Sui Resort
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya

rabat do 35% tylko 15% zaliczki Sui Resort: obiekt, basen

obiekt, basen

Dodaj
do schowka
Wezyr alert-bell Nowość
Ustaw alert
Otrzymuj bieżące informacje ​​​o zmianie ceny i liczbie dostępnych pokoi
All Inclusive samolotem

Nr WAK340123

First Minute 1 556 zł 7 dni / 1 osoba
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Hotel
  • Kurorty nadmorskie
8,3 / 10
Opinie klientów (12) 82% poleca ten hotel
Zalety wg klientów
  • Udogodnienia dla dzieci: animacje i zajęcia w miniklubie (4-12 lat), brodzik, plac zabaw.
  • Tylko 500 m do piaszczysto-żwirkowej plaży.
  • Rozbudowana infrastruktura: 4 restauracje, 4 bary, pralnia, 2 baseny odkryte, 3 zjeżdżalnie wodne.
  • Dla aktywnych gości, m.in.: siłownia, siatkówka, aerobik.

Kod oferty

WAK340123

Region

Alanya

Polecany dla osób szukających wakacji z dala od zgiełku miasta. Aktywny wypoczynek zapewni rozbudowana oferta sportowo-rekreacyjna, na chwile relaksu zaprasza hotelowe SPA. Osoby spragnione wytchnienia i morskiej bryzy ucieszy prywatna plaża.

Kategoria hotelu

5

Kategoria lokalna hotelu

5

Data otwarcia

2016 r.

Na terenie hotelu znajdują się restauracje, bary, room service (płatny), 2 baseny odkryte, 3 zjeżdżalnie wodne (otwarte w godzinach 10:30-12.00, 14:30-16:30), basen kryty, pralnia (płatna), winda, 3 sale konferencyjne.

Rabaty i zniżki

1. dziecko do 13 lat pobyt w hotelu gratis

Internet

Wi-Fi w lobby bezpłatne, Wi-Fi w pokojach bezpłatne

Plaża

Ok. 500m od hotelu, piaszczysto-żwirowa, prywatna, 100m długości. Przejście do plaży przez ulicę. Do plaży kursuje bezpłatny bus hotelowy. Parasole, leżaki, materace i ręczniki plażowe - bezpłatne. Na plaży znajduje się beach bar zawarty w AII Inclusive serwujący napoje i przekąski.

Pokoje

Wyposażone w klimatyzację centralną, sejf (bezpłatny), minibar (woda), TV, telefon, łazienkę (suszarka, prysznic, WC), balkon.

Typy pokoi

W 2 siedmiopiętrowych budynkach

Pokoje low cost/ekonomiczne dla max 3 os. ,

Pokoje standardowe dla max 3 os. ,

Pokoje rodzinne dla max 4 os. (2 pokoje połączone drzwiami) ,

Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych dla max 3 os.

Wyżywienie

Restauracja główna, 2 restauracje a la carte, 4 bary (m.in. bar przy basenie, bar na plaży, lobby bar)

All Inclusive

(10:00-00:00)

Formuła zawiera:śniadanie (07:00-10:00), późne śniadanie (10.00:10:30), obiad (12:30-14:00), kolacja (19:00-21:00), późny posiłek (00:00- 01:00) serwowane w formie bufetu w restauracji głównej, przekąski (12:00-16:00), podwieczorek (12:00-16:00) serwowane w wyznaczonym barze, wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe, pakiety dla nowożeńców (na życzenie)

Formuła nie zawiera: świeżo wyciskanego soku pomarańczowego, importowanych napojów alkoholowych i bezalkoholowych, napojów serwowanych w butelkach i energetycznych, pakietów urodzinowych

Restauracje a la carte

• wymagana rezerwacja.turecka - w trakcie pobytu (min. 7 dni) jedna wizyta gratis , rybna - płatna

Z myślą o dzieciach

Animacje i zajęcia w miniklubie dla dzieci w wieku 4-12 lat, dzieci w wieku 1-3 lat mogą przebywać na terenie miniklubu tylko pod opieką rodzica/opiekuna, brodzik, plac zabaw

Menu i krzesełka dla dzieci w restauracji , łóżeczko dla dziecka do 2 lat (na zamówienie przed przyjazdem)

W cenie

Siłownia, sauna, łaźnia turecka, rzutki, tenis stołowy, siatkówka plażowa, animacje

Płatne

Centrum SPA, masaż, salon piękności, aerobik, dyskoteka, bilard

Aktualizacja opisu

09.11.2017 16:54

Usługi dostępne w hotelu

Niepełnosprawni

Wi-Fi

SPA

Disco

Siłownia

Mini Klub

All Inclusive

Serwis plażowy

Zjeżdżalnie

Sale konferencyjne

Pokoje 4 osobowe

Warunki uczestnictwa

 
Opinie dodane przez        
Byłeś w tym hotelu? Dodaj opinię
Wszystkie opinie o
Sui Resort
 
ładowanie...

trwa ładowanie opinii
Średnia pogoda w ciągu roku
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
15°
16°
18°
21°
25°
30°
34°
34°
31°
26°
21°
17°
Temperatura
wody °C
16° 16° 16° 17° 20° 23° 25° 27° 26° 23° 20° 18°
Temperatura
w nocy °C
11° 15° 19° 23° 23° 19° 15° 11°
Śr. liczba godzin
słonecznych
5 5 7 8 10 12 12 12 10 8 7 5

Paszporty

Do złożenia wniosku o wizę do Turcji podróżnym zaleca się posiadanie dokumentu podróży/paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu.
a) W przypadku wiz elektronicznych (dostępnych na stronie www.evisa.gov.tr) oraz wystawianych na lotnisku po przylocie do Turcji, podróżni muszą posiadać paszport ważny co najmniej 180 dni od daty wjazdu do Turcji, w przeciwnym razie wniosek o wizę zostanie odrzucony. Prosimy pamiętać, że posiadacze dokumentów podróży lub paszportów tymczasowych są uprawnieni do uzyskania wizy wyłącznie w tureckich placówkach dyplomatycznych znajdujący się na terenie Polski.
b) W przypadku wnioskowania o wizę w tureckich placówkach dyplomatycznych podróżni muszą posiadać dokument podróży/paszport ważny co najmniej 60 dni od daty opuszczenia Turcji
c) Paszport powinien posiadać co najmniej jedną wolną stronę (w celu umieszczenia na niej wizy). Brak wolnej strony w paszporcie powoduje automatyczną odmowę wjazdu do Turcji.

Wizy

Wiza turystyczna upoważnia do pobytu na terenie Turcji przez 90 dni w okresie 180 dni jej ważności (licząc od pierwszego wjazdu), bez prawa wykonywania pracy. Oznacza to, że po wykorzystaniu prawa do trzymiesięcznego pobytu nie można wjechać na teren Turcji do czasu wygaśnięcia nabytej wizy (tj. pół roku po terminie pierwszego przekroczenia granicy).

Wizę turystyczną można nabyć w dwojaki sposób:
1) za pośrednictwem platformy internetowej E-visa (https://www.evisa.gov.tr/pl/). Po otwarciu strony należy postępować według instrukcji: zarejestrować się, wypełnić formularz i za pomocą karty kredytowej dokonać opłaty w wysokości 20 USD. Potwierdzenie wydania wizy zostanie przesłane na adres e-mail wnioskodawcy (zaleca się wydrukowanie potwierdzenia i zabranie go ze sobą w celu okazania podczas kontroli granicznej). Uwaga: Posiadacze paszportów tymczasowych nie mogą nabyć wizy w systemie E-visa. Muszą uzyskać ją w tureckiej placówce konsularnej za granicą.
2) po przyjeździe do Turcji - w punktach sprzedaży na przejściach granicznych (do odwołania) zakupimy wielokrotną wizę typu wklejka (wiza wydawana automatycznie na 180 dni ważności, łączny pobyt nie może przekroczyć 90 dni w ramach 180 dni). Opłatę w wysokości 30 USD, 25 EUR lub 20 GBP uiszcza się gotówką.

Szczepienia, służba zdrowia

Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.

Waluta

Walutą obowiązującą w Turcji jest lira turecka (TRY). Najbardziej dogodne jest zabranie ze sobą dolarów amerykańskich (USD) lub euro (EUR) i zakup na miejscu lokalnej waluty.

Pamiętaj jednak, że podróżując w krajach, w których akceptowaną walutą jest EUR, USD lub GBP, możesz płacić kartą bez dodatkowych opłat.

Z kartą Visa zbliżeniową ING Banku Śląskiego z funkcją wielowalutową możesz płacić za granicą bez prowizji*.

Dowiedz się więcej>>>>>

*Brak prowizji dotyczy transakcji bezgotówkowej rozliczonej na koncie prowadzonym w walucie transakcji (EUR, USD, GBP). Brak wystarczających środków na tym koncie spowoduje obciążenie konta złotówkowego kwotą transakcji i prowizją za przewalutowanie - 3% kwoty transakcji.