Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Wakacje.plWczasyTurcjaRiwiera TureckaAlanyaThe Marilis Hill Resort and Spa

The Marilis Hill Resort and Spa

Kod oferty: WAK715053
Kod oferty: WAK715053

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: ORETKod oferty: WAK715053
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Ania
Październik 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 05.10.2022
2.0
Hotel nie zasługuje na 5 gwiazdek. Pokoje nie sprzątane, stoliki w barze i lobby brudne, klejące. Jedzenie monotonne, mały wybór potraw na kolacji.
ZaletyBliskość bazaru.
WadySłabe jedzenie, brudne stoliki, brak klimatyzacji w lobby i pokojach.

Ewa
Październik 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 16.10.2022
4.0
Hotel poniżej oczekiwanych standardów. Głównie ostrzegam przed kradzieżą, która niestety miała miejsce. Skradziono nam znaczna kwotę pieniędzy. Obsługa hotelowa niechętnie zajmowała się tą sprawą. Niejednokrotnie nas zwodzili nie robiąc nic! Po dwóch dniach doczekaliśmy się wezwania policji. Jednak to tez nie przyniosło rezultatów. Hotel nie poczuł się nijak do rekompensaty mienia. Pracownik sprzątający pokoje na tym piętrze nadal je sprzątał. Tutaj ogromne rozczarowanie. Ponadto można narzekać na zbyt mała ilość leżaków. Ciagle zamknięta restauracje a la carte i bus dowożący na plaże tylko raz na godzinę. Jedzenie kiepskie, zwłaszcza zupy bardzo słabe. Zbierane potrawy 10 min przed końcem czasu a otwierane 10min po. Jeśli jednak chciałoby sie dostać cokolwiek z baru choćby 1min po czasie, nie ma na to szans. Alkohol tez kiepskiej jakości.
ZaletyMasaż przyjemny. Obsługa strefy SPA jak i barów bardzo miła.
WadyEkipa sprzątająca kradnie!! Kiepskie jedzenie. Brak restauracji a la carte. Kiepska lokalizacja. Wifi płatne dodatkowo. Alkohol złej jakości.

Karolina
Październik 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 01.11.2022
7.5
Hotel ładny, zadbany, z busem dojeżdżającym do plaży.
ZaletyBezpłatny bus do plaży, ładne duże pokoje, ładny minikub dla dzieci
Wadypłatne wifi

Mateusz
Październik 2022 ·

Para

Dodano: 04.11.2022
7.6
Nowy hotel, ale nieciekawie położony. Fajne pokoje
ZaletyNowiutki Dobra kuchnia
Wady900 metrów do plazy połozony przy autostradzie dość mały teren

Wiktoria
Październik 2022 ·

Para

Dodano: 06.11.2022
9.4
Hotel idealny dla osób które nie lubią tłumów. Skromny hotel z fajną bazą wypadową. Ciekawe animacje odbywające się w amfiteatrze. Plaża oddalona kawałek od hotelu, można się przejść uliczką. Na plaże również kursuje bezpłatny bus hotelowy. Polecam każdemu pobyt w tym hotelu.
Zalety-niedaleko do Alanyi oraz Side -nowoczesny, czysty hotel

Mapa

Jaskinia Damlatas 31 km w linii prostej od hotelu
Jaskinia Damlatas znajduje się na terenie Alanyi - najsłynniejszego kurortu Riwiery Tureckiej, nieopodal znanej Plaży Kleopatry, po której stąpała podobno sama królowa Egiptu. Jaskinia została odkryta w roku 1948, jednak badacze oszacowali jej wiek aż na 15 tysięcy lat. Została ukształtowana poprzez obfite opady deszczu, które przyczyniły się do powstania charakterystycznych stalaktytów, z jakich woda nadal kapie przez kilka miesięcy w roku, stąd też nazwa jaskini - "kapiący kamień". Do jaskini prowadzi 50-metrowy tunel, główna komora ma wysokość 15 m, a jej dno znajduje się już poniżej poziomu morza. W jaskini panuje specyficzny mikroklimat - ciśnienie 1013 hPa, znacznie podwyższone stężenie dwutlenku węgla w powietrzu, wilgotność na poziomie 98% i stała temperatura w wysokości 22 st. C. Warunki te - w połączeniu z dużą jonizacją - sprawiają, że powietrze w jaskini wykazuje właściwości lecznicze.

Zobacz więcej

Jaskinia Damlatas
Kanion Koprulu 76 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Kanion Koprulu
Wodospady Kursunlu 85 km w linii prostej od hotelu
Wodospady Kursunlu to doskonały przerywnik od plażowania w promieniach gorącego słońca, orzeźwiający dla ciała i ożywczy dla duszy widok przepięknych wód spływających w otoczeniu malowniczego lasu piniowego. Miejsce to pozwala wyciszyć zmysły, delektować się urokami natury i zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, które przez długie lata przywoływać będą miłe wspomnienia. Wodospady Kursunlu znajdują się na rzece Aksu, która wypływa z gór Taurus i wpada do Morza Śródziemnego. Unikalny klimat, bajeczna flora i fauna, oryginalne formacje geologiczne oraz urzekająca zielonkawo-turkusowa woda sprawiły, że miejsce to od roku 1991 znalazło się pod ochroną Parku Narodowego. Do wodospadu można zejść po śliskich, kamiennych stopniach lub podziwiać go z otaczających atrakcję drewnianych platform.

Zobacz więcej

Wodospady Kursunlu

Pogoda

17°C
8°C
18°C
5

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.