Bardzo dobry11 opinii91% poleceń
8.3
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyTurcjaRiwiera TureckaAlanyaThe Marilis Hill Resort and Spa

The Marilis Hill Resort and Spa

Kod oferty: WAK698233
Last minute
Kod oferty: WAK698233
1/15
budynek główny
basen
basen
balkon / taras
teren hotelu

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK698233

Naszym zdaniem

Przyjemny hotel otwarty w 2020 r., harmonijnie łączący nowoczesne formy z tradycyjnym tureckim stylem. Ciekawa architektura, eleganckie wnętrza, spa, atrakcje dla dzieci, ładne baseny, blisko plaża.

Położenie

Ok. 400m od morza, ok. 900m od prywatnej piaszczysto-żwirowej plaży (w sezonie przejazdy hotelowym busem, bezpłatne leżaki, parasole, ręczniki), 20km od Alanyi, 25km od Side, 90km od lotniska w Antalyi.

Wyposażenie

Duże lobby z całodobową recepcją, restauracja główna, restauracja a la carte (dania kuchni tureckiej, ryby), bar w lobby, bar na plaży, bar przy basenie, Wi-Fi, sklepiki, wypożyczalnia samochodów, fryzjer, sala konferencyjna, room-service, pralnia.

Pokoje

Hotel posiada 138 eleganckich i przestronnych pokoi w 8-piętrowym budynku. Na wyposażeniu: klimatyzacja, balkon, łazienka (prysznic, suszarka do włosów), telewizja satelitarna, mini-bar (woda i napoje bezalkoholowe na powitanie; nie uzupełniany w trakcie pobytu), zestaw do parzenia kawy i herbaty, kapcie, Wi-Fi, sejf, telefon.

Rodzaje pokoi

Standard Room Land View DZL - z widokiem na ogród, o powierzchni ok. 25-31m kw., możliwość zakwaterowania maksymalnie 3 osób.

Standard Room Sea View DZM - z widokiem na morze, o powierzchni ok. 25-31m kw., możliwość zakwaterowania maksymalnie 3 osób.

Family Room Garden View F1G - rodzinny, z widokiem na ogród, składa się z 2 pomieszczeń o łącznej powierzchni ok. 52m kw., możliwość zakwaterowania maksymalnie 4 osób dorosłych i 2 dzieci lub 5 osób dorosłych.

Suite Deluxe PX - z widokiem na morze, o powierzchni ok. 55-72m kw., możliwość zakwaterowania maksymalnie 2 osób dorosłych i dziecka. W niektórych pokojach wanna lub jacuzzi.

Economy Room DM - pokój ekonomiczny ma zazwyczaj skromniejszy standard i mniejszą powierzchnię, mało atrakcyjną lokalizację, może nie mieć balkonu.

Wyżywienie

All Inclusive - śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu w restauracji głównej, późne śniadania, popołudniowa kawa i ciasto, gofry, lody, przekąski w dzień (na plaży w porze lunchu) i wieczorem, nocna przekąska (zupa), lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w wyznaczonych godzinach, raz na pobyt kolacja w restauracji a la carte (opłata za wstęp i obsługę, wymagana wcześniejsza rezerwacja).

Sport i rozrywka

Basen z tarasem słonecznym, basen z 3 zjeżdżalniami, basen kryty z wydzieloną strefą dla dzieci (czynny w sezonie zimowym), water polo, siatkówka plażowa, fitness, aerobik, gimnastyka w wodzie, rzutki, tenis stołowy, szachy, hammam, sauna, łaźnia, animacje, okazjonalnie występy, muzyka na żywo, dyskoteka. Płatne: zabiegi pielęgnujące i kosmetyczne, masaże, sporty wodne na plaży.

Dla dzieci

2 brodziki, zjeżdżalnie wodne, plac zabaw, miniklub (dla dzieci w wieku 4-12 lat), animacje, mini disco, wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczka niemowlęce (na życzenie, w zależności od dostępności).

Uwagi

Obywatele RP mogą przebywać na terenie Turcji łącznie przez 90 dni. Paszport powinien być ważny co najmniej 6miesięcy od daty powrotu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, obsługę anglojęzycznego przedstwiciela lokalnego kontrahenta (kontakt telefoniczny), ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Powrót do polski

Powrót Do Polski

28marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia, wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Warunki wjazdu do kraju

Aktualizacja 1 czerwca 2022 r.

Od dziś wjazd do Turcji jest możliwy bez żadnych ograniczeń covidowych. Nie są wymagane certyfikaty szczepień, ozdrowieńca ani testy. Nie trzeba wypełniać formularza lokalizacyjnego.

Cena nie zawiera

Podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wyamagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

Przelot liniami lotniczymi corendon airlines/ turkish airlines/ sun express

Wszystkie przeloty do Turcji w sezonie lato 2022 oparte są o dynamiczne pakietowanie.

• Przelot liniami CORENDON AIRLINES

Zawarte bagaże w cenie - 20 kg bagaż rejestrowany + 8 kg bagaż podręczny

Warunki przewozu linii lotniczych Corendon: https://www.corendonairlines.com/en/page/travel-information/rules-regulations/rules-for-tickets-and-reservations

• Przelot liniami TURKISH AIRLINES

Bagaż podręczny do 8 kg (maksymalne wymiary 55x40x23 cm). Do wymiarów bagażu podręcznego wlicza się także elementy wystające: rączki, uchwyty, kółka itp.

Płatny dodatkowo bagaż główny do 23 kg (nie przekraczający sumy wymiarów 158 cm) - cena 250 zł za sztukę w dwie strony.

Warunki przewozu linii lotniczych Turkish: www.turkishairlines.com

• Przelot liniami SUN EXPRESS

Warunki przewozu linii lotniczych Sun Express: https://www.sunexpress.com/en/terms-conditions-sunexpress/

Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Turcji liniami Corendon Airlines, Turkish Airlines, Sun Express i Enter Air obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Uwagi

Obywatele RP mogą przebywać na terenie Turcji łącznie przez 90 dni. Paszport powinien być ważny co najmniej 6miesięcy od daty powrotu.

Od 19.04.2022 r. obywatele polscy mogą przylatywać do Turcji także na podstawie ważnego dowodu osobistego.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Atrakcje na świeżym powierzu

Dostępność barów (np. bary przy plaży) oraz atrakcji usytuowanych na świeżym powietrzu jest uzależniona od warunków pogodowych oraz obłożenia hotelu. Decyzję o wyłączeniu obiektów z użytkowania podejmuje hotel bez konsultacji z Touroperatorem.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Economy room dm

2 dorosłych

All inclusiveEkonomiczny
WylotCorendon Airlines, XC6342, XC3
14:45
18:40
WRO · 27.08 (Sob.)Wrocław
AYT · 27.08 (Sob.)Antalya
Przylot
13:50
15:55
AYT · 31.08 (Śr.)Antalya
WRO · 31.08 (Śr.)Wrocław
Aktualizujemy cenę

Standard room land view dzl

2 dorosłych

All inclusive
WylotCorendon Airlines, XC6342, XC3
14:45
18:40
WRO · 27.08 (Sob.)Wrocław
AYT · 27.08 (Sob.)Antalya
Przylot
13:50
15:55
AYT · 31.08 (Śr.)Antalya
WRO · 31.08 (Śr.)Wrocław
Aktualizujemy cenę

Standard room sea view dzm

2 dorosłych

All inclusive
WylotCorendon Airlines, XC6342, XC3
14:45
18:40
WRO · 27.08 (Sob.)Wrocław
AYT · 27.08 (Sob.)Antalya
Przylot
13:50
15:55
AYT · 31.08 (Śr.)Antalya
WRO · 31.08 (Śr.)Wrocław
Aktualizujemy cenę

Economy room dm

2 dorosłych

All inclusiveEkonomiczny
WylotCorendon Airlines, XC8170, XC3
09:55
13:55
WAW · 27.08 (Sob.)Warszawa - Chopin
AYT · 27.08 (Sob.)Antalya
Przylot
11:50
13:35
AYT · 31.08 (Śr.)Antalya
WAW · 31.08 (Śr.)Warszawa - Chopin
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Jaskinia Damlatas 31 km w linii prostej od hotelu
Jaskinia Damlatas znajduje się na terenie Alanyi - najsłynniejszego kurortu Riwiery Tureckiej, nieopodal znanej Plaży Kleopatry, po której stąpała podobno sama królowa Egiptu. Jaskinia została odkryta w roku 1948, jednak badacze oszacowali jej wiek aż na 15 tysięcy lat. Została ukształtowana poprzez obfite opady deszczu, które przyczyniły się do powstania charakterystycznych stalaktytów, z jakich woda nadal kapie przez kilka miesięcy w roku, stąd też nazwa jaskini - "kapiący kamień". Do jaskini prowadzi 50-metrowy tunel, główna komora ma wysokość 15 m, a jej dno znajduje się już poniżej poziomu morza. W jaskini panuje specyficzny mikroklimat - ciśnienie 1013 hPa, znacznie podwyższone stężenie dwutlenku węgla w powietrzu, wilgotność na poziomie 98% i stała temperatura w wysokości 22 st. C. Warunki te - w połączeniu z dużą jonizacją - sprawiają, że powietrze w jaskini wykazuje właściwości lecznicze.

Zobacz więcej

Jaskinia Damlatas
Kanion Koprulu 76 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Kanion Koprulu
Wodospady Kursunlu 85 km w linii prostej od hotelu
Wodospady Kursunlu to doskonały przerywnik od plażowania w promieniach gorącego słońca, orzeźwiający dla ciała i ożywczy dla duszy widok przepięknych wód spływających w otoczeniu malowniczego lasu piniowego. Miejsce to pozwala wyciszyć zmysły, delektować się urokami natury i zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, które przez długie lata przywoływać będą miłe wspomnienia. Wodospady Kursunlu znajdują się na rzece Aksu, która wypływa z gór Taurus i wpada do Morza Śródziemnego. Unikalny klimat, bajeczna flora i fauna, oryginalne formacje geologiczne oraz urzekająca zielonkawo-turkusowa woda sprawiły, że miejsce to od roku 1991 znalazło się pod ochroną Parku Narodowego. Do wodospadu można zejść po śliskich, kamiennych stopniach lub podziwiać go z otaczających atrakcję drewnianych platform.

Zobacz więcej

Wodospady Kursunlu

Pogoda

34°C
23°C
27°C
12

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.