budynku C .Pokoje czyste bardzo przeciętny bardzo małe balkony.Piekna Alanya .Miasto tęntnionce życiem.
ZaletyPołożenie piękne widoki z budynku głównego pyszne jedzenie
WadyNajwiększa wada hotelu to małe balkony oraz widok z budynku C

Kobieta
Lipiec 2019 ·

Para

Dodano: 29.07.2019
3.8
Stanowczo odradzam hotel riviera , transfer z lotnika zupełnie bardziej wydłużony niż podany jest w ofercie jest to bite 3 godziny , zmęczeni zostaliśmy wysadzeni przez pana kierowcę autobusu przy hotel riviera Zen, gdzie pobyt mieliśmy w Riviera Spa, okazało się to 5 min drogi , hotel nie zrobił na nas dobrego wrażenia mieliśmy 3 minuty aby zjeść kolacje. Jeden bar na cały hotel ! Oferta all inclusive bardzo uboga , piwo wino dwa drinki do wyboru dodałam Im za resztę trzeba płacić dodatkowo jeśli chce się lepsze drinki. Działa to od 10 do 23 , gdzie idąc do baru 22:55 nie zostanie się już obsłużonym, obsługa strasznie nastawiona do Polaków, nie czuliśmy się dobrze. Pani rezydent Małgorzata która miała być dwa dni w hotelu nie zjawiła się w godzinach wyszczegolnionych w aplikacji. Pokój z bocznym wydokiem nie jest najgorszy jeśli jest bliżej ulicy , spory hałas w nocy , wiec ciężko żeby się wyspać . Jedzenie dla dzieci straszne codziennie spagetti oraz frytki , dla dorosłych nie ma wyboru , owoce sfermentowane , śniadania na codzień te same zdarza się na kolacje i na obiad jest to samo. Można powiedzieć ze chodziliśmy głodni. Dookoła liczne bazary, jest to bardzo męczące nie da się przejść , napadają na ludzi gadaniem , jakoś podróbek straszna , licząc na zakup rzeczy niestety nic nie ma , nie odpoczniecie , jestem 4 dzień i mam ochotę wracac do domu... naprawdę nie polecam nikomu
ZaletyLokalizacja
WadyObsługa , jedzenie ,

Para 30 lat
Lipiec 2019 ·

Para

Dodano: 29.07.2019
3.8
Jestem bardzo zawiedziona hotelem, nie polecam stanowczo hotelu. Transfer do hotelu z lotniska zbyt wydłużony dobre 3,5 godziny hotel okazał się być ostatni, wysadzono nas pod hotelem riviera zen , z czego musieliśmy dojść do Riviera spa, poinformowano nas ze ostatnie 5 min jest kolacja , hotel nie zrobił na nas wrażenia takiego jakiego oczekiwaliśmy po zdjęciach. Pokój z bocznym widokiem na morze jest ok ale ciężko o ciszę w nocy ponieważ w alanya wszystko żyje. Przejście przez ulice jest straszne liczne bazary z niedawajacymi spokoju Turkami. Obsługa hotelu nie przyjazna dla Polaków , tylko miła dla Rosjan oraz Niemców , nie czuliśmy się dobrze . Brak animacji , muzyki przy basenach . Działający tylko jeden bar w którym oferta jest bardzo uboga a drinki w tym tylko dwa nie do upicia. Jedzenie paskudne brak wyboru codziennie to samo. Działa to od 10 do 23 gdzie o 22:55 już się nie otrzyma piwa . Owoce sfermentowane. Dodatkowo większość rzeczy płatna. Pokój czysty lecz w hotelu jest brudno oraz wszędzie chodzące koty... Miał by to odpoczynek a niestety jesteśmy rozczarowani i bardzo zmęczeni oraz nie polecamy hotelu.
ZaletyLokalizacja- piękna plaża kleopatrty, polecam udać się kolejka do góry oraz kolejka jadąca dookoła miasta.
WadyBrak animacji , niemiła obsługa dla Polaków , kiepskie posiłki , słaba oferta all inclusive , brak rezydenki w hotelu, hałas od ulicy , brał muzyki przy basenie , mało mówią po angielsku

Jerzy
Sierpień 2018 ·

Para

Dodano: 06.09.2018
8.2
W Alanyi nie będziesz się nudził - jest super! Polecam wakacje w Turcji.
Zaletywyżywienie położenie hotelu

Mapa

Jaskinia Damlatas 1 km w linii prostej od hotelu
Jaskinia Damlatas znajduje się na terenie Alanyi - najsłynniejszego kurortu Riwiery Tureckiej, nieopodal znanej Plaży Kleopatry, po której stąpała podobno sama królowa Egiptu. Jaskinia została odkryta w roku 1948, jednak badacze oszacowali jej wiek aż na 15 tysięcy lat. Została ukształtowana poprzez obfite opady deszczu, które przyczyniły się do powstania charakterystycznych stalaktytów, z jakich woda nadal kapie przez kilka miesięcy w roku, stąd też nazwa jaskini - "kapiący kamień". Do jaskini prowadzi 50-metrowy tunel, główna komora ma wysokość 15 m, a jej dno znajduje się już poniżej poziomu morza. W jaskini panuje specyficzny mikroklimat - ciśnienie 1013 hPa, znacznie podwyższone stężenie dwutlenku węgla w powietrzu, wilgotność na poziomie 98% i stała temperatura w wysokości 22 st. C. Warunki te - w połączeniu z dużą jonizacją - sprawiają, że powietrze w jaskini wykazuje właściwości lecznicze.

Zobacz więcej

Jaskinia Damlatas
Kanion Koprulu 103 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Kanion Koprulu

Pogoda

21°C
11°C
20°C
7

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.